Strona 68 z 183 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #671
    Awatar Wiewiór333
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam!

    Mam na imię Michał. Posiadam Canona 400d . Uczęszczam do 1 klasy gimnazjum. Fotografią interesuje się od roku a lustro mam od miesiąca.Tak więc jestem dopiero początkujący i przepraszam wszystkich za głupie pytania !!!

    Pozdrawiam !

  2. #672
    Reficul
    Guest

    Domyślnie Witam.

    Na imie mam Grzegorz i od trzech miesiecy jestem posiadaczem canona 30d,28-135 oraz 100-400.Mieszkam na stale w New York.Najbardziej interesuje sie fotografia ptakow.Do Central Parku nie daleko,a tam ich jest sporo.Mam nadzieje,ze z czasem bede sie mial czym pochwalic.Z gory dziekuje wszystkim za odpowiedzi na moje pytania.Pozdrawiam.

  3. #673
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Witam wszystkich, na imie mam Tomek, jestem szczesliwym posiadaczem 300D + kit usm od paru dni. Do tej pory zdjecia robilem nikonami d70 i d80 znajomych, ale jestem szczesliwy z wyboru 300D. Pozdrawiam

  4. #674
    r_ave_n
    Guest

    Domyślnie

    Witam

    mam na imię Rafał, przygodę z fotografią rozpocząłem w podstawówce (rosyjski FED), później długo długo nic, aż w końcu 8 lat temu kupiłem Nikona F50. Później był EOS33 i w końcu 400D. Fotografia dla mnie to przede wszystkim hobby i płynąca z tego przyjemność.

    Pozdrawiam

  5. #675
    canon_girl
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Jestem nowa na tym forum. Moja przygoda z fotografią zaczęła się w czasach liceum i studiów na jeszcze analogowej lustrzance. Po latach (niestety za chwilę liczonych już dziesiątkach) wracam do uczenia sie wszystkiego na nowo na nowym nabytku 40d (co za urocza bestia )
    Jednym słowem fotografia to stare, lekko zakurzone ostatnio hobby.
    Myślę, że zostane z Wami na dłużej i mam nadzieję, że nikt mnie nie pogoni za, początkowo głupie pytania.

  6. #676
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    886

    Domyślnie

    Witam!

    Z canonem zwiazany od lat, kiedys latalem z eosem 500n teraz czas na lustrzana cyfre. Mam 400D z kitem, 50 1.8, 100 macro, 70-200/4L IS.

  7. #677
    Pyzik
    Guest

    Domyślnie

    Witam!
    Mam na imię Piotr. Wciąż fotografuję na slajdach i to do tego Minoltą.
    Jako, że czas idzie do przodu, to bardzo, bardzo powoli zaczynam się rozglądać za czymś cyfrowym (czy będzie to jakiś Canon - czas pokaże). Postanowiłem się więc zarejestrować także tutaj, coby troszku poszperać co w cyfrowym świecie Canona piszczy... :-)

    BTW: Więcej o mniei o moich zdjęciach na:
    http://www.dreamygallery.com

  8. #678
    dylo
    Guest

    Domyślnie witam

    witam wszystkich forumowiczów

  9. #679
    Moniś
    Guest

    Domyślnie

    Witajcie

  10. #680
    Lamereiro
    Guest

    Domyślnie

    Witam,
    40D

Strona 68 z 183 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •