Strona 52 z 183 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #511
    Początki nałogu Awatar BelYaal
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    387

    Domyślnie

    Witam
    Przeszedlem z innego systemu na 30D, dzis urodzinki.. paskudna liczba wskoczyla, a bedzie jeszcze gorzej bo srodku nadal siedzi dziecko, ktore lubi 18-latki
    Co pozatym... acha.. tez jestem uzalezniony

  2. #512
    Coś już napisał Awatar toras
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Zduny k.Krotoszyna, Oleśnica
    Wiek
    49
    Posty
    60

    Domyślnie to ja też witam

    hmm... odkryłem wątek powitalny... eureka A więć wypada się przywitać, co niniejszym czynię.

    Co robię, to widać chyba po linkach w stopce.
    A jeśli chodzi o zamiłowania foto, to zaczęły się wiele lat temu, podobnie jak u wielu, w dniu komunii świętej;-) Dostałem wtedy od wujka radziecki aparat villa i byłem kozak, bo koledzy posiadali smieny. Później jakieś kółko fotograficzne przy domu kultury i zagłębianie tajników fotografii czarno białej, nauka wkręcania filmów w podwójny koreks, rozcieńczania chemii no i w końcu samego procesu wywoływania.

    Gdy już się trochę nauczyłem ojciec z bólem przekazał mi swojego Kijewa i Zenita i boski światłomierz i niesamowitą lampę błskową podłączaną do kontaktu, którą trzeba było trzymać w ręku i kabelkiem była wpięta do aparatu. aaa... i miała taką torbę na ramię chyba z jakimś akumulatorem... słabo już pamiętam...

    Później wygrzebał swój stary powiększalnik - Krokusa. Ciemnie robiłem oczywiście w kibelku (blok), gdzie ledwo się mieściłem. Po jakimś czasie zaadoptowałem sobie małe pomieszczenie na strychu u babci. hmmm o ile mnie pamięć nie myli to ostatni raz byłem tam chyba jakies 12 lat temu, a wiem że wszystko stoi tak jak ostatnim razem zostawiłem. Coś czuje, że z nostalgii trzeba będzie się tam wybrać, a może jakiegoś analoga sprawić, bo to teraz tanie jak barszcz.

    Później Zenit się zepsuł, a na lepszą lustrzankę nigdy nie mogłem nazbierać, więc było kilka lat pauzy i robienie debilami analogowymi. Pierwsza cyfrówka to był prawdziwy szał, kupiony na raty za grubą kasę Canon Pro 70 z 1.6 megapixla, poźniej do tego lampa 220ex, bo wbudowanej nie miał. Po nim mała dziura, a później Canon G6. Na lustrzanke znów brakowało... W międzyczasie cieszyłem się pożyczanym namiętnie 350d. Od chwili kiedy go wziąłem do ręki G6 posługiwał się jedynie synek

    No a teraz to co w stopce z nadzieję, że wkrótce zrobi sie jakiś upgrade, choć najpierw szkła, później zmiana body.
    Arek 'Toras' Torski
    www.torski.pl
    gg: 618250, 30d + 300v + 600d + 24-105 L f4.0

  3. #513
    Bywalec Awatar M.I.K
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój / Kraków
    Wiek
    35
    Posty
    179

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Na forum trafiłem przypadkiem, buszując w internecie a, jestem użytkownikiem kompaktu ( w przyszłym tygodniu się to zmieni ) postanowiłem poczytać i dowiedziec się czegoś nowego.
    Pozdrawiam wszystkich
    Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.

  4. #514
    voytek
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem 30D wcześniej 50E. Od nie dawna śledzę forum więc czas się przywitać. WITAJCIE!!!Pozdrawiam "Canonierów".

    50E/ 30D / CF-18-85 USM / 380EX

  5. #515
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam ! Jestem Bartosz,mam 13 lat i jestem chyba najmłodszym użytkownikiem tego forum... Interesuje się głownie motoryzacją i fotografią i od czasu do czasu modelarstwem (posiadam kilkadziesiat modeli ) . Mieszkam w Żmigrodzie,50 km od Wrocławia. Fotografią intersuję się od dobrego roku,ale dopiero od tygodnia posiadam profesjonalny (?) sprzęt -Canona 400D. Mam nadzieje że będzie nam się miło pisało,pozdrawiam !

  6. #516
    Bywalec Awatar betinus
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Górny Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    113

    Domyślnie

    No to nie pozostało nic innego jak również oficjalnie się przywitać....

    Witam serdecznie!!!

    Fotografią zajmuję się już ładnych parę lat, zdarzył mi się nawet epizod z pracą w dużym labie, ale to historia. Obecnie fotografia to ten drugi zawód

    Na forum zarejestrowałem się już dosyć dawno ale jakoś nigdy nie było okazji/czasu żeby zabrać głos, może teraz w końcu ulegnie to zmianie

    Jeszcze raz WITAM
    Betinus
    sprzętu kupa... a chęci coraz mniej....

  7. #517
    Awatar stan1968
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Telford/England
    Wiek
    55
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witajcie

    Macie wiele ciekawych doswiadczen i ogromna praktyke , a ja chce sie wiele nauczyc wiec chyba trafilem w odpowiednie miejsce

    Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

    Staszek

  8. #518
    detke
    Guest

    Domyślnie

    Szybko i tresciwie: Witam :]

  9. #519
    ulv
    Guest

    Domyślnie

    Witam,

    przyszedłem poczytać co u "Czerwonych" słychać ;-) , bo z tego drugiego systemu jestem. Jednak uważam, że w fotografii to jaka jest puszka użyta do wykonania zdjęcia jest mniej istotne niż to kto ją trzyma.

    Pozdrawiam
    Ulv

  10. #520
    kanap4
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

Strona 52 z 183 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •