Strona 120 z 183 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 191 do 1 200 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1191

    Domyślnie

    Od dzisiaj posiadacz 40 D.Jutro trzeba wyruszyć w plener by nabierać doświadczenia ,jednak jeszcze dziś czeka mnie lektura forum.Teoria,a później praktykaWitam

  2. #1192
    Dopiero zaczyna Awatar akmetoys
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Luboń k. Poznania
    Wiek
    41
    Posty
    16

    Domyślnie

    Troszkę już to formu czytam, więc czas najwyższy się przywitać Salve!

  3. #1193
    Bywalec Awatar soltysh
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    gdzieś na Śląsku
    Posty
    135

    Domyślnie

    Witam,
    Postanowiłem się w końcu przywitać, ponieważ użytkownikiem forum jestem już od prawie roku, kiedy to zaczęły się moje poszukiwania odpowiedniego sprzętu. Sprzęt nabyłem parę miesięcy temu, wybór padł na 550D + kit + 50 1,8. Od tego czasu namiętnie focę swojego nowo narodzonego i żonkę, oraz intensywnie śledzę ruchy na naszym forum żeby podszkolić warsztat
    Mam nadzieję wkrótce pochwalić się swoimi osiągnięciami.

    Pozdrawiam,
    Maciej
    EOS 550D / T17-50 2.8 VC / C50 1.8 / C18-55 3,5-5,6 / C430EX

  4. #1194

    Domyślnie

    Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i dziś postanowiłem się zarejestrować, pstrykam amatorsko od kilku lat ale ostatnio przesiadłem się na system Canona stąd moja obecność na tym forum :-D
    Witam Wszystkich...

  5. #1195
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Wrocław / Warszawa
    Posty
    57

    Domyślnie

    Więc i przyszła pora na mnie.
    Wpadłem na ten wątek zaznajamiając się z moim nowym drugim domem mam nadzieję, że klimat tu panujący jest znośny, rozmowy o sprzęcie wiem, że burzliwe, ale pomocne. Na to liczę. Na klimat.

    Wypada się przedstawić. Coś o mnie.
    Nazywam się Marek, rocznik 89. Fotografia urzekła mnie tak naprawdę po tym jak zobaczyłem co oferuje pierwszy cyfrowy kompakt. Zakochałem się, wpadłem po uszy. Mam na swoim koncie kilka osiągnięć większych bądź mniejszych.

    Długi czas siedziałem na forum KKM (klub koniki minolty, współdzielony z sony rzecz jasna). Sam jeszcze jestem posiadaczem pierwszej i dotąd jedynej mojej lustrzanki - sony a100 + 18-70 + T70-300 + 5400xi + m42 industar macro + pierścienie.
    Zapytacie zatem, co robię na CB?
    Stawiam (mam nadzieję) milowy krok. Chcę ukochać jeszcze bardziej fotografię. W planach mam zakup 5d mkII, jestem już posiadaczem 17-40, a w najbliższym czasie również 50 f/1.4 oraz 580 ex II. Mam nadzieję, że to nie będzie koniec przygody z C, bo lista życzeń jest długa. Chciałbym podążać za światłem, ale niestety zaciągnięty ręczny hamulec finansowy skutecznie mnie blokuje.

    Pozwolę sobie na jeszcze troszkę prywaty - mieszkam pod Wrocławiem - w cichym i zielonym mieście - Jelczu-Laskowicach. Studiuję dziennikarstwo w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, o specjalności Media Cyfrowe i Komunikacja Elektroniczna.
    Wcześniej kierunkowałem się pod kątem studiów ścisłych. Rok studiowałem na Politechnice Wrocławskiej mechatronikę, lecz zrezygnowałem, bo pasja była silniejsza. Chciałem zawsze pracować z uśmiechem na twarzy. Robić to co się lubi. Owszem, lubię nauki ścisłe, stąd też moje prace często są hermetyczne czy symetryczne.
    Po studiach, w trakcie których jestem chciałbym pracować w zawodzie. Tzn szeroko pojętej branży medialnej, lecz ostatnio co raz częściej myślę o własnej działalności.
    Może i jestem nienormalny, bo znajduję się w połowie drogi do licencjatu, (a zmierzam do magistra), a już myślę, o drugim kierunku związanym bardziej z fotografią. Do tego praca i życie. Trzeba będzie się gimnastykować

    Może opowiem dlaczego Canon?
    Pracowałem przez pewien czas w fotojokerze. Miałem możliwość 'wymacania' wszystkiego co mieliśmy na sklepie. Pokochałem Nikona, w następnej pracy również dostałem służbowego d90. Lecz jednak to Canon zwyciężył. Dlaczego? Sam nie wiem.
    Zawsze mi się wydawało, że Canon lepiej stoi ze szklarnią, ceny są ciut niższe niż u N.
    Nikoś bardzo mocno mnie kusił sb900, ale jednak chcę spróbować z C.
    Na pewno dużą rolę odegrał mój znajomy Wojtek Grzanka, fotografujący i pracujący na systemie C. Chciałbym równać do jak najlepszych, stąd też pewnie ten wybór.
    No i przyznam się, że kiedyś się śmiałem, że film w DSLR? Tak, był śmiech na sali. Dziś spokorniałem i m.in. dlatego wybrałem C, a nie N. Jednak ruchomy obraz ma w sobie to coś, zwłaszcza z niezwykłą głębią ostrości jasnych szkiełek.

    Nie będę już przeciągał, bo i pewnie i tak większość z Was nie przeczyta tego co jest powyżej. Normalne prawo internetu, gdzie liczy się szybkość, info i content.

    Tak, z zamiłowania i z racji nauki jestem takim badaczem internetu. Można by rzec - medioznawcą ukierunkowanym na e-świat i e-technologie badającym socjologiczne zachowania w tej dziedzinie.

    moje dotychczasowe prace można zobaczyć pod adresami:
    www.egallery.ovh.org (aktualnie niedostępna - redesign)
    www.marek89.digart.pl
    www.maxmodels.pl/mkev.html

    Witam i pozdrawiam

  6. #1196

    Domyślnie

    Witam również wszystkich

  7. #1197
    Coś już napisał Awatar TOMMYx
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław/Opole
    Wiek
    46
    Posty
    54

    Domyślnie

    Witam ponownie ... po dłuższej przerwie ...

    Troszkę mnie tu nie było ... ale koleżanka przypomniała mi o CB, więc postaram się zaglądać już częściej ...
    Pozdrawiam,
    T.

    --
    "Życie jest krótkie, sztuka długotrwała, sposobność ulotna, doświadczenie zwodnicze, osąd trudny."

  8. #1198

    Domyślnie

    Witam wszystkich :-)
    Jako że ostatnio nabyłem 5d, postanowiłem się wkońcu pojawić na tym forum.

    Moje galerie:
    www.andrzejorlowski.com
    www.pozytywna.pl

    Wkrótce: "galeria" filmowa - dlatego właśnie canon.

  9. #1199
    diakale
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich :-D

  10. #1200
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    25

    Domyślnie

    hejka chłopaki i dziewczyny jestem nowym uzytkownikiem jestem początkujący i mam nadzieje że uzyskam tutaj wiele super rad od profesjonalistów, pozdrawiam mocno

Strona 120 z 183 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130170 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •