Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Cd Speedlite 420 EX - tryb M i korekta ekspozycji

  1. #11
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Białek
    o nie te zdjecia usenetu - nieeeeee to porazka.
    No wlasnie podejrzewalem ze twoje podobne - oswietlony pierwszy plan a dookola czarno - sam je tak opisales, wiec sie nie dziw ze tak je oceniam

    kiedy tylko naprawia mi to skrzynke to ci przesle.
    Czekam... najchetniej zmniejszone ale tak by exif byl zachowany.
    Moje, nieskromnie powiem ze calkiem fajnie wyszly - swiatlo z tla ladnie zgrywa sie z doblyskiem lampy, ale jescze chwile potrwa zanim je przebiore i wybiore kilka do publikacji.

    Przy okazji na weselu zadziwila mnie skutecznoscia moja wlasna lampa z softboxem - doswietlila osobe ktora lapalem (teleobiektywem ze sceny ) z odleglosci ok 50m .

  2. #12
    Uzależniony Awatar Przemek Białek
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Świnoujście
    Wiek
    46
    Posty
    832

    Domyślnie

    Vitez,
    No wlasnie podejrzewalem ze twoje podobne - oswietlony pierwszy plan a dookola czarno - sam je tak opisales, wiec sie nie dziw ze tak je oceniam
    nie stary nieuwaznie czytasz posty........
    dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
    "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

  3. #13
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Białek
    Vitez,
    No wlasnie podejrzewalem ze twoje podobne - oswietlony pierwszy plan a dookola czarno - sam je tak opisales, wiec sie nie dziw ze tak je oceniam
    nie stary nieuwaznie czytasz posty........

    Niestety ale takiej twojej wypowiedzi:
    "chyba mi to na dobrze wyszlo poniewaz zdjecia byly w 90% prawidlowo naswietlone, jednoczesnie zaznaczam ze tylko motyw glowny a otoczenie ginelo w mroku"

    inaczej sie odczytac nie da jak wlasnie przysmazenie lampa pierwszego planu a tlo niewidoczne.

  4. #14
    Uzależniony Awatar Przemek Białek
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Świnoujście
    Wiek
    46
    Posty
    832

    Domyślnie

    nnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiee u mnie jest inaczej kiedy tylko naprawia mi to skrzynke to ci przesle.
    podam przyklad np. kadrowanie zza oltarza widocznosc do okolo 7 rzedu, chyba zle to opisalem i sam wpadlem w porazke ale nie oto dolkladnie mi chodzllo.......
    chyba przyjalem inne kryteria niepasujace do tego rodzaju zdjec.........przykr mi beeeeeeee,eeeee

    chodzilo mi raczej o ten tekst nie porzednie sam wpadlem w pulapke wslasnych sluw i zreszta inaczej sobie wyobrazilem opis wlasnego wykoania slubu, jakos mi nie wyszedl jego opis ale co tam przysle ci to sam zobaczysz nie wyglada to tak jak u tego z usenetu, ani troche - zamotalem sie w opisie.........
    dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
    "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

  5. #15
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Białek
    sam wpadlem w pulapke wslasnych sluw i zreszta inaczej sobie wyobrazilem opis wlasnego wykoania slubu, jakos mi nie wyszedl jego opis
    No wlasnie... i ten twoj nieudany opis ma sie nijak do jakosci mojego czytania postow .
    Nadal czekam na przesylke... gdyby ci sie chcialo to bys gdziekolwiek zalozyl sobie nowa skrzynke byle tylko przeslac, albo udostepnil zdjecia na edysk.pl czy ecpocket.com . A im dluzej ci zajmuje "naprawa" emaila tym mniej ci wierze .

  6. #16
    Uzależniony Awatar Przemek Białek
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Świnoujście
    Wiek
    46
    Posty
    832

    Domyślnie

    daltego zamiast polemizowac to podaj namiary PW , gdzie ci to wyslac - stwierdzam jeszcze raz ze jestem laikiem w necie i te twoje magiczne nazwy dopiero co poznaje!
    dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
    "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •