Strona 172 z 183 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 711 do 1 720 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1711

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć. Mam na imię Damian. Interesuję się motocyklami i akwarystyką, a ostatnio wzięło mnie również na fotografię (motocykli i ryb:P). Jkao że zakupiłem bezlusterkowca firmy Canon to stwierdziłem że czas się zameldować na tym oto forum. Pozdrawiam

  2. #1712
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witamy zatem motocyklistę .

    To mi uświadomiło że tu chyba nie ma stosownego wątka dla jednośladowców - trzeba to będzie naprawić........
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1713
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2019
    Miasto
    Silesia
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć Wszystkim

    Foto-amator/akwarysta

    Miałem 1000D, 7D, skok do FF 6D, krótko Sony a6000. Po używaniu pełnej klatki już nic nie jest takie samo, podarowałem sobie aps-c. Ze względu na mizerny budżet zaryzykowałem i kupiłem legendę
    Obecnie canon 5D classic )))

    Mirosław

  4. #1714

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam

  5. #1715

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć,
    Mam na imię Łukasz. Na forum zarejestrowałem się dawno temu, choć nie publikowałem zbyt dużo. Myślę jednak, że czas się przywitać jak należy... w odpowiednim miejscu... z kilkuletnim poślizgiem

    Fotografią zajmuję się od wielu lat. Fascynuje mnie cały proces tworzenia fotografii: od pomysłu po staranną obróbkę. Ale absolutnego hyzia mam na punkcie ostatniego etapu: wydruku zdjęć. Uwielbiam fotografię jako fizyczną rzecz, wydrukowaną na dobrym naturalnym płótnie lub papierze artystycznym.

    Mam nadzieję, że na forum uda mi się poszerzyć horyzonty, a może i ja będę mógł jakoś pomóc.
    Życzę dobrego dnia (lub nocy) oraz wiele pożytku i radości w czasie korzystania z forum

  6. #1716

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć
    Wstąpiłem na to forum, bo korci mnie jakiś ff. Na początek coś niskobudzetowego np. 5D mk2. Trochę się boję 5d mk1 żaden tam classic (kolor na lcd) . O ile nie wpadnie mi nagle nikon d610... Ale już używam nikonow DX, kiedyś fuji, więc teraz chciałbym spróbować innych kolorów, a kolory z canona dość mi się podobają, i fotografie jakieś jakby bardziej kliszowe...
    Ostatnio edytowane przez Karlbuk ; 11-10-2019 o 21:33

  7. #1717
    Awatar REMOWIT
    Dołączył
    Nov 2017
    Miasto
    Jawor
    Wiek
    59
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam serdecznie,wszystkich.

  8. #1718

    Dołączył
    Nov 2019
    Miasto
    Trzebnica
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich

    mam na imię Damian. Swojego leciwego już Canona 450D kupiłem jakieś pół roku temu i od tamtego czasu zakochałem się w fotografii. Oprócz tego wspinam się, jeżdżę na rowerze, programuję i gram na pianinie.

  9. #1719

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Dzień Dobry.Mam na imię Łukasz.Interesuję się fotografią amatorsko,chociaż mam ochotę zagłębiać tą dziedzinę bo sprawia mi mnóstwo przyjemności.Posiadałem aparaty Sony(są ok),lecz jak zakupiłem amatorskiego Canona Eos 4000D,poczułem to że właśnie będzie Canon i też właśnie jestem na tym forum.Witam wszystkich użytkowników.

  10. #1720
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witamy ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 172 z 183 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •