Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 231

Wątek: Zdjęcia w klubach, dyskotece itp

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie

    ok, ok ......

  2. #22
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 972

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawlo
    p.s - panienki fajne w klubach , niektore to same sie pchaja przed obiektyw - a ja ich musze przepraszac ze pozniej bo teraz robie inne zdjecia (bez lampy), pozniej musialem podpiac i im pstryknac
    hehe... no to ja moge w razie czego jako drugi fotograf "do pomocy". jak zona spyta, to bakne cos w stylu ze "sluzbowo na statek", a RAW-ow nie pokaze
    www albo tez flickr

  3. #23
    Coś już napisał Awatar Pawlo
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    43
    Posty
    57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popmart
    ok, ok ......
    chyba nie taki zly ten KIT ??


    akustyk: no problem, kiedysc pracowalem w tej branzy (w sumie dalej cos mam z nia do czynienia). Staram sie moje hobby jakos tam wprowadzic. Co do panienek to fajne, ale tylko z wygladu (no moze 1 na 50 trafi sie jakas inteligentna).

    Ja sie 1,5 miesiaca temu rozstalem z narzeczona (bylismy prawie 5 lat) i Ci powiem ze nie mam jakos ochoty wyrywac "laski" na disco. Napewno to nie jest miejsce na szukanie przyszlej zony (to jest moje zdanie).

    Zdjecia napewno bede dalej robil sukcesywnie, musze pojezdzic po calej Polsce po klubach razem z kolega z agencji artystycznej. Mozna zrobic jakas oferte dla wlascicieli zeby sie zwrocily koszty przynajmniej. A patrzac sie na zdjecia 99% galerii dyskotek to jest zenada.
    Ostatnio edytowane przez Pawlo ; 22-08-2006 o 22:28

  4. #24
    Coś już napisał Awatar wuqa
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Chelm
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    pewnie sam przyznasz, ze 5 takich fotek pod rzad i efekt sie w pewnym stopniu przejada.
    ...chodzi ci o te ciągłe rozmazania 2-kurtynowe? No moze i są ludzie którzy by w tym momencie woleliby zobaczyć tańczących, zamrożonych światłem lampy, ale ja clubu w ten sposób nie potrafię i nie znoszę focić...Wg mnie jest tam tylko ruch i masę kolorowych świateł, więc próbuję to uchwycić...poza tym, powiedzmy sobie szczerze..chałę walę wpadam na 2 godzinki, ludzie po pół godziny focenia nastawiaja tylko gęby przed obiektywem i chcą się później oglądać, więc mie mam wyjścia na dodatek właściciel krzyczy: ...i z 50 fotek DJ-owi zrób, CO NAJMIEJ 50
    A żeby coś wnieść rzeczowego do dyskusji to ostrzegam, że największym wrogiem focenia na 2-kurtynę są stroboskopy...efekt straszny natomiast największym przyjacielem, masa kolorowych swiateł, niestety ja muszę walczyć ze stroboskopami...

  5. #25
    Coś już napisał Awatar wuqa
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Chelm
    Posty
    46

    Domyślnie

    A co do exifów, to fakt juz nie ma...w starych albumach, ale w tym albumie są: http://www.clubxxl.pl/galery/thumbnails.php?album=42

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawlo
    Co do panienek to fajne, ale tylko z wygladu (no moze 1 na 50 trafi sie jakas inteligenta).
    Swieta racja.

    A na dowód Oksana :

    http://video.google.com/videoplay?do...66932227618159


    Ale taki gatunek dziewczyn to trzeba poznać osobiście żeby uwierzyc


    Co do moich fotek z disco to:





    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  7. #27
    Coś już napisał Awatar Pawlo
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    43
    Posty
    57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ripek
    Co do moich fotek z disco to:
    Heh 3 fajna "ciagnie" ladnie Millera (troche przepalone). Ciekawe skad wogole taki pomysl?? To bylo pozowane czy tak uchwyciles?
    Ostatnio edytowane przez Pawlo ; 22-08-2006 o 22:34

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Fotka ostro z doskoku (nawet nie patrzylem w wizjer - aparat byl w powietrzu na dlugosci yciagnietej reki) - stąd ten przepał. To był konkurs "kto szybciej wypije pivo bez uzycia rąk".

    Gdyby ktos narzekal na kita - te zdjecia wlasnie kitem robilem
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  9. #29

    Domyślnie

    a ta oksana to wyglada na mocno naćpaną (bo upita by po prostu leżała )

    a fotki bardzo fajne
    Don't argue with stupid people, because they drag you down to their level and beat you with experience!
    sprzęt w Hiszpanii - lokacja nieznana
    dwa lata z lustrem, a update'u brak...

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pst
    a ta oksana to wyglada na mocno naćpaną (bo upita by po prostu leżała )
    One tak wyglądaja na trzeźwo - niestety ..
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •