Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: [_igi] Architektura, Warszawska Wola.

  1. #11
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Z piętnastu można zrobić 60 (flip horizontally, flip vertically) i już się będzie mniej rzucało w oczy ;P

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Się "zainspirowałem" inną galerią, dorzucę swojego pstryka analogowego:
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  3. #13
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    Się "zainspirowałem" inną galerią
    NJ?
    Jak dla mnie to jest ok, podbiłbym jedynie jeszcze trochę kontrast, bo duży % kadru to szarości.

  4. #14

    Domyślnie

    O ile liczy się zdanie początkującego to uważam, że zdjęcia są bardzo ciekawe, budują niesmowity klimat i ukazują coś nowego w Warszawie
    Może miałbyś ochotę dodać swoje zdjęcia do naszej galerii plenerów - www.pleneri.com
    Napisz: pleneri@gmail.com

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    NJ?
    Jak dla mnie to jest ok, podbiłbym jedynie jeszcze trochę kontrast, bo duży % kadru to szarości.
    Wiesz, mam od cholery kontrastowych fot z metra. Głównie dlatego, że wysokie ISO z cyfry skracają rozpiętość tonalną. W nim właśnie lubię te szarości, taki spokój. ;-)
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez headless-horseman Zobacz posta
    O ile liczy się zdanie początkującego to uważam, że zdjęcia są bardzo ciekawe, budują niesmowity klimat i ukazują coś nowego w Warszawie
    Może miałbyś ochotę dodać swoje zdjęcia do naszej galerii plenerów - www.pleneri.com
    Napisz: pleneri@gmail.com
    Jak dokończę ten cykl to z chęcią, ale wrzucać gdziekolwiek na razie tego nie zamierzam. Tutaj, ewentualnie na flickr'a wrzucam to, żeby zobaczyć, czy idę we właściwym kierunku - czasem mam problem z byciem obiektywnym wobec swoich prac, a wtedy kop w tyłek od kogoś obcego bywa pomocny.
    Ostatnio edytowane przez _igi ; 15-12-2009 o 18:42 Powód: Automerged Doublepost
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Czas na kolejną seryjkę z Woli. Łaziłem godzinkę z hakiem - więcej nie dałem rady. Kompletnie przemarźnięte kończyny górnodolne i wszystkie obiektywy pooblepiane lodem ;D

    18.
    19.
    20.
    21.
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  7. #17
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    Czas na kolejną seryjkę z Woli. Łaziłem godzinkę z hakiem - więcej nie dałem rady. Kompletnie przemarźnięte kończyny górnodolne
    Wystarczy się porządnie ubrać
    (na przykład:
    http://www.allegro.pl/item843974075_...ite_44_46.html
    http://www.allegro.pl/item858320515_...itary_xxl.html
    http://www.rangershop.pl/product-pol...liv-szare.html - ciepłe a wygodne do obsługi aparatu)

    Na oblodzone szkła to tu masz cały wątek : http://canon-board.info/showthread.php?t=1122

  8. #18
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Vitez : jest jakiś sposób na "Strona została przeniesiona do archiwum" jeżeli chodzi o linkowanie z allegro? Może automatyczna zamiana linków na allegro archiverowe? Bo wkurza mnie jak przeglądam jakieś tematy stare, a linki nie działają...

  9. #19
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Vitez : jest jakiś sposób na "Strona została przeniesiona do archiwum" jeżeli chodzi o linkowanie z allegro? Może automatyczna zamiana linków na allegro archiverowe? Bo wkurza mnie jak przeglądam jakieś tematy stare, a linki nie działają...
    Nie wiem... ja wtedy kukam jaka była nazwa przedmiotu pod linkiem i wyszukuję w Allegro czy nadal jest coś podobnego.
    Natomiast jeśli chodziło o jakąś konkretną aukcję (np śmieszny opis itp) to kicha.

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Toruński kiczyk, rynek starego miasta. Na więcej będzie czas później, niestety zawiódł mnie mój czytnik kart, więc nie mam jak zgrać zdjęć tu.

    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •