Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #121

    Domyślnie

    w rtv euro agd bylem po niego. W chwili obecnej jedyne sluszne miejsce moze nie najtansza oferta na rynku ale z z ratami 10x0% wychodzi najkorzystniej.

  2. #122
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    19

    Domyślnie

    sprawdzałeś jak robi zdjęcia? Czy wszystko w porządku? Mój już jest w serwisie Canona w niemczech nasi w W-wie nie naprawiają wszystkich uszkodzeń

  3. #123

    Domyślnie

    probka w trybie super makro http://yfrog.com/5dimg0092llj jak dla mnie wydaje sie ze ok.
    A co bylo z Twoim nie tak?

  4. #124
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    19

    Domyślnie

    mało ostre zdjęcia przy trochę gorszej pogodzie oraz nieostre przy małej ogniskowej

  5. #125

    Domyślnie

    Od razu miales ten defekt czy dopiero wyszedl po jakims czasie?

  6. #126
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    19

    Domyślnie

    od początku tylko że długo nie mogłem uwierzyć że jest usterka i próbowałem różnych ustawień i testowałem aparat. wiesz jak była ładna pogoda i zdjęcie było robione na większej ogniskowej to wszystko było oki. Zawsze miałem Canona poprzednio S3 a jeszcze wcześniej A60 i wszystko było ok a ten SX20 mnie zdenerwował bardzo procesor jak w lustrzankach a np zdjęcia seryjne porażka max 1zdj/sek. Już prawie postanowiłem zakup lustrzanki

  7. #127

    Domyślnie

    Racja, jezeli komus zalezy na seryjnych zdjeciach to czeka go rozczarowanie i to spore w tej materii. U mnie wydaje sie ze jest ok. Jesli mozesz to wrzuc gdzies jakas probke felernych zdjec.

  8. #128

    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Sanok
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałabym zapytać o radę, może ja coś źle ustawiam, ale moje zdjęcia przy mocnym świetle słonecznym wychodzą bardzo prze-świetlne aż białe ,oraz ziarniste. Juz miesiac mam ten aparat, robiłam już przy takim świetle i wtedy było dobrze,ale teraz nie wiem co jest.

    Oto one
    Tryb P
    ISO 800 ; F 4.5; 1/1000

    ISO 800; F 7.1; 1/1250



    Proszę o poradę co w nich jest nie tak, jak dla laika.
    Czy pomogły by tutaj filtry UV czy polaryzacyjny ?
    Czy to nie w te stronę rozwiązanie ??
    Z góry dziękuję za pomoc .

  9. #129
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    19

    Domyślnie

    może za duża wartość ISO ustaw 100 lub 200 i zobacz

  10. #130

    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    może za duża wartość ISO ustaw 100 lub 200 i zobacz
    Zdecydowanie za duża wartość ISO, przy dużym świetle ustawiamy jak najmniej - 80. ISO 800 pozwala skrócić czas naświetlania w ciemnych pomieszczeniach, niestety w kompaktach będziesz mieć szumy, max jaki daje radę to 400,

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •