Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: czy warto jeszcze kupowac 300D

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    robimy OT Sail0r pewno by nie byl zadowolony, polecam opcje "szukaj" lub zalozenie nowego watku...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Jakie sa w miare tanie i oferujace duuze przyblizenie obiektywy do Canon 300d albo 350d???
    W aparatach zmiennoobiektywowych bardzo duży masz wybór. Od opcji tanich jak: używane ruskie manuale 200,300,500 czy nawet 1000mm (za 100-400zł), poprzez zoomy z AF z przedziału 70-300 (300-2500zł), aż po szkła L-klasy (ok.2000-10000 i drożej) oraz jeszcze wiele innych rozwiązań. Zależy do tego czego potrzebujesz, jakiej jakości i no ile masz kasy. Poszukaj w google.

  3. #23
    Coś już napisał Awatar ukasbadu
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    94

    Domyślnie

    Wracając do tematu ... moim zdaniem warto. Kupiłem stosunkowo niedawno (jakiś miesiąc temu) i jestem bardzo zadowolony. Cena jest atrakcyjna (lepsza nie będzie). Moim skromnym zdaniem lepiej kupić 300D, a zaoszczędzone pieniądze wydać na obiektyw - przynajmniej w przypadku takim jak mój, tzn. pierwsza lustrzanka cyfrowa. Póki co nie brakuje mi funkcji dostępnych w 350D których nie ma w 300D, matrycy większej nie potrzebuję. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia, body w przyszłości można zmienić, dobre obiektywy zostaną.
    400D, Tamron 17-50 2.8, + Sonnar 135 + Linux

  4. #24
    Bywalec Awatar sail0r
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    48
    Posty
    198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thorin
    robimy OT Sail0r pewno by nie byl zadowolony, polecam opcje "szukaj" lub zalozenie nowego watku...

    luzik.. mozecie kontynuowac.... ten temat tez mnie troche interesuje ;-)
    S45 user

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    No dobrze polecacie obiektywy ale jaka on ma krotnosc?Bo mi chodzi o conajmniej 12x???Czy sa takie zblizenia mozliwe w lustrzankach?
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Bo mi chodzi o conajmniej 12x???Czy sa takie zblizenia mozliwe w lustrzankach?
    SIGMA 18-200mm f/3.5-6.3 DC - krotnosc x11

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    No dobrze polecacie obiektywy ale jaka on ma krotnosc?Bo mi chodzi o conajmniej 12x???Czy sa takie zblizenia mozliwe w lustrzankach?
    Alien zanim popełnisz błąd, kupując aparat i obiektyw o którego możliwościach i zastosowaniach nie dużo wiesz, poczytaj trochę o tym na sieci

    TIPS: Z krotności zoom'a nijak nie dowiesz się, jak duże 'zbliżenia' daje...

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    A czy ktos z Was mógłby powiedziec ile kosztuje taka sigma i czy przy zdjeciach typu wide jakosc jest lepsza od komapktów za 2000 zł. a dokładniej canona s2??
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    A czy ktos z Was mógłby powiedziec ile kosztuje taka sigma i czy przy zdjeciach typu wide jakosc jest lepsza od komapktów za 2000 zł. a dokładniej canona s2??
    Alien, jesli chcesz kupic lustrzanke i do tego sigme 18-200 i w zasadzie na tym poprzestac to dla zaoszczedzenia nerwow i rozczarowan lepiej chyba bedzie jak kupisz S2.

    Sama sigma kosztuje okolo 1500zl
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    No dobrze ale czy jakosc zdjec bedzie lepsza niz w canonie s2??Taka sigma to na pewno dobry obiektyw ale canon s2 tez chyba ma niezly?Który jest lepszy według was?Kupujac sigme bede mógł robic zdjecia w trybie wide?I czy ich jakosc bedzie lepsza niz w kompaktach za 2000 zł???
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •