Strona 126 z 183 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 251 do 1 260 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1251

    Domyślnie

    Witam serdecznie od 10 lat interesuje się fotografia.Czy się rozwijam sam nie wiem...
    W sumie to wyrzucili mnie już z forum nikkoniarzy i pentaksow.... co zrobicie Wy...?
    W canonie cenie nowa linie zapoczątkowana przez 7d po przez 60d i 550d robią na mnie wrażenie, wiadome seria G tez fajna. Oczywiście eos 5 chyba najlepszy canon i w ogule lustro analogowe. Sam jednak używam pentax.
    Forum mi się podoba... a zaglądam tu od chyba nawet 4 lat ...Dlatego ,ze macie tu kategorie sport.
    Pozdro Tomek .
    PS: większości moich najlepszych znajomych ma cananony...

  2. #1252

    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Przedstawiam się jestem Dorota
    Mam tremę przed takimi fotofachmanami, no ale trudno... jakoś zniosę

  3. #1253
    Coś już napisał Awatar oli85
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Poręba
    Posty
    72

    Domyślnie

    Siema ALL

  4. #1254
    Dopiero zaczyna Awatar Flar
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Ja na tym forum zawitałem po długiej drodze przechodzenia z systemu na system
    Nikon -> Sony -> Canon
    Fotografuję od dłuższego czasu , od kilku lat również z tego żyję.
    ______________
    Pozdrawiam - Piotrek

  5. #1255

    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    0

    Domyślnie

    Z niecierpliwością oczekuję mojego trzeciego Canona, nie mogę się doczekać
    Dziś ma przyjechać kurierem.
    Po S60 i EOS'ie350D mam mieć 550D + 18-135 IS. Lubię makro i szukam fajnego i taniego obiektywu.
    Polecicie mi coś? Czytam o jasnych "stałkach". Bardzo ciężko wybrać... Oglądam Wasze robaczki w galerii w piekielnym zbliżeniu i podziwiam!!!! Fantastyczne !

  6. #1256
    Awatar UBoot
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    0

    Domyślnie

    oto jestem ...

    p.s. Belgunia Dorota !!! Nic się nie bój żadnych fotofachmanów !!!
    To, że ktoś opanował przyciski i guziczki w aparacie nic nie znaczy ! Dzisiaj sprzęt jest tak dobry i wyrafinowany, że KAŻDY po kilku godzinach potrafi się nim posługiwać !(sam tego rok temu doświadczyłem, gdy po raz pierwszy w życiu coś sfotografowałem)

    To, co jest najważniejsze, to zmysł estetyki, poczucie piękna. A to można mieć niezależnie od technicznych sztuczek.

    Profesjonaliści mawiają, że to nie sprzęt robi fotografie, lecz fotograf. W tym skrócie myślowym jest zawarta myśl, że to ONI są tymi, którzy są "lepsi od sprzętu". Tymczasem ich "profesjonalizm" to w 95% GUZIKOLOGIA (w tym są naprawdę dobrzy. Ale poczucie piękna jest u nich statystycznie takie samo, jak u reszty ludzi.

    Ciekawe, co by powiedzieli, gdyby robili fotografię wraz z jakimś kompletnym amatorem. Amator ustala kadr, a oni mają za zadanie ustawić parametry fotografii. Kto byłby wówczas autorem ? Ten, kto ustawia przyciski, czy ten, kto decyduje o obrazie ?

    Tak więc nie musisz mieć kompleksów, a wszystkich profesjonalistów traktuj tak, jak mistrz formuły I traktuje mechaników na pit-stopie:
    "niech zrobią swoja, i zejdą mi z drogi ..."
    Przybywam do was z wizytą kurtuazyjną ...
    *** Uboot Ultimate Photography ***
    Amator martwi się o sprzęt, Profesjonalista martwi się o kasę, Uboot martwi się o światło ...

  7. #1257
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie

    Witamy wszystkich .
    Proszę nie rozpoczynać tutaj dyskusji. Od tego są odpowiednie działy :cool:.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #1258

    Domyślnie

    Witam!

    Czytam forum od pewnego czasu, ale nadszedł czas na rejestrację. Zdaje się, że dzięki temu mogę widzieć więcej działów.
    Lubię Canona od czasów zamiany Zenita na coś z autofocusem. Tym czymś był właśnie Canon. Przegapiłem czas 10D i 300D, ale ujarzmiałem 20D. Potem było trochę mniej czasu na fotografię i teraz chciałbym coś kupić. Mam nadzieję, że forum nieco mi w tym pomoże.

  9. #1259
    Dopiero zaczyna Awatar Wojtas
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Łódź Bałuty
    Wiek
    35
    Posty
    33

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów!
    Mam na imię Wojciech jestem z Łodzi.Amatorsko bawię się aparatem.Zarejestrowałem się bo chcę nabyć nieco wiedzy i umiejętności.Fotki pstrykam 400D + kit + 70-210/4 + starocie M42.Zamierzam w niedługim czasie nabyć trochę sprzętu ,więc na pewno będę pytał i nawiedzał giełdę.
    Pozdrawiam wszystkich.

  10. #1260

    Domyślnie

    Witam wszystkich :-)

Strona 126 z 183 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •