Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [fish2004] moje reportaże

  1. #1
    fish2004
    Guest

    Domyślnie [fish2004] moje reportaże

    Moje pierwsze reporterskie kroki: ślub i wesele kuzynki żony

    1.
    [/QUOTE][/QUOTE]
    2.
    [/QUOTE][/QUOTE]
    3.
    [/QUOTE][/QUOTE]
    4.
    [/QUOTE][/QUOTE]
    5.
    [/QUOTE][/QUOTE]

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Jak na 450tkę z kitem źle nie jest. Myślę że żaden z gości nie będzie miał lepszych, kuzynka żony powinna być zadowolona.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Jak na sprzet to calkiem niezle choc uwazam ze mozna by lepiej je obrobic w PSie. Pobaw sie trosze suwaczkami zeby rozswietlic skure.
    Na fotce nr 2 nie podoba mi sie ta winieta, chyba tu nie pasuje.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  4. #4
    fish2004
    Guest

    Domyślnie

    Mad_Mac, a co byś jeszcze w szczególności zmienił w obróbce??

  5. #5

    Domyślnie

    Jak na świeżego użytkownika, to jest całkiem nieźle Kolorki to takie crossowe trochę Nie jest źle, choć ja bym zrobiła 3 ostatnie fotki, czarno-białe. Co do kadrów, 5 podoba mi się najbardziej Natomiast na 3 fajny moment, ale oczy tego Pana, nie wyglądają za dobrze Czekam na następne kadry.

  6. #6
    fish2004
    Guest

    Domyślnie

    też jestem dumny z piątki :P a teraz mam pytanie.. co to znaczy.. że kolory są crossowe?? co do kolorów 3 ostatnich.. to kolejny mój eksperyment :P i dlatego nie są BW

  7. #7
    Coś już napisał Awatar iblip
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    59

    Domyślnie

    Widać emocje na zdjęciach więc już jest ok, aczkolwiek kolory kompletnie nie przemawiają do mnie. zwłaszcza na 2,3,4,5. Jak dla mnie to zdjęcia z wesela powinny być albo w "żywych" kolorach, albo b/w. Jeżeli chodzi o kadry to najlepszy nr 4. Wychwalana 5 trochę zabałaganiona

    pozdrawiam
    "...instynkt podpowiada mi, abym nie fascynował się samą techniką i nie pożądał kolejnych nowości, abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa. W przeciwnym razie dołączę do grona frustratów i stracę to, co najcenniejsze: przyjemność fotografowania, radość, którą daje tworzenie obrazów." - Andrzej A. Mroczek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •