Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #41
    kleopatra
    Guest

    Domyślnie

    w komputerze posiadam Windows `98, może to jest problem sama nie wiem może powinnam mieć Viste albo chociaż XP??

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kleopatra Zobacz posta
    może powinnam mieć Viste albo chociaż XP??
    taniej i prościej będzie zaopatrzyć się w czytnik kart.

  3. #43

    Domyślnie

    Tak jak mowią poprzednicy, zgrywaj materiał przez czytnik kart, metoda najbezpieczniejsza i skuteczna. Jednak z Win98 moga byc klopoty z rozpoznaniem takiego czytnika. Jezeli masz Win98se to sprawa wyglada łatwiej. Instalujesz ServicePack 1 do Win98 (mozna jeszcze znaleść gdzies w necie) powoduje on rozpoznawanie wszelkich pamieci masowych podlaczanych pod usb bez instalacji jakichkolwiek ster. (równiez czytniki kart).

    Wg mnie jednak powinnaś pomyśleć o WinXP, niestety win98 to już przezytek i coraz czesciej mogą pojawić sie problemy ze sprzetem.

  4. #44
    Dopiero zaczyna Awatar Morfeusz12
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Pomorskie
    Wiek
    51
    Posty
    26

    Domyślnie

    Mialem ten sam problem w canonie is3 i w is5 i 20sx tu przyczyna moze byc karta.
    Zakup taki czytnik kart http://www.allegro.pl/item804612754_...ne_32mb_s.html i po problemie

    owy czytnik wspiera tryb UDMA i posiada potrzebne wsparcie dla kart SDHC.
    Po zakupie zero problemow z czymkowiek ,zdjecia i filmy smiga z predkoscia blyskawicy.Polecam.
    Pozdr
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez VWitek Zobacz posta
    Da sie to pozniej jakos skompresowac nie tracac za bardzo na jakosci?

    Da najlepiej do pliku mpeg4 na wm zero roznic
    Ostatnio edytowane przez Morfeusz12 ; 05-12-2009 o 20:13 Powód: Automerged Doublepost
    Canon EOS 1D Mark II N. 17-40 f4 L . 300 f 2.8 IS L.CF SanDisc Extreme 16 GB..Fotobank.Hand Strap.Statyw,filtry,plany+dluga lista zakupow . pusty portfel...

  5. #45
    kleopatra
    Guest

    Domyślnie

    Niestety próbowałam Windows XP, próbowałam czytnik kart i to wszystko na nic, Owszem zdjęcia wgrywają się bez problemu nawet bezpośrednio z aparatu do komputera przez kabel USB,i nawet w Windows '98 widzi Canona jako osobny dysk.
    Ale jeśli chodzi o filmy o jest totalna poraszka Windows XP i czytnik kart tego nie załatwia , musi być chyba Windows Vista i tyle.

  6. #46
    Dopiero zaczyna Awatar Morfeusz12
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Pomorskie
    Wiek
    51
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kleopatra Zobacz posta
    czytnik kart tego nie załatwia , musi być chyba Windows Vista i tyle.
    Czy uzywany przez Ciebie czytnik kary posiada tryb UDMA i potrzebne wsparcie dla kart SDHC?
    Wątpie, bo by tego postu tu nie bylo.
    Mam w domu szesć różnych czytnikow starszej generacji i zapomnij.
    Jak napisalem zainwestuj a bedziesz zadowolona ,vista Ci tu nie pomoże.
    Pozdrawiam Kleopatre
    Canon EOS 1D Mark II N. 17-40 f4 L . 300 f 2.8 IS L.CF SanDisc Extreme 16 GB..Fotobank.Hand Strap.Statyw,filtry,plany+dluga lista zakupow . pusty portfel...

  7. #47
    kleopatra
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki Morfeuszu 12 za rady, po świętach może kupię taki czytnik kart i zobaczę co z tym będzie ?? Dziekuję i pozdrawiam

  8. #48
    LUNIKOFF
    Guest

    Domyślnie

    Chciałem zapytać przy jakich ujemnych temperaturach można robić bezpiecznie zdjęcia Canonem sx20.Czy już ktoś testował ten aparat w takich temperaturach?

  9. #49

    Domyślnie

    Ja robilem zdjecia przy -17 i wszystko ok
    ale tez za dlugo nie trzymalem go na mrozie

  10. #50
    Dopiero zaczyna Awatar Morfeusz12
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Pomorskie
    Wiek
    51
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LUNIKOFF Zobacz posta
    Chciałem zapytać przy jakich ujemnych temperaturach można robić bezpiecznie zdjęcia
    Nasze klimatyczne ujemne temp nie zrobią problemu,nalezy tylko stosowac sie do jednej zasady ,jak juz poczuje mrozu musi caly czas byc na mrozie,dopiero po zakonczeniu zdjec do plecaka i w domu sam na spokojnie dochodzi do temp pokojowej.
    Niedopuszczalnym jest robienie zdjec w mrozie i zaraz np z cieplego wnetrza samochodu.
    Zaparuja szkla,zaparuje elektronika ,przeklamania pradowe wowczas mozna uszkodzic aparat
    Canon EOS 1D Mark II N. 17-40 f4 L . 300 f 2.8 IS L.CF SanDisc Extreme 16 GB..Fotobank.Hand Strap.Statyw,filtry,plany+dluga lista zakupow . pusty portfel...

Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •