Strona 75 z 183 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #741
    Dopiero zaczyna Awatar Fiba
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    27

    Domyślnie

    Również pragne się przywitać, nie dawno zakupiłem pierwsze lustro oczywiście Canona no i w dopiero w fotografie bawić się zaczynam.
    Na forum na pewno zdobęde cenne informacje i porady, które pozwolą robić mi coraz to lepsze fotki, oraz pomogą przy wyborze osprzętu.

    Pozdrawiam!
    Fiba
    450D C28-135 IS USM, C50 1.8, Nissin Di622

  2. #742
    plywak
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie.
    Kupując lustro, po długiej fotograficznej wędrówce wróciłem do Canona
    Mam nadzieję, że uda mi się tu odnaleźć.
    Pozdrawiam

  3. #743

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Minęły lata odkąd miałem w rękach mojego EM Olympic. Minęły lata gdy wydawało mi się, że KM G600 to jest to bo mieści się w kieszeni i ma metalową obudowę ;-).
    Po długim zastanawianiu się (wybór był tylko między dwoma Canonami) padło na 40D. Będę miał sporo pytań - między innymi o tak nielubianego EF 28-300 L no ale nie tu.

    Pozdrawiam serdecznie.

  4. #744
    aniwoj
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Wprawdzie to mój pierwszy post, ale CB czytam od kilku lat
    Postanowiłam się zarejestrować, bo... widzę, że jest tu całkiem sporo osób z mojej okolicy ;D.

    Fotografią zajmuję się od 2001 roku, głównie zarobkowo. Fotografuję imprezy okolicznościowe, od niedawna pomaga mi w tym kolega.

    Mam nadzieję, że od teraz, kiedy mogę się na Forum 'odezwać', jeszcze więcej się od Was nauczę .

    Pozdrawiam wszystkich,
    Ania.

  5. #745
    Meggy
    Guest

    Domyślnie

    To i ja witam, mimo stałego "podglądactwa"

    Od 2 lat w posiadaniu Canon 20D, Tamron 28-75 oraz popularna canonowska 50-tka.W planach(bliskich) 24-105L oraz 70-200.Od wczoraj (dzięki jednemu forumowiczowi) właścicielka EOS-a 5D.

  6. #746

  7. #747

    Domyślnie

    Witam również i z góy dziękuje za tysiące porad, czytam czytam i skończyć nie moge ;-) pozdrawiam

  8. #748
    zworka
    Guest

    Domyślnie

    serdecznie sie z wszystkimi witam.
    Nazywam sie Zofia i czytam to forum sporadycznie od okolo 10 miesiecy. postanowilam sie zarejestrowac i przywitac. milo mi

  9. #749

    Domyślnie

    Witamj, witam
    Mam na imię Maciek. Już od dłuższego czasu zaglądam na to forum, jednak z technicznych powodów niebytu fotum CF, rejestruje się tutaj Fotografuje obecnie Eosem 30d, a moje zdjęcia mozna oglądać na www.okiem-cyklopa.lua.pl

    Pozdrawiam!!

  10. #750
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciejaszek Zobacz posta
    Witamj, witam
    Mam na imię Maciek. Już od dłuższego czasu zaglądam na to forum, jednak z technicznych powodów niebytu fotum CF, rejestruje się tutaj Fotografuje obecnie Eosem 30d, a moje zdjęcia mozna oglądać na www.okiem-cyklopa.lua.pl

    Pozdrawiam!!
    po rejestracjach aut z Twojej galerii wnioskuję że kolejna osoba z pomorskiego na CB
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

Strona 75 z 183 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •