Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #21
    Dable44
    Guest

  2. #22

    Domyślnie sx20

    Do pro_fill
    Co do obaw dotyczących winietowania przy założonym jednocześnie adapterze, filtrze (nawet slim) i tulipanie, to są one jak najbardziej uzasadnione. Przerabiłem to latem z moim sx1 i mogę powiedzieć, że z tulipanem w tym układzie trzeba dać sobie spokój. Winietuje na 100% ....i to jak ... Szkoda pieniędzy na nowego tulipana. Ja wybrałem opcję sam adapter + filtr, a jak chcę tulipana, to wtedy muszę przeprosić tego firmowego z zestawu 52mm. Rzadko go jednak teraz używam.Opcja adapter + filtr UV + filtr polaryzacyjny to, nawet przy obu slimach, też pewnie porażka w tych aparatach. Takie akrobacje zostawmy lustrzankom.

  3. #23

    Domyślnie

    serdecznie dziękuję za cenne uwagi mcgav

  4. #24
    aniagkd
    Guest

    Domyślnie

    witam posiada ktoś może instrukcję obsługi do tego aparacika ? zakupilam go w Usa kilka miesiecy temu a jestem początkującym fotografem w związku z czym mam pewne problemy.... bardzo proszę o odpowiedz- przeszukałam juz chyba calego neta i nigdzie nie mogą zxnalesc instrukcji w pl ;/ moj mail: aniagkd@interia.pl.....
    z góry serdeczne dzieki za pomoc

  5. #25

    Domyślnie

    wysłałem e-mailem - liczę, że doszło.

  6. #26
    rosanegra
    Guest

    Domyślnie

    czy ja również mogę prosić o przesłanie polskiej instrukcji? dorota.orpel@gmail.com

  7. #27

    Domyślnie

    poszło

  8. #28
    rosanegra
    Guest

    Domyślnie

    jaki futerał możecie polecić do sx 20?

  9. #29
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    48

    Domyślnie

    Szukaj czegoś takiego jeżeli jeszcze to sprzedają, osobiście polecam bo jest bardzo zadowolony.

    http://www.fotorimex.pl/product.php/...camera_kit.htm
    Ostatnio edytowane przez bronson ; 27-11-2009 o 17:39

  10. #30

    Domyślnie

    oglądałem ta torbę canon, jednak moją uwagę przykuła ta poniżej



    koszt ---> 50 PLN w Euro AGD

    wybór podyktowałem tym, że jednak nie wszędzie chce mieć uwidocznione logo C.

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •