Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jaki aparat w cenie do 1400PLN?

  1. #1

    Domyślnie Jaki aparat w cenie do 1400PLN?

    Słuchajcie, wiem że było to już z milion razy, ale mój znajomy chce kupić aparat do tej kwoty. Chłopak jest zdesperowany jak diabli ma na to 3 dni (sprzęt ma byc na wyjazd do Turcji) Zdjęcia mają byc krajobrazowe, u cioci na imieninach itp. W sumie ma być do wszystkiego.
    Ja nie potrafię mu doradzić bo się nie bawiłem takimi sprzętami.
    Jeszcze jest kwestia wyjaśnienia co bedzie lepsze zoom 10* i matryca 3,2 Mpix Np S1is czy 4* zoom i matryca 5 Mpix np A95.
    A może jakaś Minolta z AS?
    Prosze o radę.

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    468

    Domyślnie

    ja osobiscie bym wolal matryce 5 mega i zoom 4x niz mala matryca i wielkie zooooomy

    tez czegos szukam do firmy do glowek
    mielismy olka c-4000 ale ukradli
    jak ktos ma jakies doswiadczenia ze sprzetem tego typu ( nie upieram sie przy canonie) to bardzo prosze o refleksje
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

  3. #3
    Coś już napisał Awatar marko-wroclaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    47
    Posty
    62

    Domyślnie

    Ja bym chyba wybrał s1, Mpix to nie wszystko, wazna przecież jest optyka, a tą chyba s1 lepszą oferuje.. Choć zapewne zależy do czego. Nie mniej jednak raczej bym wybrał s1 niż a95 choć a95 też bym z chęcią wziął
    Moja galeria: - CLICK !!
    Nie uprzedzony, nie rywalizujący, nie szukający FF/BF. Po prostu cieszący się fotografowaniem. Były zenity, Canony analog i dSLR a teraz Nikon w parze z Canonem (Nikon d90+18-105mm VR oraz Canon a610)

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    468

    Domyślnie

    jakis olympus w media markt 5 mega i zoom 5x dzis widzialem ulotke cena 1300
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •