Strona 102 z 183 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1011

    Domyślnie

    Miło mi powitać wszystkich fascynatów przygody z fotografią!
    Ponieważ to początki mojej drogi, liczę na wyrozumiałość

    Pozdrawiam Forumowiczów CB!

  2. #1012
    hejtyniety
    Guest

    Domyślnie

    też chciałbym wszystkich przywitać
    więc WITAM!
    zaczęło się od ixusa 60tki (bo takie kieszonkowe, za pokrowiec może robić paczka po papierosach) a teraz 400d i zbieram powoli na obiektywy

  3. #1013
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie

    Hej wszystkim!

    Kilka lat temu, kolega pokazał mi pewien portalik fotograficzny. Byłem pod wrażeniem niektórych zamieszczonych tam zdjęć, sam używałem starej cyfrowki oraz sonyericssona :-) więc na początku bawiłem się po prostu w przeróbki w PS..
    W końcu jednak zapragnąłem czegoś lepszego, wpierw miał być Lumix LX3 :-))) jednak nigdzie nie moglem zobaczyć go na żywo. Na początku września w MM "przymierzylem" 500d. Nagle zdałem sobie sprawę że lustrzanka cyfrowa nie musi być wcale wielkim, ciężkim klocem, co bylo powodem niebrania w ogóle luster pod uwagę, przy wyborze aparatu.
    Jako ze byłem po wlasnym ślubie, nie myśląc wiele, wziąłem 500kę i pobiegłem do kasy :-)

    I tak, zdałem sobie kolejną sprawę - nie mam pojecia o fotografii ! :-))

    Forum CB polecił mi brat, użytkownik forum i od dwóch tygodni czytam, czytam, czytam.. mam mnostwo pytań, jednak wstrzymuję się od ich zadawania bo wiem jakie to denerwujace gdy tysięczny nowy użytkownik zadaje poraz tysieczny te same pytania :-)

    Ech, trochę przynudziłem :-P No to tyle.

    Pozdrawiam!

  4. #1014
    Awatar Patryk800i
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1

    Domyślnie

    Elo wszystkim
    Mam nadzieje, że się czegoś ciekawego naucze z tej stronki
    PoZdRo 4 All
    Canon Eos 1000D + Canon Ef-s 18-55mm, Canon Ef 50mm f/1.8 II

  5. #1015
    Królik_Bugs
    Guest

    Domyślnie

    Witam!

    Uzywam EOSa 33 i 450D (2x kit, stalka + telezoom).

    Pozdrawiam

  6. #1016
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Wołów / Wrocław
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam serdecznie, sprzęt w sygnaturce. Coś więcej?
    Canon 40D + BG-E2; Sigma 10-20mm; Canon 50mm; Tamron 28-75; Speedlight 580EXII

  7. #1017
    xplict
    Guest

    Domyślnie witam:)

    Cześć
    Jestem nowym użytkownikiem tego forum - więc się witam!
    Od dawna pasjonuje się fotografią analogową
    Od nie dawna pogodziłem się z koniecznością postępu hehe
    Szukałem, szukałem ... i znalazłem G10.
    ...tylko zapachu chemii w ciemni szkoda

  8. #1018
    Coś już napisał Awatar eminesia
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    61

    Domyślnie

    Czas się oficjalnie przywitać.

    Witajcie
    Jestem Kasia i fotografię traktuję jako moje podstawowe hobby.

    Fajnie, że jest tak dużo osób lubiących Canona

    Forum znalazłam przypadkiem, ale raczej go już nie opuszczę.
    Canon EOS 450D/Canon EOS 1000F + Sigma 70-300/4-5.6 APO DG, Sigma 28-200/3.8-5.6, Sigma 18-200/3.5-6.3 DC OS

    Graj!

  9. #1019
    Remik86
    Guest

    Domyślnie Witam serdecznie !!!!

    Mam na imię Renata. Mam w tej chwili 23 lata i mieszkam w Warszawie. Jestem żoną i matką. Zatrudniona jestem jako laborant fotograficzny, ale przebywam obecnie na wychowawczym.

    Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 1999 roku. Będąc w górach zrobiłam zdjęcie (widokówkę-tak wtedy ją nazwałam). Miałam 13 lat niecałe. Strasznie mnie to zafascynowało.. zawsze coś mnie ciągnęło do aparatu,ale ,że rodzinka była skromna nie miałam aparatu by naprawdę się tego nauczyć. Zapomniałam o fotografii.

    W 2002 roku we wrześniu ni z tego ni z owego zapisałam się po skończeniu gimnazjum do tech. fototechnicznego. Nie wiem dlaczego to zrobiłam.. porostu to zrobiłam i już! Niestety nie utrzymałam się.ale się nie poddałam ...mimo iż rodzice naciskali od samego początku bym poszła do liceum - ja podjęłam jeszcze jedną próbę i poszłam tam do zawodówki fototechnicznej.. pokochałam przez rok tak fotografię,że nie mogłam się poddać.

    W 2005 skończyłam ta szkołę... Nie pracowałam w zawodzie i nie mam doświadczenia robię fotki tak dla siebie.. ciężko uwolnić mi się z ram jakie dali mi w szkole i nie umiem jakoś dokonać własnej art-twórczości.
    Ciągle myślę o błędach jakie nam mówiono...i wychodzi tak,że zanim zrobię fotkę ,która chciałam zrobić,....dochodzę do wniosku,że nie.. i nie robię...

    Zastanawiałam się,czy znajdę tutaj jakąś pomoc w przełamaniu tej bariery i czy czegoś się nauczę.. bo szczerze mówiąc..nie robiłam fotek i zapomniałam bardzo dużo z tej szkoły.

    Zderzyłam się z krytyka,że szkoła nic nie daje. Nawet nie pomaga znaleźć pracy. Liczy się podobno portfolio... No właśnie,ale od czegoś trzeba zacząć prawda? ja nie mam portfolio. (poza zdjęciami krajobrazów).

    Generalnie od 2005 roku mam Canona EOS 300 - zwykły negusek...jak na niego wołam. Dostałam go na 18 urodziny... Mimo iż zmieniłam teraz aparat...nadal go kocham i robię nim fotki.... Teraz w czerwcu zakupiłam używanego Canona EOS 350D.. niestety nie było mnie stać na nic lepszego... Do tego obiektyw kitowy i jeden tamron 80-210 oraz lampa speedlite 430 ... Wiem,że to mało...

    Zanim ktoś skrytykuje sprzęt jaki mam to z góry powiem,że wiem jakiej to jakości sprzęt i nie było mnie naprawdę stać na inny.

    Większość naprawę twierdzi,że ten sprzęt jest do.... wiec nie jestem jakoś specjalnie odważna by robić fotki i je komuś pokazać. A tym bardziej zacząć jakoś na nim zarabiać... Choć też w szkole usłyszałam,że nie sprzęt robi zdjęcie tylko fotograf i jeżeli ktoś jest dobry to nawet szmelcem zrobi cudo fotę.....

    Tymi słowami chciałam się z Wami przywitać i powiedzieć coś o sobie...

    Mam naprawdę dużą nadzieję,że znajdę tu bratnie dusze i pomoc, oraz sama może będę mogła pomóc. Bardzo bym chciała. Bardzo też przepraszam za rozpisanie się i proszę Was o wyrozumiałość.

    Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie !!!!!

  10. #1020
    Początki nałogu Awatar polm
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    271

    Domyślnie

    Witam.
    Czas się przywitać w końcu... W końcu, bo czytam forum od 3 z górką lat.
    Korpus Canona i jakieś tam szkła tanie. Zdjęć robię mało, ale dużo oglądam.

Strona 102 z 183 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •