Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 208

Wątek: Canon PwerShot SX20

  1. #191

    Domyślnie

    Witam ponownie. Dzięki za odpowiedź! Zaczynam już męczyć temat poznania aparatu. Czytałem więcej o HDR i właściwie nie wiem tylko jak zrobić te 3 różne naświetlenia (która to opcja?). Pozdrawiam!

  2. #192

    Domyślnie

    Aha i druga sprawa bo zapomniałem: nie sądzicie, że niewątpliwym minusem SX20 IS jest brak zawieszki zaślepki obiektywu? W zestawie nic takiego nie mam ani za bardzo nie widziałem miejsca do tego typu rzeczy ani na aparacie ani na samej zaślepce... Jeśli jestem ślepy to proszę przeprowadźcie mnie przez drogę A jeśli faktycznie tak jest to czy ktoś z Was rozwiązał jakoś ten problem?

  3. #193

    Domyślnie

    osobiście nie cierpię, jak mi coś dydna przy obiektywie [wole schować kapsel do kieszeni], ale jak koniecznie chcesz, to masz dwie możliwości:
    1. przewiercić malutkim wiertłem obecny kapsel i zamontować drobną gumkę,
    2. taaaadaaaammm
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez neuropunks Zobacz posta
    Czytałem więcej o HDR i właściwie nie wiem tylko jak zrobić te 3 różne naświetlenia (która to opcja?).
    http://lmgtfy.com/?q=tutorial+HDR
    Ostatnio edytowane przez pro_fill ; 29-11-2010 o 16:57 Powód: Automerged Doublepost

  4. #194
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27

    Domyślnie

    Co do zaślepki to ma ona taki klips wewnątrz, przy pomocy którego zapinasz ją do paska.

  5. #195

    Domyślnie

    rzeczywiście jest taka opcja - zapomniałem o niej, bo oryginalny kapsel zmodyfikowałem pod inną rzecz, a używam pierścienia 58 mm + filtry.

  6. #196

    Domyślnie

    Cześć wszystkim raz jeszcze, mam pewien problem, mianowicie chodzi o bracketing... Żeby coś wiedziec zajrzałem do manuala i:
    http://zapodaj.net/dd1cc5813f15.jpg.html
    problem tkwi w tym, że w tym momencie menu który jest na obrazku nie mam środkowej opcji.. mam te poboczne tzn. OFF i F myślałem że cos za bardzo nagrzebałem w manualu i stąd taki problem ale powróciłem do ustawień fabrycznych i dalej brak tej opcji, pomożecie jakos pomóc?
    Pozdrawiam

  7. #197
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    stolyca
    Posty
    231

    Domyślnie

    witam

    temat widze troche umarł ale może ktoś mi pomoże

    Nagrywałem ostatnio filmiki tym aparacikiem, były przerwy w nagrywaniu, plus z pojedynczych fragmentow jest troche klatek do wyciecia przed i po głównym wątku, w środku nic nie trzeba zmieniać oraz później wszystkie i te fragmenty połączyć w jedną całość .

    Teraz jednak mam problem, nie moge znaleźć żadnego darmowego programu który by oferował możliwość wykonania takich zabiegów na formacie filmików z tego aparatu czyli MOV . Znalazłem jakieś do konwersji z MOV na MPG przykladowo, a potem do obrobki MPG ale juz sama konkwersja do MPG niszczy strasznie jakość a po otworzeniu tego MPG w programie do obróbki wyglada to już strasznie .
    Jest to wywiad, ma być połączony w spojna calosc, wyswietlony z laptopa na rzutniku wiec jakość musi być dobra, czasu brak a ja nie mam pojecia jak to poskładać w miare sensownie :/

    Jeśli ktoś może polecić jakiś program w którym mógłbym to wykonać to bede wdzieczny za pomoc

    pozdrawiam

  8. #198

    Domyślnie

    swojego czasu również chciałem przerobić film [formatu nie pamiętam] na DVD - nie jestem orłem i takich rzeczy nie robię na co dzień, a nie chciałem konwertować materiału najpierw na jeden format, aby później móc przerobić go w nero.
    znalazłem program dvdLabPro - potężny kombajn, obsługuje wiele formatów, kilka ścieżek dźwiękowych, pozycjonowanie listy dialogowej, tworzenie animowanego menu, rozdziałów i wiele innych.

    jeśli masz problem z plikami MOV, to spróbuj, może ten program rozwiąże twoje problemy - tylko nie jest to wersja bezpłatna, a w sieci wszystko znajdziesz

  9. #199

    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Posty
    14

    Domyślnie

    najprościej zrobisz to w Quick Time, tylko nie opamiętam czy musi być w wersji PRO. możesz wycinać dowolne fragmenty i łączyć w prosty sposób. Ja później przerabiam na MKV i odtwarzam bezpośrednio na TV.

  10. #200
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    stolyca
    Posty
    231

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi, mialem jednak problem z tymi programami a czasu brak wiec ostatecznie przekonwertowalem na MPG, sciagnalem movie makera i poskladalem w nim to wszystko do kupy, na szczescie po zapisaniu w movie makerze nie stracil az tyle na jakosci co w poprzednim programie ktory znalazlem do robienia filmikow z MPG .

    ps: mam pytanko czy ten aparacik może zapisywać zdjecia w RAW ?

Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •