Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie sx20

    Do pro_fill
    Co do obaw dotyczących winietowania przy założonym jednocześnie adapterze, filtrze (nawet slim) i tulipanie, to są one jak najbardziej uzasadnione. Przerabiłem to latem z moim sx1 i mogę powiedzieć, że z tulipanem w tym układzie trzeba dać sobie spokój. Winietuje na 100% ....i to jak ... Szkoda pieniędzy na nowego tulipana. Ja wybrałem opcję sam adapter + filtr, a jak chcę tulipana, to wtedy muszę przeprosić tego firmowego z zestawu 52mm. Rzadko go jednak teraz używam.Opcja adapter + filtr UV + filtr polaryzacyjny to, nawet przy obu slimach, też pewnie porażka w tych aparatach. Takie akrobacje zostawmy lustrzankom.

  2. #2

    Domyślnie

    serdecznie dziękuję za cenne uwagi mcgav

  3. #3
    aniagkd
    Guest

    Domyślnie

    witam posiada ktoś może instrukcję obsługi do tego aparacika ? zakupilam go w Usa kilka miesiecy temu a jestem początkującym fotografem w związku z czym mam pewne problemy.... bardzo proszę o odpowiedz- przeszukałam juz chyba calego neta i nigdzie nie mogą zxnalesc instrukcji w pl ;/ moj mail: aniagkd@interia.pl.....
    z góry serdeczne dzieki za pomoc

  4. #4

    Domyślnie

    wysłałem e-mailem - liczę, że doszło.

  5. #5
    rosanegra
    Guest

    Domyślnie

    czy ja również mogę prosić o przesłanie polskiej instrukcji? dorota.orpel@gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    poszło

  7. #7
    rosanegra
    Guest

    Domyślnie

    jaki futerał możecie polecić do sx 20?

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    48

    Domyślnie

    Szukaj czegoś takiego jeżeli jeszcze to sprzedają, osobiście polecam bo jest bardzo zadowolony.

    http://www.fotorimex.pl/product.php/...camera_kit.htm
    Ostatnio edytowane przez bronson ; 27-11-2009 o 17:39

  9. #9
    kleopatra
    Guest

    Domyślnie

    Ludzie błagam pomóżcie, bo już sama nie wiem co mam robić.
    Tydzień temu kupiłam Canona SX 20 IS jest super, zdjęcia rewelacja,filmy bardzo fajne. Godny polecenia aparat, lecz kiedy zaczełam przegrywać zdjęcia z aparatu do komputera na dysku osobnym Canona, bo tak mi wyświetlił komputer chciałam przekopiować zdjęcia, co się okazało.?? Te same zdjęcia pokazują mi się dwa trzy albo ileś razy a filmy które kopiuję wogóle nie dają się otworzyć w komputerze. Co ja mam robić, czy to wina aparatu możę powinnam go zareklamować ?? Nie wiem co mam robić opadam z sił. Wcześniej miałam aparaty cyfrowe i nie miałam takich problemów. Błagam pomocy !!!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kleopatra Zobacz posta
    [...]kiedy zaczełam przegrywać zdjęcia z aparatu do komputera na dysku osobnym Canona, bo tak mi wyświetlił komputer chciałam przekopiować zdjęcia, co się okazało.?? Te same zdjęcia pokazują mi się dwa trzy albo ileś razy[...]
    albo nie potrafię odczytać sensu jaki próbujesz nam przekazać, albo kolejne zdjęcia to tylko kopie [efekt kilkukrotnego skopiowania - wklejenia]. nigdy nie preferowałem podłączania aparatu kablem USB do PC, a to co piszesz może też być efektem instalacji sterowników i ... no właśnie tego nie wiem, jakie "i" się pojawiło.
    zawsze wyciągam kartę i wkładam ją do czytnika i jeszcze nie było żadnego podobnego problemu.

    jeśli chodzi o film, to poszukaj kodeków w necie - powinny pomóc. ja odpalam przez prosty bestplayer.

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •