Strona 131 z 183 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 301 do 1 310 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1301

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Cóż o sobie mogę napisać. Student obecnie drugiego roku Inżynierii Biomedycznej,
    jestem z Bydgoszczy, moje imię widnieje w nicku
    Od dziś posiadacz EOSa 400D. Używka, ale mam nadzieję, że nie będę mieć z nim problemów
    Pozdrawiam

  2. #1302

    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Sztokcholm
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Do niedawna posiadzacz kompaktu potem D350 .Od niedawna szczesliwy wlasciciel D50 .
    Krotko o sobie .
    Zyje i mieszkam wraz z rodzina i gromadka wspanialych dzieciakow w szwecji ,30 km od stolicy.Foto interesuje mnie od dlozszego czasu.Mama byla fotografem wiec cos zostalo w pamieci .Niestety na dzien dzisiejszy nie pracuje w zawodzie nad czym bardzo ubolewam .
    Na forum trafilem przez przypadek ,szukajac obiektywu .Nie czuje sie mocny w fotografi jezeli chodzi o sprawy techniczne jestem totalny laikiem ,cykam wiec glownie na automacie .
    W sumie od niedawna delikatnie mowiac ,wciagnalem sie w fotografie i zglebianie jej tajnikow.
    Mogie wiec smialo powiedziec ze jestem totalnym amatorem ktoremu czasem uda sie fotka .To wlasnie chce zmienic dlatego raz jeszcze witam wszystkich sredecznie .
    pozdrawiam Falken

  3. #1303

    Domyślnie

    Witam do tej pory byłem cichym obserwatorem ale w końcu postanowiłem się przywitać Jestem fotografem amatorem Jeśli kogoś to interesuje a tak poza to Witam i Pozdrawiam Wszystkich

  4. #1304

    Domyślnie

    Witam wszystkich i pozdrawiam

  5. #1305

    Domyślnie

    Czołem ! - Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, posiadam canona 500D od kilku miesięcy. Preferuję stałki na M42, ekstremalne zbliżenia i cykanie krajobrazów. Często zaglądałem na owe forum, aż w końcu postanowiłem dołączyć do grona Canonierów - Pozdrawiam !!!

  6. #1306
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam wszystkich, nazywam się Łukasz. Obecnie posiadam 40D. Od dłuższego czasu czytam, w końcu postanowiłem się przywitać.

    Mieszkam w Szczecinie, są forumowicze którzy czasem spotykają się na jakieś wspólne focenie?

    pzdr

  7. #1307
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boozy Zobacz posta
    Mieszkam w Szczecinie, są forumowicze którzy czasem spotykają się na jakieś wspólne focenie?
    Skontaktuj się z mellanem i innymi z tego wątku:
    http://www.canon-board.info/showthre...highlight=klub
    zdRAWki
    Fotograf platoniczny

  8. #1308

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Od niedawna zacząłem zaglądać coraz częściej na forum żeby dowiedzieć się czegoś nowego/ciekawego/pomocnego i żeby się nauczyć robić lepsze zdjęcia no i w końcu się zarejestrowałem. Chcę się zająć fotografią sportową (głównie w obiektach zamkniętych judo, bjj itp), fotografią ludzi oraz portretową.
    50D; C 50/1,8; T 28-75/2,8

  9. #1309
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Stargard
    Posty
    37

    Domyślnie

    Witam, jestem z stargardu, amator fotografii od święta. I tyle. Mam galerie fotografii na forum zapraszam do komentowania i krytyki.

  10. #1310

    Domyślnie

    witam serdecznie jestem Łukasz i miło mi Was poznać szatany ;]

Strona 131 z 183 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141181 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •