1 - widzę ostatni strobist meetingTrochę jaśniej i poprawny balans bieli by się przydał.
2 - Nie wiem co chciałeś wyrazić taką tonacją? Pleśniowy zielony nie jest chyba dobrym pomysłem.
Poza dla mnie bardzo nie trafiona. Perspektywa zrobiła z zapewne cudnie smukłej i kobiecej dłoni modelki wielką łapę drwala...Przepalenia w tle wieńczą dzieło.
3 - tutaj jest za bogatoModelka ubrano już jaskrawo, mamy czerwony bazgroł na ścianie plus to coś w tle z mdłym widoczkiem. Za dużo jak dla mnie.
Gapię się w tło zastanawiając się co to jest i skąd się wzięło zamiast kontemplować modelkęRozumiem ze to taka (indyjska?- biżuteria we włosach?) stylizacja, jednak dla mnie to zdjęcie jest w ogóle nieczytelne.
Pozdrawiam i czekam na więcej.
1 Nie podoba mi sie. Nie mam pojecia co jest w tle, ostrosc na platkach sniegu jesli to wogole snieg a nie na modelkach. Ogolnie za ciemno i malo ciekawie.
2 Podoba mi sie kadr, modelka itp Jedyne co mi sie nie podoba to ten zielony zafarb(no chyba ze to przez monitor w biurze.
3 Podoba mi sie. Kadr fajny, wyciagnol bym troche detali z wlosow i jakos tak malo ostro chyba.
5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
Google: Precious-moment photography UK