Strona 72 z 183 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #711
    krezus32
    Guest

    Domyślnie

    Serdecznie Wszystkich witam, jestem tu nowy dlatego pomyślałem że , zacznę od przywitania się z Wami.Cześć!!!!!!!

  2. #712
    Bywalec Awatar Marek69
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Będzin
    Wiek
    54
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam Wszystkich
    Trochę o sobie przedewszystkim to jestem Marek na wszytkich jakichkolwiek forach mam niki Marek69 lub Marek19691. Zdjęcia robię długo nie profesjonalnie i dalekie od tych które tu oglądam, ale zaczynam dążyc do tego by były jak najlepsze. Zacząłem jakieś 25 lat temu od Zenita E i od tamtej pory były tylko lustrzanki, pierwsze zdjecia do czarno białe ciemnia w ubikacji i wywoływanie to było cudo widzie jak na papierze ukazują się postacie. Potem były zenity 11 i 12XP, następnym przeskokiem i tak zostałem canonierem nawet o tym nie wiedząc analogowwa 300 moje marzenie z kiepskimi obiektywami tamrona z których czasem udało wykrzesi jakąś niezłą fotkę. Dwa lata temu szwagier zakupił 350D który był częściej u mnie niż u niego niestety z kitem i moimi tamronami co też dawało mierne efekty. Obecnie stałem si ę od niedawna posiadaczem 40D z dwoma obiekywami Canon17-55 f 2.8 USM IS i Canonem 100 mm macro gdyż drugim moim hobby to robale które choduje w domu. Dokupiłem lampę canona 580 ExII i jak żona wszystko kiedyś zliczy to będę miał rozwód. Teraz jeszcze jedno ciche marzenie 70 -200 mm f 2,8 USM IS dopnę i tego, ale narazie czytam i dochodzę do wniosku że tyle lat pstrykałem zdjęcia może kiedyś zacznę naprawdę focic.

  3. #713
    manselking
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie.
    Jestem szczęśliwym użytkownikiem Canona od początku mojej przygody z fotografią. Głównie zajmuje się fotografią ślubną. Na inne zdjęcia nie starcza mi już czasu. Poza tym prowadzę laboratorium foto. Nie napiszę tu jakie, żeby nikt mi nie zarzucił się tu reklamuję. Mam nadzieję, że moje posty będą pomocne wielu użytkownikom tego forum. Nie tylko początkującym .......

    Pozdrawiam

  4. #714
    Slomkowski
    Guest

    Domyślnie

    To i ja wszystkim powiem czesc!
    Forum poczatkowo tylko lapane przez wyszukiwarke, ostatnio juz w ulubionych.
    O sobie pisać za bardzo nie bede, takze bedzie krotko
    Tomek jestem. Mieszkam w Szczecinie. http://slomkowski.info tutaj moje wypociny.

  5. #715
    Awatar barced
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Cedynia
    Wiek
    38
    Posty
    12

    Domyślnie

    jako nowy powitam wszystkich tu zgromadzonych mam nadzieje ze moja obecnosć tutaj zagości jak najdużej zarazem czegos sie naucze i jak bede mógł coś doradze...

  6. #716
    Baruto
    Guest

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam

  7. #717
    weratoja
    Guest

    Cool Witam

    Witam witam, po raz kolejny... ale dawno mnie tu nie było... jakiś rok! jeśli nie więcej...:rolleyes:
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Witam witam, po raz kolejny... ale dawno mnie tu nie było... jakiś rok! jeśli nie więcej...:rolleyes: trochę jestem... ee.. młodsza :wink: ale cóż, myślę, że nikomu to nie będzie przeskadzać:-D Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez weratoja ; 25-04-2008 o 12:09 Powód: Automerged Doublepost

  8. #718
    Dopiero zaczyna Awatar Arashi
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Röttenbach
    Wiek
    45
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam wszystkich bardzo serdecznie coś już tam skrobnęłam na forum ale wypadało by przywitać Mam na imię Justyna, poprzednio posiadałam aparat A610 od niedawna mam aparat S5 IS z czego ciesze sie jak dziecko
    Najczęściej robie fotki mojej córce i moim psom - bo maja najwięcej cierpliwości Nie robie zdjęć makro, nie robie zdjęć ptaszkom, anni innym pajączkom bo nie mam do tego cierpliwości i po prostu nie umiem
    No to by było na tyle
    Pozdrawiam.
    EOS 550D + 18-135IS signature sponsored by Slider

    Jeśli skupisz się na tym co złe, zabraknie miejsca na to co dobre ...

  9. #719
    Dopiero zaczyna Awatar teruus
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    22

    Domyślnie

    To i ja się przywitam czytam Was od jakiegoś czasu, a od wczoraj mam 1 puszkę w tym systemie

  10. #720
    Łukasz_M
    Guest

    Domyślnie

    Nie wypada sie nie przywitać, więc WITAM wszystkich użytkownikow, moderatorow i administratorow tego forum.
    Pomimo, ze "poczytuje" sobie Was już od jakiegoś czasu, to dopiero od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem 30D. Przesiadka z A100 na 30D, to mz tak jakby sie przesiąść z malucha do jakiegoś japońca niezbyt starego
    Szczegolnie duza roznica w szumach, prędkości i celności AF, pomimo tego ze narazie dysponuje jedynie 50/1.8.
    Picture Styles "tyż" fajne są, choć w RAW-ach nie mają chyba az tak duzego znaczenia.
    Ogolnie jestem mega zadowolony i mam nadzieję, ze czegoś sie tutaj nowego nauczę.

Strona 72 z 183 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •