Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: ...miał już 5D w garści...

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie ...miał już 5D w garści...

    ... i to kurcze kto - nikoniarz... ech.. Pieskie szczęście..

    Kumpel wczoraj macał 5D w Warszawie. Był na jakimś szkoleniu komputerowym, ktoś z obsługi miał egzemplarz ściagnięty z Dalekiego Wschodu. Nie pytajcie jakim cudem - nie wiem.

    Z tego, co zauważył, to wielka, podobno "ziarnista" matówka. Zajrzał w moje 20D i powiedział, że bez porównania. Czyli fajnie.
    Podobno jest delikatnie większy, niż 20D i nie sprawia "wrażenia metalowego".

    Aha, dopytywał właściciela o szerokie kąty. Tamten używa 24-70/2.8L i 16-35/2.8L. Podobno 16-35 na tych samych zakresach jest sporo gorsze niż 24-70. NIe wiem, co o tym myśleć. Ale nie mam 16-35, więc mi to nie przeszkadza

    Kurcze, kiedy będzie można kupić u nas ten aparat? Tylko nie sprowadzony z Chin w plecaku, a z fakturą?

    Aha, kumpel po raz pierwszy wychodząc nie zaprzeczył, że może kiedyś zmieni system.. Coś w tym musi być... :razz:
    Jarek

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy
    Aha, kumpel po raz pierwszy wychodząc nie zaprzeczył, że może kiedyś zmieni system.. Coś w tym musi być... :razz:


    bedzie jeszcze cos z tego mlodego padawana.... hyy.... hyyy...
    www albo tez flickr

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk


    bedzie jeszcze cos z tego mlodego padawana.... hyy.... hyyy...
    Co najzabawniejsze, człowiek miał wcześniej cały analogowy system Canona, który sprzedał i kupił sobie (uwaga!!!) d70
    Myslę, że to kwestia roku, żeby wrócił do jedynie słusznego systemu. I to nie dlatego, że canon taki dobry. Po prostu nie ma z kim konkurować
    Jarek

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy
    Co najzabawniejsze, człowiek miał wcześniej cały analogowy system Canona, który sprzedał i kupił sobie (uwaga!!!) d70
    Drogie to D70

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Canon jedynie słuszną linią w narodzie. To prawie jak miniona epoka. Chyba nie o to chodzi, brak konkurencji jest szkodliwy dla nas użytkowników, choć szczerze Canon poszedł mocno do przodu. Co do 5D poczekamy i zobaczymy.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  6. #6
    Uzależniony Awatar asterix
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Londek.. UK
    Wiek
    44
    Posty
    793

    Domyślnie

    a ja to bym chcial miec canona z bagnetem nikona ha!
    Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

  7. #7
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    966

    Domyślnie

    Jeden koles na forum dpreview tez juz mial 5D w garsci i pisze:

    "(...) almost silent shutter sound the 5D made. Its quieter than my 10D! Quieter than any other camera I've used before."

    :grin: Yes! :-D

  8. #8
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz
    almost silent shutter sound the 5D made. Its quieter than my 10D! Quieter than any other camera I've used before."
    :grin: Yes! :-D
    eee tam... a tak sie fajnie 10-tka robilo obciach Nikoniarzom (D70-tkarzom) cwaniakujacym, ze to niby "migawke" maja. jak sobie posluchali klapania zamiast tego "kaszelku" to od razu respektu nabierali
    www albo tez flickr

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    ja tam lubie dzwięk klepiącego lusterka

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Venio
    ja tam lubie dzwięk klepiącego lusterka
    ksiądz na ołtarzu już trochę mniej..
    Jarek

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •