Januszu, jesteś doprawdy WIELKI. Bardzo Ci dizękuję za te lekcje, jak i Mellanowi za pomoc techniczną.
Obaj jesteście WIELCY !![]()
Januszu, jesteś doprawdy WIELKI. Bardzo Ci dizękuję za te lekcje, jak i Mellanowi za pomoc techniczną.
Obaj jesteście WIELCY !![]()
Ostatnio edytowane przez dinderi ; 06-12-2009 o 11:17
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---
Obejrzałem wszystkie.
Od technicznej strony świetnie- szybki hosting, dobrze przygotowane (lekkie ale z jakością) pliki. Bardzo ciekawe lekcje.
Dziękuję za nie wszystkim zaangażowanym i oczywiście Januszowi
Kawał świetnej roboty.
Kolejna lekcja - link jak zwykle w pierwszym poście.
Dodałem kolejną (chyba ostatnią o ACR) - #9.
Ostatnio edytowane przez Janusz Body ; 06-12-2009 o 12:02
Janusz,
Old enough to know better - but I do it anyway.
Nawiązując do czwartej lekcji doszedłem do jednej bardzo ciekawej rzeczy, o której Pan nie wspomniał (a może wszyscy to wiedzą, ja nie wiedziałem), mianowicie klawisz ALT działa tylko wtedy, jeśli zdjęcie powiększone jest do 100%.
A tak w ogóle to świetna robota, nagrać na płytę i na półeczkę, dla dzieci w przyszłości![]()
Ostatnio edytowane przez Janusz Body ; 06-12-2009 o 14:34
Podpinam się o zapytanie odnośnie głośności. Przy tej wersji którą wrzuca obecnie Janusz trzeba głośność dać na maxa, żeby było ok. Pierwsze wersje w .flv były głośne i nie było z tym problemów.
Janusz,
Old enough to know better - but I do it anyway.
u mnie glosniki maja skale od 0-50 zazwyczaj jak glosno slucham muzyki to daje na 20 a tu na lekcjach musze miec conajmniej 25 zeby slyszec wiec chyba nagrania sa troche ciche![]()
Rzeczywiście głos w plikach wmv jest znacznie ciższy i muszę podgłaszać sygnał. Natomiast jakość obrazu jest super, pierwsze lekcje są przeskalowane i napisy w PSie są nieczytelne i pixelizują. Może Mellan mógłby pierwsze lekcje przekonwertować do wmv jeżeli w tym twki problem?
Dobra panie Janusz Body ;-) To skoro już jesteśmy po całym kursie to ja napiszę co myślę.
A myślę, że zrobiło mi się jakoś źle. Niby święty mikołaj dzisiaj i dostaliśmy, aż 3 lekcje. Niby już wszystko, ale jakaś pustka tutaj będzie! Od pierwszej lekcji codziennie najciekawszą rzeczą na tym forum było sprawdzanie czy już jest nowa lekcja. Oglądanie 10 minutówki było świetne, i tak fascynujące że nie mogłem nigdy połowy popcornu zjeść, a coli dopić.
I co teraz? Mamy wrócić do naszego szarego życia?
Fajnieby było nie...
Masz ogromną wiedze merytoryczną, masz świetną barwe głosu, a lekcje prowadzone są z taką lekkością, że zastanawiam się czy nie byłeś/jesteś prezenterem telewizyjnym. Szkoda wstrzymywać ten potencjał. Takie moje zdanie. Jeżeli masz 20 minut co pare dni, które chciałbyś oddać nam, to ja jestem za tym aby następny T&T #69 był zatytuowany "Wołanie RAWów - liceum czyli niedługo matura". Nie daj się prosić. Nie wypada
Jeszcze raz dzięki za świetny materiał!
Bardzo dobrze zrobiony tutorial. Świetna robota Janusz. Dzięki.