Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: [Troyan] Koncerty

  1. #11
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amphotos Zobacz posta
    Cóż to za koncert w Katowicach był? Katowickie niezłe.
    Tauron Nowa Muzyka, najlepszy festiwal muzyczny 2009 na jakim byłem, muzycznie bo organizacyjnie tyćko brakowało do mistrzostwa
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  2. #12
    Coś już napisał Awatar amphotos
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    67

    Domyślnie

    Hoho, nie było mnie. Szwagier grał , Vasen Piparjuuri (wef), nie wiem czy pamiętasz gdzieś coś tam. Słyszałem, że w świetnym miejscu się to wszystko odbywało.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Tak, tereny starej kopalni, teraz reaktywowoane przez Konior Studio na muzeum. Tutaj masz troszkę fotek z festiwalu:

    Tauron Galeria
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Kolejny koncert. Tym razem Archive, niestety z powodu kilku nieprzyjemnych wypadków spóźniłem się 5 minut i koleżanki i koledzy pozajmowali co lepsze miejsca Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i musiałem poskakać trochę w publiczności, udało mi się złapać kilka "innych" kadrów (mam nadzieję).


    To kto zjedzie mnie pierwszy ?
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  5. #15
    Początki nałogu Awatar x-mac
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    47
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    <...>musiałem poskakać trochę w publiczności, udało mi się złapać kilka "innych" kadrów (mam nadzieję).
    Całkiem dobre foty i do tego nieporuszone jak na warunki operacyjne.
    #13 najbardziej mnie się podoba ze względu na światło podkreślające warunki koncertu, tylko browców na szkle nie widać! Poza trochę dziwna (kadr) - jakby ktoś mu tą gitarę przystawił a muzyk nie wiedział jak ją złapać
    To kto zjedzie mnie pierwszy ?
    Z takimi mocnymi łokciami, ee odważnych nie będzie
    marcin
    forma wynika z funkcji (ls) - mniej znaczy więcej (mvdr) - ornament to zbrodnia (al)

    szukaj: 1 2 3

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    A wiesz ze pod sceną było nadzyczaj luźno ? Tzn. trzeba było się cisnąć boczkiem (jeszcze mogę, brzuch mam "w miarę" płaski) ale dało radę.

    Za to na tym koncercie było baaardzo luźno, Jazz Festival w Katowicach, The Fonda / Stevens Group:


    Reszta na moim blogu:
    Fotohasiok
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  7. #17
    NBA
    Guest

    Domyślnie

    Świetne kadry i kolorki też...

  8. #18
    Dopiero zaczyna Awatar missgruszka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    35

    Domyślnie

    Kurczę, po co ja otworzyłam ten temat... Archive.... a dla mnie biletów już nie starczyło, kurka wodna A Pollard taką fajną fryzurkę miał... Pozostaje mi tylko wspominać Jarocin..

    Ja chyba nie mogłabym robić zdjęć jak oni grają, ich trzeba słuchać a nie polować na zdjecia

    13 - genialna! I w ogóle fajne zdjecia tu masz

  9. #19
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Ja najlepiej wspominam koncert w Klubie Studio 3 lata temu, 2 lata temu w Jarocinie było tak...tłocznie, nie ten klimat jak dla mnie na tan zespól. Na ten koncert pojechałem z pewną obawą bo te ostatnie płyty jakieś takie są niedograne, może za mało ich słuchałem ? I w sumie tak sie czułem na koncercie, nie porwali mnei na tyle, żebym oderwał wzrok od wizjera. Może i dobrze, bo pamiątkę mam a Franco z CF nie był w tym roku i niemiałbym zdjęć

    Dzięki za wizytę, jutro wrzucę kolejny koncert z cyklu Jazz Festival w Katowicach, dzisiał grali chłopacy z Wasilewski Trio, ogień nie muzyka mimo że to taki spokojniejszy jazz.
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  10. #20
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Drugi koncert z cyklu Jazz Festival, Marcin Wasilewski Trio:
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •