Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: urlop..

  1. #1
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie urlop..

    A no wlasnie - ide na upragniony urlop od 19 wrzesnia. Czy ktos na forum tez sie wybiera na zasluzony wypoczynek w tym terminie?

    Mam zamiar pojechac w gory.. jeszcze nie zdecydowalem w ktore.. Wszyscy znajomi pobrali urlopy w wakacje.. a u mnie praca taka ze to sezon akurat

    Gdyby ktos mial wolny tydzien w okolicach 19-30 wrzesnia i nie wiedzial co z tym czasem zrobic to mozemy sie zgadac na wypad w gory.. w grupie zawsze razniej 8)

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    ech... miedzy 19 a 26 wrzesnia jestem na Singapurze :-) takze nie dam rade. jesli przyjedziesz w okolice (Karkonosze czy ogolniej Sudety) to na jeden dzien pewnie sie wyrwe. ale pewnie nie dluzej...


    a wypad w gory bede chyba kombinowal w okolicach listopada-grudnia. docelowo mysle o Szczyrku (Beskid Slaski), bo jest co focic, i sa knajpy w ktorych mozna siedziec wieczorami... cos w desen 3-dniowego wyjazdu, po ktorym nogi beda w d... wchodzic a migawka blagac o litosc alternatywna opcja to poznojesienny plener nad Wisla (Zawichost kolo Sandomierza).
    www albo tez flickr

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Czacha, a w jakie góry się wybierasz? Jeśli niedaleko, to może choć uda się spotkać, obalić browara i pstryknąć kilka fotek Niestety na iwęcej nie mam szans, bo urlop właśnie skończyłem :sad:
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  4. #4
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    53
    Posty
    563

    Domyślnie

    Mniej więcej w tym terminie miałem jechać w Tatry. (Mam wielką ochotę powtórzyć kilka ujęć które spaprałem w czerwcu.)

    Niestety ostatnie okazało się że pewnie będzie to dopiero następny tydzień. Tak więc wychodzi na to że nasze terminy się rozbiegną.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar Reno
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    A no wlasnie - ide na upragniony urlop od 19 wrzesnia. Czy ktos na forum tez sie wybiera na zasluzony wypoczynek w tym terminie?

    Mam zamiar pojechac w gory.. jeszcze nie zdecydowalem w ktore.. Wszyscy znajomi pobrali urlopy w wakacje.. a u mnie praca taka ze to sezon akurat

    Gdyby ktos mial wolny tydzien w okolicach 19-30 wrzesnia i nie wiedzial co z tym czasem zrobic to mozemy sie zgadac na wypad w gory.. w grupie zawsze razniej 8)
    No ja mam urlop w tym terminie i wybieram się w góry czyli nigdzie się nie wybieram bo ja tu mieszkam :smile: Polecam Beskidy, jak będziesz w okolicy - zapraszamy na kawę. A mieszkamy obok lotniska sportowego w BB.

  6. #6
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Jedziemy w gory tez na "B" .. ale nazywaja sie Bieszczady
    dzieki za zaproszenie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •