Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 208 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #201

    Domyślnie

    może, lecz wcześniej musisz wgrać na kartę tzw. CHDK
    http://mighty-hoernsche.de/
    lecz na ten temat, jest obszerny wątek i do tego przyklejony
    http://canon-board.info/showthread.php?t=21097&page=35

  2. #202

    Domyślnie

    mnie interesuje jak ten canoc sprawdzi sie na imprezach czy zdjecia beda zamazane ?
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Canon
    Ostatnio edytowane przez buks ; 24-03-2011 o 12:50 Powód: Automerged Doublepost

  3. #203

    Domyślnie

    Witam. Mam problem dotyczący nagrywania filmów, po 10 sekundach aparacik przerywa, następuje zapisywanie. Na wyświetlaczu jest napisane, że moge nagrywać jakieś 5 minut- czy to wina karty pamięci, czy pomieszałam w ustawieniach?

  4. #204
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniak339 Zobacz posta
    Witam. Mam problem dotyczący nagrywania filmów, po 10 sekundach aparacik przerywa, następuje zapisywanie. Na wyświetlaczu jest napisane, że moge nagrywać jakieś 5 minut- czy to wina karty pamięci, czy pomieszałam w ustawieniach?
    Serwis

  5. #205

    Domyślnie

    Nie ma innej opcji?

  6. #206

    Domyślnie

    Witam Was.

    Jestem nowy na tym forum, więc krótko o sobie.

    Mam na imię Sebastian. Kupiłem ten aparat jako kompletny laik dwa lata temu, a więc krótko po premierze. Generalnie jestem z niego zadowolony. Pomyślałem, że zakupie do tego aparatu filtr polaryzacyjny. Mam w związku z tym pytanie, jaki filtr polecicie, nie musi być najdroższy;-). Z tego co tu wyczytałem, muszę też zakupić adapter. Zatem jaki adapter polecicie? Czy adapter sie montuje na obiektywie w tym miejscu co tulipan? Ktoś pisał też że miał problem z założeniem tego adaptera. Nie chciałbym kupić coś co nie pasuje, więc pomóżcie drodzy forumowicze.

    Ktoś pisał też, że podczas nagrywania filmików aparat gubi mu ostrość. TEż tak miałem. I wydaje mi sie że w trybie auto tak się dzieje. Kiedy na początku w tym trybie używalem aparatu do nagrywania filmów, miałem tak samo. OD czasu kiedy mam aparat ustawiony na Manual, tak sie nie dzieje. Ale poprawcie mnie jeśli błądzę.

    Pozdrawiam serdecznie

  7. #207
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Stargard
    Posty
    37

    Domyślnie

    Chyba że filmik zajmuje więcej pojemności niż 1 może warzyć. Też wtedy może się przerywać. Jak nie to to wada fabryczna

  8. #208
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie Odp: Canon PwerShot SX20

    Odkopie bo akurat mam SX20 IS i mam problem z CHDK. Niby robie wszystko poprawnie:

    - mam firmware 1.02 (wciskajac PLAY, potem FUNC+DISP) ale nie mam nigdzie znaczka B,C,D czy F.
    - sciagam EOScard i robie wszystko co trzeba i wciskam SAVE (karta 2GB)
    - kopiuje chdk (sprawdzilem kazdy do SX20)
    - zabezpieczam karte i odpalam aparat - nic sie nie dzieje, jedynie info o zabezpieczonej karcie. Testowalem wszystkie wersje B,C,D,F.

    https://chdk.fandom.com/wiki/SX20
    Ostatnio edytowane przez siudym ; 23-02-2021 o 13:13

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •