Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bałtyk

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2005
    Wiek
    49
    Posty
    20

    Domyślnie Bałtyk

    Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2005
    Wiek
    49
    Posty
    20

    Domyślnie

    Czyli rozumiem, że nikt nad morze nie jeździ. Może jednak macie jakieś uwagi, gdzie warto jechać, itd. ?

  3. #3
    Bywalec Awatar sail0r
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    48
    Posty
    198

    Domyślnie

    spokój i dużo ptaków jest na wyspie sobieszewskiej... ale nie wiem czy to najlepsze miejsce na urlop, musisz ocenic sam.
    S45 user

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy
    Czyli rozumiem, że nikt nad morze nie jeździ. Może jednak macie jakieś uwagi, gdzie warto jechać, itd. ?
    Forum to nie czat - pocwicz cierpliwosc .

  5. #5
    Ryszard
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy
    Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.
    Z Wolina nad samo morze jest jeszcze kilkanascie km, blizej jest juz Wiselka lub Kolczewo ktore sa prawie w Wolinskim Parku Narodowym. Mniejsze miejscowosci, zwlaszcza po sezonie sa i spokojne i bezpieczne. Sam tam czesto bywam : http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorid=58885
    Ostatnio edytowane przez Ryszard ; 15-09-2005 o 19:47

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2005
    Wiek
    49
    Posty
    20

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za podpowiedź. Dziś kupiłem mapę Wolina, i jest tam kilka fantastycznych miejsc : Kępa Karsiborska, zagroda z żubrami, Jezioro Turkusowe, kilka miejsc widokowych z ptakami, jakieś średniowieczne ruiny, nawet wyrzutnia V3. Sam miód. Nie ma co, jadę !!!
    Vitez wiem, że to nie czat, ale już mam taką naturę, że lubię wiedzieć od razu. Inaczej - "w gorącej wodzie kąpany". Pozdrawiam

  7. #7
    dazz
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy
    Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.
    Wybierz się do 3miasta. Na wyciągnięcie ręki masz wyspę sobieszewską (rezerwaty ptasi raj, ujście Wisły), Rewę i okoliczne rezerwaty (Beka), Trójmiejski Park Krajobrazowy, Władysławowo i cały Hel. Poza tym wiele "nie ptasich" atrakcji :wink:
    Ostatnio edytowane przez dazz ; 09-02-2006 o 10:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •