Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: PHOTOLO - sprzedawca allegro

  1. #71
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    270

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    ja powiem jedno - PROKURATURA, mogą człowieka okraść pobić i otruć, a ta instytucja nie kiwnie palcem, ale jak nienormalny gwizdnie w spożywczym batonik to dostaje dwa lata, a nie daj boże jak komendant więzienia wpłaci wadium za wariata to jeden i tak siedzi, a drugi jest bez pracy. Ten kraj promuje szumowiny i złodziejstwo w każdej postaci.
    5Dc, 70d, C 10-22, S 18-35, S 50 1.4EX, T 70-200 2.8 macro, T90 2.8 VC, ciut m42, yn 568

  2. #72
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Zaczynają zapadać w Sadach pierwsze wyroki z powództwa cywilnego przeciw Photolo.
    Wiem,że ten czlowiek w Sądzie przyjmuje postawę osoby pokrzywdzonej(!!!!) i wiem ,ze bardzo wiele osob jest przez niego oszukanych i rezygnują z dochodzenia w Sadzie swoim praw na co własnie Photolo liczy ,dlatego szukam tych osob i prosze o informacje na PW .
    Za wyłudzenia na dziesiatki tysiecy złotych nie tylko sady cywilne ale i prokuratura powinna tym sie zajać.

  3. #73

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Wspolczuje pokrzywdzonym.Los czlowieka potrafi byc jednak nieoczekiwany.Kiedys na allegro wygralem licytacje na aparat i dostalem e-maila od postronnej osoby, mowiacej, zebym uwazal, ze to moze byc oszustwo, nie ta wersja aparatu.I tak bylo, aparat ponad 10 letni, malowany, sprzedany jako nowy.Ale tą osoba, ktora mnie ostrzegala, ktora pisala, ze jej wewnetrzna uczciwosc nie pozwala na "przewaly" to byl photolo.Dlatego zastanawiam sie, jak sie dzieje, ze ktos uczciwy przez "cale zycie" nagle odlatuje w ciemne strefy?Dochodzic w sadach mozna wiele, ale odzyskac pieniadze czesto niemoz.liwe.Kiedys kolega, znany od dziecinstwa, w potrzebie, pozyczyl ode mnie pieniadze.Nie oddal do dzis, sprawa sie toczyla ponad dwa lata (a byla ewidentna, byla umowa pozyczki, pisana jego reka), wyrok w koncu zapadl a kolega przepisal wszystko na tesciowa i sie smial.Podsumowujac : CZLOWIEK UCZCIWY bedzie splacal swoje dlugi latami, czlek nieuczciwy-nie pomoga zadne kwity, umowy itp., jrsli jest oszustem i nie ma zamiaru placic.A osoby znane nawet od urodzenia, bliskie potrafia sie zachowac w momencie koniecznosci zwrotu dlugu w sposob nieoczekiwany i zaskakujacy, od unikania i chowania sie ze wstydu po zaparcie sie i negacje dlugu.

  4. #74

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    No cóż też miałem dobre doświadczania z Photolo, przelałem mu kiedyś na poczet sprzętu który miał być sprowadzony z USA 6000zł miało to trwać miesiąc. I tak było sprzęt zgodny z zamówieniem i sympatyczny kontakt osobisty. Oczywiście nic to nie zmienia w sprawie poszkodowanych, ale dziwie się, że teraz tak postąpił. Oszukanym życzę odzyskania pieniędzy.

  5. #75
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Wieloletnie boje sądowe z Photolo w wiekszości zakończyły sie korzystnymi wyrokami.
    Teraz juz tylko komornik ma pracę.

  6. #76
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Dziwna sytuacja. Pisałem na początku wątku ,że kupiłem od niego 5DII. Mija już chyba z 10 lat, a aparat ciągle w 100% sprawny, kontakt ze sprzedawcą wspominam bardzo dobrze. Wygląda na to, że miałem szczęście.

  7. #77

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Dziwna sytuacja. Pisałem na początku wątku ,że kupiłem od niego 5DII. Mija już chyba z 10 lat, a aparat ciągle w 100% sprawny, kontakt ze sprzedawcą wspominam bardzo dobrze. Wygląda na to, że miałem szczęście.
    A co niby ma do tego Photolo, że aparat 10 lat jest sprawny?
    Canonowi peany się należą.

  8. #78
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Cytat Zamieszczone przez violan Zobacz posta
    Wieloletnie boje sądowe z Photolo w wiekszości zakończyły sie korzystnymi wyrokami.
    Teraz juz tylko komornik ma pracę.
    I pewnie będzie standardowe umorzenie.

  9. #79
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    I pewnie będzie standardowe umorzenie.
    O dziwo -nie.
    Komornik skutecznie działa.

  10. #80
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: PHOTOLO - sprzedawca allegro

    Cytat Zamieszczone przez mariusz11 Zobacz posta
    A co niby ma do tego Photolo, że aparat 10 lat jest sprawny?
    Canonowi peany się należą.
    Z grubsza to, że nie wcisnął mi jakiegoś złomu. Wtedy 5DII to była jeszcze nowość i używka z małym przebiegiem, w bardzo atrakcyjnej cenie, ale w lekko zmęczonej obudowie mogła budzić podejrzenia. Szacun dla Canona, to inna sprawa

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •