To już wiemy gdzie za rok zaprosisz nas na plener
zamiast płacić za taras i windę, skoczymy na szczyt na piechotę
http://www.youtube.com/watch?v=oWVLzVhnYE0
EOS 5, 500N, 400D, 50D
Oczywiście, że wpadnij w środę. :-)
Znacznie ciekawsze: http://www.happylinkers.com/dubai_desert_safari.php dla samego Hubbly Bubbly warto ;-) Jak spróbujesz to zrozumiesz dlaczego arabowie nie piją alkoholu :-) Niepotrzebują.
Ostatnio edytowane przez Janusz Body ; 09-02-2010 o 11:58 Powód: Automerged Doublepost
Janusz,
Old enough to know better - but I do it anyway.
www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci
Proponuję podsumować dzisiejsze ustalenia dotyczące pleneru.
A więc:
1. Jutro zadzwonię do sekretariatu i postaram się załatwić przedłużenie czasu jaki będziemy mieli do dyspozycji;
2. Piotr T. (wielkie dzięki) poczynił już kontakty z modelkami i wizażystkami - być może konieczne będzie zrzucenie się na jakieś wynagrodzenie za makijarz;
3. Ja i Piotr T. załatwimy oświetlenie studyjne ale niech każdy przyniesie co ma bo może się przyda;
4. Na plenerze postaramy się zaaranżować 2-3 plany zdjęciowe tak aby kazdy w miarę możliwości miał okazję komfortowo porobić zdjęcia, reszta może robić wnętrza Willi bo tak naprawdę zdjęcia modelek to propozycja tematyczna pleneru ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Rozumiem, że wielu z nas, ze mną włącznie nie ma dużego doświadczenia w pracy z modelkami i zrobienie super zdjęć może być problematyczne ale nie o to chodzi. Celem jest aby wspólnie wyjść porobić zdjęcia w pięknym miejscu, w warunkach dużo bardziej komfortowych niż te które panowały podczas Migawki. Być może dane nam będzie nauczyć się czegoś nowego.
Pozostaje ustalić w co mają się ubrać modelki i jak i kto to ma to załatwić. Mam nadzieję że jakoś się z tym wyrobimy i plener się uda a jak nie do końca to na przyszłość będziemy mieli już doświadczenie.