Strona 101 z 183 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1001
    Slender
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich . W zasadzie po raz drugi, gdyż przywitałem się już w pierwszym poście jaki napisałem ( nie, nie żaden bezsensowny temat, heh ).

    O sobie pisać nie będę, bo komu to do czego potrzebne ? Sprzęt? W sygnaturce, w najbliższych tygodniach mam zamiar powiększyć go o C 50mm f/1.8.

    Pozdrawiam!

  2. #1002

    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Fotografia jest jednym z wielu moich hobby, a wybrałem Canona bo chyba nic lepszego nie było W każdym razie, ciągle rozbudowuje swoje zaplecze sprzętowe (niestety, wolno idzie, bo mam parę marzeń i kasa potrzebna jest na wszystko i staram rozwijać swoje umiejętności fotograficzne

  3. #1003
    Dopiero zaczyna Awatar Proxa
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Warszawa-Rzeszów
    Posty
    36

    Domyślnie

    to i ja się przywitam Proxa z Wawy dokładniej Piaseczno pochodzenie Rzeszów. Ostatnio zdradziłem nikona (bo na to zasłużył) i wskoczyłem tutaj na forum.

    Obecnie w posiadaniu 40D i 70-200 f4 L
    Canon 40D + Grip| Canon EF 70-200mm f/4 USM L | Canon 50mm f/1.8

  4. #1004
    leszekC
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Leszek z Gorzowa
    Fotografią pasjonuję sie juz parę ladnych lat ewoluując od Smieny analogowych canonów przez cyfrowe Canony az po obecną 350tkę. Mam nadzieje poszerzać wiedze i umiejętności na forum.

  5. #1005

    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kłodzko
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam.
    Bartek z Kłodzka.Na początku pstrykałem Zenitem 122,potem była chwila przerwy,do niedawna Olimpus c740 a ostatnio Canon 450D z obiektywem kitowym.Mam nadzieję że informacje z forum a także własne doświadczenia pomogą rozwijać się w dziedzinie fotografi i robić coraz to lepsze zdjęcia.

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

  6. #1006
    zlyrasta
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów

    Mam na imię Roman. Fotografią pasjonuję sie od kiedy pamiętam, a dopiero od 2 lat mogę na prawdę się wykazać bo kupiłem pierwszy aparat cyfrowy(wcześniej nie pozawalała moja sytuacja materialna :P).
    Rok fotografowałem Canonem sx100 is, a od lipca 2009 posiadam również Canona ale Eos'a 450 D + kit 18-55 oraz heliosa 58mm z pierścieniem red.

  7. #1007

    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Okonek
    Wiek
    40
    Posty
    8

    Domyślnie

    Chciałbym się przywitać bo jakoś tak z butami tu wszedłem.
    Tak więc witam wszystkich i do zobaczenia.

  8. #1008

    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    dublin
    Wiek
    43
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie)

  9. #1009
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Kurcze, nie zauważyłem, że wypadałoby się wreszcie przedstawić.

    Nazywam się Mirek, mieszkam w okolicach miasta stołecznego. Aktualnie mam 36 lat.
    Zacząłem fotografować Smieną, gdzieś w połowie lat osiemdziesiątych. Szybko potem był Zenith 12XP (jeszcze go mam), Zenith Fotosnajper (niestety już nie mam), Lubitel 166 (mam),a potem Canon EOS 500n. Kiedy odmówił posłuszeństwa, zastąpił go 450D. Kiedyś godzinami siedziałem w łazience (nadal mam kompletny sprzęt), wywołując czarno-białe zdjęcia, dziś to samo robię na ekranie komputera
    Od kiedy kupiłem cyfrową lustrzankę, czuję się jakbym zaczynał zupełnie od nowa. Inna sprawa, że dopiero teraz zaczynam mieć pieniądze na trochę bardziej porządny sprzęt.
    Za pieniądze robiłem zdjęcia tylko raz w życiu, jako 16-letni chłopak. I już pewnie tak zostanie
    Ostatnio edytowane przez dinderi ; 01-10-2009 o 19:24
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  10. #1010
    OloManolo
    Guest

    Smile Czołem!

    Witam wszystkich :-D

Strona 101 z 183 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •