Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #31
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    48

    Domyślnie

    Duża kieszeń 15x15x9, nie lata w środku aparat? U siebie mam coś około 13x10x9, ale za to idealnie gąbki przylegają.

  2. #32

    Domyślnie

    w środku masz ruchomą przegrodę z rzepami. wchodzi lampa, osłona przeciwsłoneczna, a jak się uprę to również podróżna ładowarka akumulatorów AA :-P

    w kieszeni na froncie załadowałem cały zestaw czyszczący gruszką. w kieszeniach po bokach filtry i kable dostarczone do aparatu i zapasowe AA.

  3. #33

    Domyślnie

    Ile miejsca zajmuje film nakrecony w HD?

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vwitek Zobacz posta
    ile miejsca zajmuje film nakrecony w hd?
    1'36" ---> 280 mb

  5. #35

    Domyślnie

    Da sie to pozniej jakos skompresowac nie tracac za bardzo na jakosci?

  6. #36

    Domyślnie

    Da sie to pozniej jakos skompresowac nie tracac za bardzo na jakosci?
    w tym miejscu nie widzę sensu kupowania tego aparatu.
    albo jakość, albo wielkość. gdyby była możliwa kompresja z zachowaniem jakości HD to nie wymyślali by tego formatu.
    filmy mają rozszerzenie *.mov więc możesz je skompresować, ale nie licz że zachowasz pierwotną jakość.
    aparat ma mi służyć głównie do robienia zdjęć, a jak już nakręcę coś, to nie po to, aby tracić jakoś.

    nie mniej - powodzenia

  7. #37
    Awatar jka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Ustka
    Posty
    11

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Zamieszczone przez pro_fill Zobacz posta
    aparat ma mi służyć głównie do robienia zdjęć,
    I to jest wlasnie to, o czym powinnismy pamietac :-)
    Dlatego i ja kupilem ten aparat.
    Pozdrawiam.
    Jka

  8. #38
    kleopatra
    Guest

    Domyślnie

    Ludzie błagam pomóżcie, bo już sama nie wiem co mam robić.
    Tydzień temu kupiłam Canona SX 20 IS jest super, zdjęcia rewelacja,filmy bardzo fajne. Godny polecenia aparat, lecz kiedy zaczełam przegrywać zdjęcia z aparatu do komputera na dysku osobnym Canona, bo tak mi wyświetlił komputer chciałam przekopiować zdjęcia, co się okazało.?? Te same zdjęcia pokazują mi się dwa trzy albo ileś razy a filmy które kopiuję wogóle nie dają się otworzyć w komputerze. Co ja mam robić, czy to wina aparatu możę powinnam go zareklamować ?? Nie wiem co mam robić opadam z sił. Wcześniej miałam aparaty cyfrowe i nie miałam takich problemów. Błagam pomocy !!!

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kleopatra Zobacz posta
    [...]kiedy zaczełam przegrywać zdjęcia z aparatu do komputera na dysku osobnym Canona, bo tak mi wyświetlił komputer chciałam przekopiować zdjęcia, co się okazało.?? Te same zdjęcia pokazują mi się dwa trzy albo ileś razy[...]
    albo nie potrafię odczytać sensu jaki próbujesz nam przekazać, albo kolejne zdjęcia to tylko kopie [efekt kilkukrotnego skopiowania - wklejenia]. nigdy nie preferowałem podłączania aparatu kablem USB do PC, a to co piszesz może też być efektem instalacji sterowników i ... no właśnie tego nie wiem, jakie "i" się pojawiło.
    zawsze wyciągam kartę i wkładam ją do czytnika i jeszcze nie było żadnego podobnego problemu.

    jeśli chodzi o film, to poszukaj kodeków w necie - powinny pomóc. ja odpalam przez prosty bestplayer.

  10. #40
    Dable44
    Guest

    Domyślnie

    Canon SX20 ma sterowniki minimum pod Vistę.Posiadam dwa komputery z systemami Windows 7 i XP. Na siódemce wszystko chodzi bez problemu a na XP mam podobne problemy

Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •