Strona 77 z 183 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #761

    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Jestem stary i dlatego używam starych aparatów (choć cała moja rodzina, łącznie z córką, przesiadła się na cyfrówki Canona) to ja pozostałem przy analogu - może dlatego że jak wracam do domu, to mam pod górkę (takie wzniesienie topograficzne).
    Fajnie u Was, więc trochę się tu pokręcę.
    A dlatego, że używam aparatów, których producenci już nie istnieją - to jestem "bezsystemowy". Dlatego czasami bywam również na forum N., ale najpewniej czuję się na forum korex'u (wszędzie pod nickiem: slawoj).
    Pozdrawiam.
    :rolleyes:
    Ostatnio edytowane przez slawoj ; 02-08-2008 o 23:52

  2. #762
    Awatar bogunio
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Wiek
    56
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ponieważ siedzę tu już jakiś czas czytając i oglądając chyba już czas się przywitać. Na imię mam Bogusław, miasto Wodzisław Śląski (15 km do Czech). Pierwszy aparat Smiena 8M (sorry za fonetykę), potem Zenith TTL potem dziura bo fotografia kliszowa odeszła raczej do lamusa. Potem krótko kompakt HP i wreszcie powrót do lustra: około pół roku 350d teraz 30d + 17-40 f/4 i 70-200 f/4. Witam i pozdrawiam.

    Bogusław Olszewski [bogunio]

  3. #763
    alien12
    Guest

    Domyślnie

    Witam,
    Interesuję się fotografią od lat '90. Wtedy to poznawałem fotografię tradycyjną z której pozostało mi trochę sprzętu którego od czasu do czasu używam do teraz (na różne formaty filmu lustrzanki jedno- i dwuobiektywowe, dalmierzowe a nawet kamery 8mm). Wtedy po raz pierwszy spotkałem się z fotografią cyfrową (jakiś aparat Casio 1Mpx czy tak jakoś z łączem na port COM - wieki się fotka ściągała). Od tego czasu było parę kompaktów (Kodak, HP, Casio), następnie wg mnie doskonały jak na tamte czasy Kodak DX6490 (hybryda) i Nikon d50 (jakoś tak zaraz po premierze). Ostatnimi czasy bawię się Nikonem d300, a od miesiąca moim (już ulubionym) Canonem 450D (co prawda z KITowym obiektywem ale wydaje mi się, że jest on naprawdę udany). Muszę przyznać, że choć był o wiele tańszy od d300 to szumy ma znacznie mniejsze szczególnie przy dłuższych naświetlaniach :-) chociaż ze złapaniem ostrości to konkurencja robi to szybciej i dokładniej. Dodam, że fotografią zajmuję się tylko amatorsko, a jedynymi osobami które moje fotki oglądają są moi znajomi - wieszają sobie je na ścianach. Tak więc mam nadzieję, że się od Was nauczę czegoś o systemach Canona. Pozdrawiam

  4. #764
    milczak
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    dopiero zaczynam przygodę z fotografią
    początkowo uczę sie na eos 400d z kitem, jestem na etapie zakupu jakiegoś taniego tele oraz planuje stałkę 50mm

  5. #765
    rzoof
    Guest

    Domyślnie Powitanie

    Niniejszym witam wszystkich, to mój pierwszy post. Od jakiegoś czasu czytuję canon-board i może niebawem coś więcej napiszę.

    Fotografią interesuję się amatorsko - robię głównie portret i reportażówkę wyjazdowo-turystyczną chowaną do prywatnej szuflady (dziś już elektronicznej, kiedyś analogowej).

    Pozdrawiam, qba.

  6. #766
    Dopiero zaczyna Awatar Drzamich
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Ostrzeszów
    Posty
    28

    Domyślnie

    Mnie fotografią zainteresował kuzyn.

    Po jakimś czasie zdecydowałem się (razem z tatą) na kupno 30D + 28-135 IS USM + lampa 430 EX

    W fotografię wciągnęły mnie zdjęcia HD. Lubię także makro.

  7. #767

    Domyślnie

    Witam,

    Tak naprawdę zaczynam swoją przygodę z cyfrową fotografią. Kiedyś była zabawa z Zorki 4 (mały byłem, teraz się zastanawiam, jak udawało mi się robić tym zdjęcia). Od tamtego czasu przewijały mi się przez ręce jakieś kompakty z najniższej półki, ale tego lepiej nie wspominać. Od kilku lat nosiłem się z zamiarem kupna czegoś lepszego, ale dopiero na dniach dorobiłem się solidnego dSLR'a - padło na Canona.

    Nie mam smykałki do fotografii artystycznej, a aparatu używam głównie do utrwalania różnych ważnych (i mniej ważnych), miłych momentów z życia swojego i nie tylko.

    Witam jeszcze raz, pozdrawiam,

    Iras

  8. #768

    Domyślnie

    Witam Wszystkich

    Juz wkrótce, w ciągu najbliższych dni wreszcie stane sie szczęsliwym posiadaczem własnego sprzętu. Fotografuję oczywiście od wielu lat, zaczynałem tradycyjnie od Smieny i Zenita Potem był analogowy Pentax, po nim niestety na skutek pewnych zwirowań losowych długo nic. Po nastaniu cyfrówek, chęci nadal były, lecz niestety cały czas stały na drodze ważniejsze potrzeby życiowe. Trochę udało mi się focić na pożycznym Fuji S2 Pro i Sony DCF828, ale to nie było to.
    Forum śledzę od ponad czterech lat (poprzedni login wcięło mi niestety wraz ze zmianą pracy). Na razie nic nie pisalem, bo po prostu nie musiałem. Po prostu na wszystkie nurtujące mnie pytania znajdowałem odpowiedzi w Waszych wypowiedziach.
    Wraz ze mną, przygodę z cyfrowym Canonem rozpoczyna też mój ojciec, który jest zawodowym fotografem, przez ostatnie lata robiący studyjną fotografię reklamową na cyfrowym Sinarze. Dla niego Canon też będzie pierwszym DSLR'em, tak więc mogą sie dziac ciekawe rzeczy Podejżewam , że mając już sprzęt w ręku, pytania się na pewno pojawią.

    Pozdrawiam Wszystkich

  9. #769
    Początki nałogu Awatar retter
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Białystok
    Posty
    432

    Domyślnie

    lepiej puzniej niż wcale...

    wiec witam wszystkich Canonowców i ludzi z innych systemów

    by wszyscy byli haapy

  10. #770
    izabela_anna
    Guest

    Domyślnie

    Dzień Dobry

    Właśnie znalazłam ten wątek i stwierdziłam, że świnia bym była, jakbym się nie przywitała Gdy będę mieć więcej czasu, spróbuję bywać tu częściej. Na razie tyle.

Strona 77 z 183 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •