Strona 121 z 183 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 201 do 1 210 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1201

    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Starogard Gdański
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Jestem amatorem od pół roku , czytam oglądam i pstrykam dosłownie wszystko Canonem EOS 550D ze szkłem 18-55. Sprzęt zaczyna mnie "słuchać"więc za chwilę zmieniam szkiełka . Nie będę na razie śmiecił tego forum swoimi postami (poza tym ale dział do tego przeznaczony) ponieważ oglądając galerie stałych bywalców stwierdziłem że nie mam nic do powiedzenia...... poza tym że dużo pracy przede mną (i kasy do wydania) zanim coś napiszę

    pozdrawiam

  2. #1202
    Vampirius
    Guest

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam wszystkich.
    Jacek

  3. #1203

    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam wszystkich odwiedzających to Forum.
    Przeglądam je od pewnego czasu, głównie galerie i oceny zdjęć. Może przyjdzie taki czas, że i ja odważę się coś tu pokazać. Muszę się jednak jeszcze sporo nauczyć.

    Tomek

  4. #1204
    Awatar Hellborn
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    prawie Wrocław
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witajcie,
    Mam na imię Marcin, mieszkam pod Wrocławiem. Po kilku latach zabawy S3IS postanowiłem zainwestować w lustrzankę i bawić się dalej.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Hellborn
    P.S. Proszę na początek o wyrozumiałość

  5. #1205
    cinmar1977
    Guest

    Domyślnie Powitanie

    Witam wszystkich!
    Od ładnych kilku lat staram się nie kaleczyć zdjęć wykonywanych lustrzankami Canona. Zaczynałem od EOSa 33, a obecnie większość zdjęć wykonuję 5Dmk2. Pracuję i mieszkam w Chinach. Mam nadzieję, że uda mi się skorzystać z wiedzy i porad specjalistów na tym forum.
    Pozdrawiam

  6. #1206
    Dopiero zaczyna Awatar kris81pl
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    24

    Domyślnie Witam!!!

    Witam, jestem tu nowy, pozdrawiam wszystkich Kanoników!

  7. #1207
    Dopiero zaczyna Awatar qbanez
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    37

    Domyślnie

    To i ja się przywitam. Nazywam się Jakub Purej, a w internecie można mnie znaleźć pod nickiem: qbanez. Fotografią interesuję się nie na poważnie od paru lat, a na poważnie to właściwie od bieżącego roku. Fotografuję wszystko to co wyda mi się tego warte - nie ograniczam się do żadnej jednej dziedziny, ale największą słabość mam do ptaków, street photo, oraz reporterki... W canona wszedłem przez przypadek - moim celem był zawsze nikon, ale losy potoczyły się inaczej i w sumie nie żałuję. Mam skłonności do bycia onanistą sprzętowym, czego na rzecz robienia zdjęć staram się sukcesywnie unikać i przeciwdziałać temu... Niski budżet ma też w tym swój udział. Jak by nie było - kocham jasne szkła. No i wyznaję zasadę, że nie aparat robi zdjęcie tylko osoba, która go trzyma. Witam, pozdrawiam i kłaniam się nisko

  8. #1208

  9. #1209
    Dopiero zaczyna Awatar adrian1115
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Mielec
    Posty
    23

    Domyślnie

    Już jestem troche na forum ale ani razu się nie przywitałem więc trzeba nadrobić.

    Witam wszystkich

  10. #1210
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Nie miałem do tej pory dylematów ani problemów, których ktoś by już nie rozwiązał.
    Chciałbym natomiast skorzystać z giełdy - muszę się więc poudzielać...

Strona 121 z 183 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •