Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 239

Wątek: Foto-net i ceny wirtualne

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie Foto-net i ceny wirtualne

    Wahałem się, czy zakładać wątek. Początkowo się wstrzymałem, ale teraz podzielę się przemyśleniami. W ub. tygodniu znalazłem w ofercie foto-net 24/14LII w świetnej (nierealnej?) cenie niespełna 5k. Oferta promocyjna. Kupiłem, tzn kliknąłem zakup. Odpowiedź dostałem po swoich monitach: nie ma na stanie, ale zamówiony jest w tej cenie i jak dojdzie, damy znać.
    Kilka dni potem na stronie pojawia się info ,,cena nieznana''. Dziś znów promocja! Szkło w cenie niewiele ponad 5k. Znów klikam i znów zostanę zrobiony w trąbę. O co chodzi właścicielom sklepu? O nabijanie licznika odwiedzin? Mnie nabili w butelkę, uważam, że to niepoważne. Nadal oczywiście czekam na szkło od nich ( ha ha).

    Promocja foto net zapraszamhttp://www.foto-net.pl/sklep/produkt...moc-Canon.html

    Kilka dni temu

    i dziś


    Ostatnio edytowane przez himi ; 07-11-2009 o 22:46

  2. #2

    Domyślnie

    No to już wiem gdzie nie kupować
    5DmkII 5D C15/2.8 C35L/1.4 C50/1.4 C85/1.8 C70-200L/4IS 580EXII 430EXII SB-28 EIZO/S2433W Dell/E1705

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    ooo.. ciekawe rzeczy pokazujesz
    ja w foto necie kupowałem packet wizardy i wszystko było jak najbardziej pozytywnie - szybko tanio i ogólnie bez zarzutu..
    ale ta cena to naprawdę ciekawa.. hmm..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #4

    Domyślnie

    Myślę że to jednak pomyłka. Pewnie niedługo ktoś się od nich odezwie. Ja wiele razy u nich kupowałem, zawsze wszystko było ok.
    Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie. Ansel Adams

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Opinie o sklepach/cenach to nie w Hydeparku tylko tutaj...

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    274

    Domyślnie

    Jeśli przez cały czas zakupów towarzyszyła Ci ta sama cena i na koniec uzyskałeś potwierdzenie zamówienia/zakupu towaru w tej cenie tzn. że zawarłeś umowę na zakup w takiej właśnie kwocie. Ktoś już kiedyś podawał przypadek okazji na zakup bodajże 1d gdzie "urwało" w cenie pierwszą 1, ale tak było tylko na stronie tytułowej sklepu. Dalej przy opisie i klikaniu kup teraz cena była już normalna, a liczy się cena w miejscu zakupu, a nie w reklamie.

  7. #7
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Vitez, przepraszam za zły dział. Oni nie przysyłają potwierdzenia zamówienia wprost. Klikasz na link, na którym ,,potwierdzasz'' i nie dostajesz już maila z treścią ,,zamówienie do realizacji''. Odpisują, że na razie nie ma, a jak będzie to pewnie w cenie z oferty...pewnie.... Potem zdejmują i wstawiają 200-300 pln wyżej. Wciąż niedostępny towar, ale w promocji. Jestem już dużym chłopcem. Naiwność jest mi obca. Znam foto net i wiele dobrego słyszałem. Kupiłem u nich chyba plecak,było ok. Ale taka zabawa w ,,picipolo'' (jak mawiał mój fizyk z podstawówki) jest dla mnie nie na miejscu. Jakby stał się cud drodzy państwo to będę miał dwa tanie 24IIL, jeden odsprzedam. Wszak oba kupiłem

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    53
    Posty
    551

    Domyślnie

    toż to przecież codzienność w fotosklepach w necie. zwykle towar w promocyjnych cenach /tych atrakcyjnych i zaskakująco niskich/ jest niedostępny. za to ładnie to wygląda w ceneo, skapcu itd. i napędza klientów na inne towary w sklepie. myśłe że jeśli nie otrzymasz towaru spokojnie możesz iść z wydrukami i kopią korespondecji do UOK, sprzedaży na nich nie wymuszą ale bardzo skomplikują im życie kontrolami wszelakimi.

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    A Pan z foto-net w swoim czasie był dość aktywny na forum, może i teraz by głos zabrał...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  10. #10
    Początki nałogu Awatar Alde
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Koszalin
    Wiek
    57
    Posty
    360

    Domyślnie

    Kupowałem u nich parę szkieł "L" w nawet atrakcyjnych cenach ale straszny bałagan tam mają najlepiej najpierw zadzwonić i sprawdzić co maja bo nie specjalnie sie orientują co maja a co nie ...
    ------------------
    Canon-Foto-Klub
    ------------------
    Sleeping in Light
    ------------------

    It takes love over gold and mind over matter ...

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •