Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Kup sobie Canona 5D

  1. #11
    Uzależniony Awatar gawryl
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Bialystok
    Wiek
    47
    Posty
    810

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    ciekawe podejscie do sprawy - zycze powodzenia
    dzieki. moj system na razie dziala - nie wtopilem jeszcze kasy kupujac na allegro
    350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Góra
    Wiek
    65
    Posty
    472

    Domyślnie

    Albo szuka frajera?

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Ale osochozi?

    Bez względu na ilość i jakość komentarzy - czy ktoś by to kupował w ciemno za pobraniem albo płatne z góry?

    Dla mnie może mieć nawet 500 negatywów - jeśli za taką sumę to jadę i odbieram osobiście.

    potem po Ciebie przyjedzie lodowa ze smutnymi panami i tez Cie odbiora osobiscie jasne ze 8k pln nie placi sie z gory, ale nie wydaje Ci sie ze tak aukcja jakby sliska ? nawet ceny minimalnej nie ma...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  4. #14
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    panowie, ale o co chodzi? gosc ma 42 pozytywy.. sprawdzaliscie poprzednie aukcje? ceny oscyluja do 2tys zl ...

    rozumiem ze gawryl kupil by tylko od kogos kto ma 420 pozytywow... zrobionych na skarpetkach po 5zl/para - jego sprawa


    poza tym - co z tego ze nie ma minimalnej? zawsze na sekunde przed koncem moze wycofac...

  5. #15
    Uzależniony Awatar gawryl
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Bialystok
    Wiek
    47
    Posty
    810

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    rozumiem ze gawryl kupil by tylko od kogos kto ma 420 pozytywow... zrobionych na skarpetkach po 5zl/para - jego sprawa
    Ty to mnie rozbawiles
    350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    A poza tym tak jak ktoś napisał - tak drogie rzeczy się chyba tylko odbiera osobiście, spisując jakąś umowę, czyż nie?
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    panowie, ale o co chodzi? gosc ma 42 pozytywy.. sprawdzaliscie poprzednie aukcje? ceny oscyluja do 2tys zl ...

    rozumiem ze gawryl kupil by tylko od kogos kto ma 420 pozytywow... zrobionych na skarpetkach po 5zl/para - jego sprawa


    poza tym - co z tego ze nie ma minimalnej? zawsze na sekunde przed koncem moze wycofac...

    gorzej jak jakis snajper na dwie sekundy przed zalicytuje ale to juz daleko idace dywagacje, nie mam kasy na taki sprzecior, choc tak jak mmsza gdybym mial to wydac najlepiej umowilbym sie z gosciem poogladal papiery zobaczyl czy sprzet dziala i najwyzej wtedy od niego kupil...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    101

    Domyślnie

    Nie, ja kupiłem 70-200 IS przez allegro i 20D również
    Coś tam jest do pstrykania

  9. #19
    Początki nałogu Awatar Semtex
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    52
    Posty
    347

    Domyślnie

    Ja kupiłem mnóstwo rzeczy przez allegro - tanich i drogich i nigdy nie miałem problemów ale wszystkie droższe przedmioty odbierałem osobiscie od kogoś kto sprzedawał
    5d + L plecak

  10. #20

    Domyślnie

    Co by nie pisac, to jak mozna sprzedawac cos czego nie ma ..? Nie mi oceniac tego Allegrowicza, bo ilosc pozytywow jest wysoka i zapewne to uczciwy czlowiek. Warto wiec dopytac na priv jaki termin realizacji i skad ten duet z 100macro ..!?
    Nawet gdyby to byl aparat po testowy to cena jak na razie jest szokująco niska i to niepokoi. No to moze na ochotnika wysle mu zapytanie...

    Poslalem mu mail:
    Mozesz mi wyjasnic jakim cudem sprzedajesz aparat, ktorego jeszcze nie ma w sprzedazy nigdzie na swiecie..?
    Pytam powaznie, bo masz tyle pozytywow ze trudno uwierzyc abys robil osbie bagno lipna licytacją...?

    Bede wdzieczy za wyjasnienie co to za aparat, z jakiej dystrybucji i czy masz jakiekolwiek papiery do niego...?

    pzdr
    Piotr
    Ostatnio edytowane przez iczek ; 08-09-2005 o 12:48

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •