Strona 93 z 183 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #921
    Bywalec Awatar vinietu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Wawa
    Posty
    116

    Domyślnie

    Witam!
    Po przygodach z róznymi bagnetami, przyszedł czas na na ten zdaje się właściwy i mam nadzieję docelowy.
    CB pomogło mi skompletować zestaw startowy
    Pozdrowienia dla zacnego grona userów.
    5D, 30D, C 50/1.4 , 85/1.8 , 300/4L , 17-40/4L , 70-200/4L , z16/2.8 , N Di866

  2. #922
    Dopiero zaczyna Awatar greg606
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    15

    Domyślnie

    Wita Greg z Wrocławia.
    Moja przygoda z fotografią jest niewielka:
    zaczynałem od zenita ze standardowym obiektywem + telekonwerter x2 i zdjeciami czarnobiałymi. Wtedy marzyłem o czymś w okolicach 300.

    Poźniej cyfrówka olympus C-750 ale za bardzo mnie nie wkręciła....(może dlatego że dostałem go w prezencie, nie bardzo o tym marząc, ale prezent wspaniały)

    Teraz noszę się z zakupem Canona ze znacznie większą motywacją już na starcie Przyznam, że wybór obiektywu to dla mnie bardzo trudna sprawa
    Miotam się między T 17-50, C 28-135, KIT + C 70-300 etc...
    Jednak jest to bardzo drogie hobby, ale chyba nie to jest tu najważniejsze...

    W młodości pasją moją była astronomia i zrobienie zdjęcia wyraźnego księżyca (z jakimś większym kraterem) to by było coś! Również jak patrzę na fotki z 70-300 różnych zwierzątek etc to po prostu wpadam w zachwyt. Jednak realistycznie dość często będę jednak fotografował ludzi (ale raczej nie jakieś duże grupy) przyrode, krajobrazy, architekturę. Myślę również o fotografii sportu (jakieś szybkie maszyny, samoloty )
    i fotografii dla ludzi oraz na potrzeby serwisów www.
    Tak na chwilę obecną wygląda moja osoba

  3. #923

    Domyślnie

    Jestem już jakiś czas zarejestrowany tu na forum, ale dziś zmieniłem system na C* więc chciałbym się przywitać.
    Pozdrawiam,
    Kuba.
    40d + 17-40/4L + 70-200/4L

  4. #924
    malgosia
    Guest

    Domyślnie

    witam sie i ja
    juz wciagnieta mocno w sidla fotografii pare lat robilam zdjecia z Fuji a teraz przerzucilam sie na canona 40D . powiem roznica wielka, teraz tylko placz i zgrzytanie jak trzeba cos dokupic pasja zarazil mnie brat-maniak na 100% , mamy swoje strony na flickr i zarzucamy sie nowosciami. teraz organizuje sobie obiektywy, lampy-na ile budzet pozwala , modele poki co domowi
    szkoda tylko ,ze czasu tak malo jest na to hobby-bo wdzieczne ale bardzoo wymagajace
    Forum jest dobrze zorganizowane, brawa dla Adminow i Modow

  5. #925
    MaciejC
    Guest

    Domyślnie

    Witam Kanionierów

    Ja przygodę z fotografią zacząłem w roku 2004, na początku była małpka A85, w zeszłym roku udało mi się kupić 40D wraz z Tamronem 17-50.
    Na początku forum przeglądałem biernie, teraz mam nadzieję się uaktywnić w dyskusji

  6. #926
    jatomek
    Guest

    Domyślnie

    Sześć


    Najbardziej interesuje mnie portret, street i fotografia ślubna.

  7. #927
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    113

    Domyślnie

    siema, czytam forum od dawna, zapisalem sie niedawno, odezwalem sie dzisiaj. canony od zawsze - g2, ixus, 400d, teraz szukam czegos z x0d - 30 lub 20, fotografuje dla frajdy i turystycznie. pozdro.

  8. #928
    mondo
    Guest

    Domyślnie

    Witam! Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum!

  9. #929
    gakusei
    Guest

    Domyślnie

    zarejestrowalem sie 100lat temu, ale dopiero dziś cos napisze ;]

    Aktualnie mieszkam w Koszalinie, wkrotce przenosze sie do trojmiasta.
    interesuje się portretem, oraz fotografią miasta.
    Za jakis czas planuje rozpoczecie przygody z fotografią ślubną, zapraszam na moja strone www

    Pozdrawiam!

  10. #930
    -Sebastian-
    Guest

    Domyślnie

    Witam Szanowanych Canonierów... i pozdrawiam

Strona 93 z 183 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •