Strona 171 z 183 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 701 do 1 710 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1701

    Dołączył
    Jun 2019
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Przywitaj się na forum!

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Cześć. Ech Olympus. Fajne mieli kiedyś aparaty
    Jeszcze się Olego nie pozbyłem i trzymając w jednym ręku lustrzankę E-5 a w drugiej nowego Canona, to ten Canon w porównaniu z olkiem można określić w słowach - fantastic-plastic!
    Gdyby można było przełożyć bebechy 6D MarkII do puszki E-5.....nawet wielkość jest podobna!

  2. #1702

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum. Na co dzień zajmuję się odzyskiwaniem danych. Fotografia to moje hobby.

  3. #1703

    Dołączył
    Jun 2019
    Miasto
    Pszczyna
    Wiek
    47
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam Wszystkich
    Mam na imię Dawid, mieszkam na śląsku na co dzień pracuje ok 1300m pod ziemią jako górnik. Fotografia to moje hobby którą bawię się od dzieciństwa,od lutego zmieniłem system z Pentaxa na Canona. Czasu na moje ukochane hobby mam naprawdę bardzo mało jadąc do pracy nie ma mnie prawie 11 godz, pracuję na 4 zmiany, mam dwójkę dzieci którym muszę poświecić czas oraz masę pracy przy domu więc czas na hobby tylko w niedziele i święta.

  4. #1704
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cytat Zamieszczone przez Hadox Zobacz posta
    Witam Wszystkich
    Mam na imię Dawid, mieszkam na śląsku na co dzień pracuje ok 1300m pod ziemią jako górnik. Fotografia to moje hobby którą bawię się od dzieciństwa,od lutego zmieniłem system z Pentaxa na Canona. Czasu na moje ukochane hobby mam naprawdę bardzo mało jadąc do pracy nie ma mnie prawie 11 godz, pracuję na 4 zmiany, mam dwójkę dzieci którym muszę poświecić czas oraz masę pracy przy domu więc czas na hobby tylko w niedziele i święta.
    Witamy serdecznie .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1705

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć wszystkim!

  6. #1706

    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    49
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Dzień dobry również,
    Niby stary użytkownik (2013) ale dopiero teraz w zasadzie zacząłem przeglądać ;-)

    Miłego dnia wszystkim

  7. #1707
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Wzajemnie
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #1708

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    witam
    jako średnio zaawansowany miłośnik fotografi postanowiłem poszukać inspiracji u innych użytkowników "Canona"
    na codzień zajmuje się naprawą maszyn drukarskich (Heidelberg) więc sporo po europie szlajanki
    aktualnie Belfst UK, mieszkam w OPOLU

  9. #1709

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć ! Sebastian - amator fotografii motoryzacyjnej.

  10. #1710

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam...to ja Emil amator filmowania i montażu, cieszę się że tutaj jestem pozdrawiam.

Strona 171 z 183 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •