Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 239

Wątek: Foto-net i ceny wirtualne

  1. #21
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Tu nie ma mowy o pomyłce - zaniedbaniu Ceneo. To sklep świadomie prowadzi taką politykę. Pisałem już - między pierwszą a drugą ceną pojawiło się info (nie mam screena niestety), że szkło kosztuje 0.00 i cena jest nieznana. Po nim wjechała nowa cena, w okolicach 5,3. Nadal szkła nie ma - chyba się się mylę i od jutra będę szczęśliwym posiadaczem tej stałki w doskonałej cenie...

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    No to mamy trylogię :

    foto-net.pl - odradzam zakupy! Cz.2

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Cena dobra, zamów z 10 albo w ogóle zaproponuj "biorę wszystko co macie na stanie"

    Jak mi sprzedadzą 24LII (nowe i bez wad) w tej cenie 5199 to uroczyście obiecuję odszczekać wszystko na forum i napisać hymn pochwalny na cześć foto-netu
    ja też zamówiłem sobie.. jakby co to dwa będę miał bo tak czy inaczej na tygodniu kasa do pełnej wartości ceny zostanie dozbierana i szkło kupione pewnie będzie niezadługo..
    no to wygląda na to że niedługo będziemy odszczekiwać na 3 głosy hehe

    nie wiem Himi o co ci zupełnie chodzi ?
    przecież u nich w zakładce "jak nie kupować" http://www.foto-net.pl/sklep/jak_nie_kupowac.php
    stoi jak byk:

    4. Czy sklep oferuje towar czy tylko cenę?
    Wiele sklepów "wiesza" ofertę i nie jest potem w stanie sprowadzić danego towaru w rozsądnym czasie lub w ogóle nie ma takiej możliwości. Tyczy się to szczególnie sklepów pozycjonujących się na portalach porównywarek cen - chcąc robić wrażenie tanich sklepów konfrontują oferty z których nie są w stanie się wywiązać. Realnie realizują zamówienia na mniej niż 90% oferowanych produktów.
    więc chyba nie są tymi przed którymi ostrzegają.

    poza tym:

    Przesyłka zostanie dostarczona do Ciebie pocztą, lub kurierem w przeciągu 1-3 dni roboczych jeżeli towar będzie znajdował się "na stanie". W przeciwnym wypadku zostaniesz poinformowany w jak szybkim czasie możemy dostarczyć paczkę (maksymalnie 2-4 tygodnie, zwykle 2 do 7 dni) i zadecydujesz czy chcesz poczekać. Za towar zapłacisz według ustaleń: gotówką, przelewem, kurierowi lub za pobraniem pocztowym. Towar możesz też odebrać osobiście w sklepie firmy po potwierdzeniu rezerwacji.
    tak że spoko, obiektyw z tego co piszą jest już twój
    Ostatnio edytowane przez arturs ; 08-11-2009 o 21:25
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #24
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Artur - mistrz ciętej riposty Pięknieś ich wypunktował, jestem ciekaw czy jutro od rana będzie w Foto-necie lektura naszego wątkuJakby była to przypominam: dla mnie dwa!

  5. #25
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Lublin/Gorzów Wlkp.
    Wiek
    38
    Posty
    136

    Domyślnie

    himi jak będziesz miał dwa to uśmiechnę się po jednego

  6. #26
    Uzależniony Awatar Chris_11
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    572

    Domyślnie

    Im więcej ludków zamówi tym większa szansa, że uda mi się zbić na cenie przy hurtowym zakupie i faktycznie dostaniecie te obiektywy w tej cenie. :P
    Nieważne, czym... Ważne, jak...

    Foto-Blog

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chris_11 Zobacz posta
    Im więcej ludków zamówi tym większa szansa, że uda mi się zbić na cenie przy hurtowym zakupie i faktycznie dostaniecie te obiektywy w tej cenie. :P
    Nie ważne jak, ważne żeby było.
    5DmkII 5D C15/2.8 C35L/1.4 C50/1.4 C85/1.8 C70-200L/4IS 580EXII 430EXII SB-28 EIZO/S2433W Dell/E1705

  8. #28
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Pewnie, że jednego oddam komuś z forum jeśli tylko sklep uczyni mnie szczęśliwym posiadaczem szkła w tak dobrej cenie. Spuki, jesteś pierwszy.

  9. #29
    Uzależniony Awatar Handelson
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Piła
    Wiek
    53
    Posty
    789

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Pewnie, że jednego oddam komuś z forum jeśli tylko sklep uczyni mnie szczęśliwym posiadaczem szkła w tak dobrej cenie. Spuki, jesteś pierwszy.
    Mi chodzi po głowie co prawda 35L ale jak któryś z kolegów będzie chciał odsprzedać 24L w dobrej cenie to czemu nie
    Co do tematu to nie tylko foto-net odwala takie numery. Pisałem ostatnio w wątku "Canon 5D MKII aktualna cena i gdzie" o RTV Euro AGD i zakupie 5D MkII. Odezwali się mailem po tygodniu od kliknięcia w KUP i napisali, że dostawa może potrwać do 28 dni roboczych (w niektórych przypadkach może nie dojść do realizacji zamówienia).
    Odpisałem, że dziękuję bardzo i kupiłem gdzie indziej...
    Smutne to, że w ten sposób się postępuje
    EOS 5DMkII + BG-E6; C 14 L II; C 24 L II; C 50 1.4; C 85 1.8; C 135 L; C 580 EX II; Sherpa 450 R; Kata D-3N1-30; Crumpler Master Delhi 620 i drobiazgi...

  10. #30
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Już 10:40 a odzewu z foto-netu nie ma. Gdzie moje 24L??!

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •