Strona 122 z 183 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 211 do 1 220 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1211
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Kalisz
    Wiek
    37
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam,

    mam na imię Piotr. Jestem fotografem amatorem. Fotografuję odkąd pamiętam heh, a tak na dobre to zajmuję się fotografią sportów ekstremalnych (deskorolka/rolki/bmx/parkour) od 2007 roku. Interesuję się również fotografią fashion/glamour/beuaty. Mam nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości wraz z nowym sprzętem będę mógł rozwijać się w tej dziedzinie.


    pozdrawiam wszystkich fotografów
    C 350D + BG-E3 | S 8mm f/3.5 CS MC | C 18-55mm f/3.5-5.6 IS | C 50mm f/1.8 II | Pentacon 135mm f/2.8 MC | lampy Metz 36 C-2 | Phottix Tetra II Wireless Flash | Softbox, Parasolki, Statywy..

  2. #1212

    Domyślnie

    Witajcie,

    w sumie przeglądam to forum od pewnego czasu, ale jeszcze nie mialem okazji tak naprawde sie przywitac, tak wiec wlasnie teraz to robie

    A co do mnie, amatorszczyzna i zabawa
    Mój blog:
    http://tomaszrydz.blogspot.com/
    Mój sprzęt:
    Canon EOS 1000D + Lampa Sunpak PZ42X
    Obiektywy: Tamron 28-105mm AF, Canon 18-55mm AF, Canon 80-200mm AF, Manualna portretówka 50mm która ma chyba ze 30 lat

  3. #1213

    Domyślnie

    Kłaniam się z gorliwością nowicjusza,

    Miło mi gościć w Waszych wirtualnych progach.
    Od wielu lat przyglądam się CB, no i dojrzałem w końcu do "sformalizowania" mojej relacji z niniejszym forum

    Z Canonem mi po drodze od czasów analogowej 300. Teraz cyfrowe lustro niższej kategorii dzwigam. Fotografia przyrodnicza rajcuje mnie ponad wszystko inne w świecie światła i cienia, choć umiejętności, póki (mam nadzieję) co, mizerne. Część moich zdjęć na plfoto wisi (pod moim nazwiskiem).

    Serdeczności,
    WJ

  4. #1214
    Galandir
    Guest

    Domyślnie

    witam wszystkich.
    Mariusz mnie zwą a na forum jestem od hmmm od kiedy kupiłem canona G1 z czasem przerzuciłem się na lumixa fz30. Potem się tu nie zjawiałem (czas) a minęło od tamtej pory jakieś 3 lat. Teraz jestem posiadaczem ( od 2 miesięcy) canona 30D Eos no i przyznam szczerze że przeżywam wielkie rozterki bo to bardzo wymagający sprzęt.
    Zajmuje się fotografią amatorsko a fotografuje pejzaże i architekturę. Oczywiście wszystko w celach malarskich.

    tym czasem pozdrawiam .

  5. #1215
    bartlomiejeos
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Na forum siedzę jakiś czas, głównie czytając ogrom dobrych i pomocnych tematów. Sam chyba nie pomogę ze względu na początkujące stadium fotografii. Chciałem skorzystać z giełdy ale polityka forum wymaga odemnie postów. Więc piszę.

  6. #1216
    Coś już napisał Awatar Licker
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    32
    Posty
    68

    Domyślnie

    Witam.
    Czytam sobie to forum od prawie dwóch lat. Sporo się dzięki niemu dowiedziałem.
    Konto mam od roku i pomyślałem, że właściwie czemu by się w wolnych chwilach nie udzielać.
    Kto wie, może kiedyś i moja opinia się komuś przyda. :wink:
    7D + BG-E7 + 17-85mm f/4-5.6 + 50mm f/1.2 + 135mm f/2 + Yashica GS/GTN
    Trochę mojej amatorszczyzny: WWW.

  7. #1217
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cześć wszystkim, jestem Kuba mieszkam w Krakowie, do niedawna byłem Nikonowcem kompaktowym (L4, P80), ale przyszła pora na lustro i w wakacje przerzuciłem się (choć niechętnie) na Canona - i nie żałuję wybór padł na 450D lubię makro, portrety i krajobrazy (ich najbardziej "brakowało" w kompaktach - brak połówek, polarow...) choć generalnie focę co tylko się da, nałogowo, choć amatorsko ale ciągle uzupełniam wiedzę (CB duuużo dał) i sprzęt (tu allegro :P). Pozdrawiam!

  8. #1218

    Domyślnie

    Witejta!
    Mam na imię Łukasz, fotografuję bardzo amatorsko, na początku Canonem G5, wczoraj przesiadłem się na 500d i różnica jak dla mnie kolosalna. Pozdrawiam

  9. #1219

    Domyślnie Witam

    Witam wszystkich.

    Fotoamator Wojtek.
    5D | 17-40 4L | 70-200 4L | Speedlite 420EX

  10. #1220
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    36

    Domyślnie

    Witam wszystkich, sprzętem na C pstrykam od jakiegoś roku, więc i na forum wypadało w końcu zajrzeć .
    kit+lampka

Strona 122 z 183 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •