50+(20+35+85+100)+430
Wg mnie musisz popracować nad ustawieniami balansu bieli (patrz: 1,3) i nad kontrastem (albo to mój monitor, albo na większości na twarzach są przepalenia, względnie przepalone całe twarze - 8).
Kadry jak dla mnie całkiem fajne.
A najbardziej podoba mi się 12.
nie wiem czemu ale w zdjęciach wrzuconych na forum jest podbity kontrast, porównując ze zdjęciami na dysku to jest widoczna różnica
co do przepalonych twarzy to na 7 i 8 rzeczywiście trochę może przesadziłem ;]
troszkę mało komentarzy nie wiem czy to wina słabych zdjęć ale proszę o jakieś rady bardzo mi się przydadzą
50+(20+35+85+100)+430
4 8 i 13 to moje ulubione
bardzo przyjemny set zdjec
R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8
Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D
Mężczyzna ma przepalone czoło na wszystkich (nawet jak jest tyłem :-P)z wyjątkiem ostatniego ale za to tam przepaliłeś pół twarzy kobiecie. Tak samo na nr 2. Na czarno białych najgorzej to wyszło, mają białe twarze jak maski.
Nie opanowałeś trochę światła, nie wiem jakie warunki tam miałeś, może pora nie taka? Godzina 13-14 i np. ostre światło, niebo bez zachmurzenia. Chmury działają jak naturalny mega softboxi wtedy jest łatwiej.
na 6 dla mnie za mała GO.
Kadry niezłe.
Ogólnie najbardziej podoba mi się nr.10, a najmniej nr.8 (przez ultra jasne twarze i brak szczegółów ubrania- zlewający się smolisty czarny)
Na 14 obróbka mi nie leży, blado, jakoś nie tak jak na jesień przystało.
jak będę miał czas (a idą święta :] ) to pobawię się jeszcze z tymi zdjęciami, muszę poczytać troszkę o zdjęciach czarno białych bo u mnie to leży, dlatego będę skupiał się na kolorowych i na poprawnym wywoływaniu z RAWów i minimalnej obróbce.
może jakieś fotki ze świat się trafią to coś wrzucę ;]
pozdrawiam i dzięki za komentarze (chce jeszcze ;] )
[edit]
a takie dwie fotki, co sądzicie?
15.
8.(kolor)
Ostatnio edytowane przez mogh ; 12-12-2009 o 11:58
50+(20+35+85+100)+430
Jak dla mnie to kadry masz całkiem sympatyczne.
Czarnobiałym czegoś brakuje. Tu musisz jeszcze popracować.
W 19-stce nie podoba mi się wyraz twarzy modelki (oczy).