Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CompactFlash LockTight

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    47
    Posty
    440

    Domyślnie CompactFlash LockTight

    Cytuje za frazpc.pl:

    " Firma Lexar Media poszerza swoją ofertę o kartę CompactFlash LockTight. Nowość kierowana jest dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć zgromadzone dane przed dostępem do niepowołanych osób. Sprzęt jest niczym innym jak połączeniem karty CF z preinstalowanym oprogramowaniem LockTight – zapewnia ono 160-bitową autentykację użytkownika, która bazuje na funkcji skrótu HMAC SHA-1. Dokonując autoryzacji karta pozwala na współpracę tylko z aparatami, które „zna”. Dodatkowo w celu odczytania danych przez komputer należy uprzednio zalogować się (podać login i hasło), potwierdzając uprawnienia do dostępu danych mieszczących się na karcie. W sklepach znajdziemy dwie wersie pojemnościowe: 512MB oraz 2GB. Ceny nie zostały podane. "
    Aparacik, szkiełeczka, lampeczka i plecaczek...

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Wiek
    43
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skrzat
    [...] Dodatkowo w celu odczytania danych przez komputer należy uprzednio zalogować się (podać login i hasło), potwierdzając uprawnienia do dostępu danych mieszczących się na karcie. [...]
    Heh ciekawe pod jaki system bedzie to oprogramowanie

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawouek
    Heh ciekawe pod jaki system bedzie to oprogramowanie
    No ja jakos nie widze problemu z oprogramowaniem szczegolnie ze zastosowany system autentykacji znany jest juz szeroko i uzywany chociazby w VPN'ach dla kazdej platformy systemowej

  4. #4
    Uzależniony Awatar Riccardo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane
    No ja jakos nie widze problemu z oprogramowaniem szczegolnie ze zastosowany system autentykacji znany jest juz szeroko i uzywany chociazby w VPN'ach dla kazdej platformy systemowej
    Ja sie nie znam, ale dostalem pendrive'a na ktorym bylo oprogramowanie tylko pod PC co oznaczalo ze pod Maciem mozna bylo wyciagnac pliki bez zadnego problemu...
    Pozdrawiam
    Riccardo
    --
    Fuji & Ricoh

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Wiek
    43
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Riccardo
    Ja sie nie znam, ale dostalem pendrive'a na ktorym bylo oprogramowanie tylko pod PC co oznaczalo ze pod Maciem mozna bylo wyciagnac pliki bez zadnego problemu...
    Wlasnie o czyms takim mysle - Tez mam pendrive'a z blokadami. Pod linuxem wszystko widac, zapis odczyt dziala. A poza tym dolaczono do niego jakies *******y do zarzadzania, przenosnej poczty itp. itd. oczywisice wszystko wersje Win.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •