Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: czy warto jeszcze kupowac 300D

  1. #11
    Bywalec Awatar ziemna
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    W-wa
    Posty
    117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarekC
    Jeśli nie wierzysz, to np. nie dopieścisz ustawień i nigdy nie uzyskasz zadowalającej Cię fotki..
    Masz rację. Ja wierzę w DOBRE SZKŁA !!! Plus oko fotografującego. Body to tylko taki gadżet do zapisywania.
    Oczywiście przesadzam, ale... zawsze w lustrach najdroższe są szkła i właśnie na tym nie wolno oszczędzać, bo to się zaraz mści.
    Ale nikt tu nie neguje wyższości 350D nad 300D.
    EOS 300D, EOS 300, 580EX, gripy, parę szkieł ale bez "L", + nostalgia: Zorkij, Zenit i parę szkieł M42

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Róznica jest tylko w funkcjonalnosci..nie w jakosci
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  3. #13
    robisk
    Guest

    Domyślnie

    witam i ja dorzucę swoje 3 grosze mam na swoim 300d puknięte 15 tyś zdjęć w tym reportaże ślubne bez lampy i jestem zadowolony w 101 %.aparacik sprawuje się super szczególnie z obiektywami na m42 jakość wprost wymarzona osobiście różnicę cenową wolałbym dołożyć na fajne szkło choć nie powiem 350d mnie kusi a jego rozmiar jest akurat dla mnie zaleta POZDRAWIAM

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    A da sie jakies zblizenia robic 300d?Jaki krotny zoom ma?Konieczny jest statyw?
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    krotnoc zoomu... wartosc ktora jest wirtualna, bo i ile to jest jeden "krot" ? 300d ma taki zoom jaki do niego podepniesz, czyli dwukrotny w przypadku wszystkim znanego Tamrona, i trzykrotny w przypadku kita...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  6. #16
    Bywalec Awatar GoTo
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Ząbki, mazowieckie
    Posty
    163

    Domyślnie

    Albo tego... jednokrotny w przypadku takiego dajmy na to, też wszystkim znanego, 50/1.8
    EOS 300D UnD | Tokina AT-X 270 AF Pro II 28-70 f/2.6-2.8 | Canon EF 50 f/1.8 II | Tamron 75-300 f/4-5.6 LD | Sigma 18-125 f/3.5-5.6 DC
    Speedlite 420EX +Omni-Bounce | Lowepro SlingShot 200 AW | Hama Star 63 | karty Kingston
    Zenit 11 | Helios 58 f/2 + pierścienie makro

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Polaco
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    1 135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    A da sie jakies zblizenia robic 300d?Jaki krotny zoom ma?Konieczny jest statyw?
    W DSLR'ach nie ma czegos takiego jak krotnosc zoomu. W sumie w innych aparatach tez nie, jest to pomysl dzialu marketingu zeby "ulatwic" (sic!) zrozumienie ogniskowych.
    Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
    Troche moich knotow

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polaco
    W DSLR'ach nie ma czegos takiego jak krotnosc zoomu. W sumie w innych aparatach tez nie, jest to pomysl dzialu marketingu zeby "ulatwic" (sic!) zrozumienie ogniskowych.
    no to polecam watek "krotnosc zoomu jak to ugryzc" wytlumacz ludziom ile to jest 28mm albo 1200mm oni nie widza roznicy za to jak im powiesz ile "krotow" to to ma (oczywiscie jesli nie jest to badziewny staloogniskowy ) to zaraz wszyscy ahaja wczoraj kumpel ogladal po raz pierwszy dslra i zapytal mnie jaki to ma "zoom cyfrowy" 30 krotny? 40krotny? prawie sie udlawilem jak to uslyszalem no przeciez nie bede mu tlumaczyl roznicy miedzy croppem a zoomem cyfrowym, bo i tak nie zrozumie, wiec dodalem ze tylko 1,6 "krotny zoom cyfrowy" potem z kolei to on sie zdziwil co ja za badziwie posiadam bo i filmow na tym krecic nie mozna i w jakis maly wizjerek trzeba ptrzec... no ludzie nie inwestujta w 300d inwsteujta w kompakty
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Dobrze ale jesli mam 300d i chce zrobic duzezblizenie fotografowanego przedmiotu..w koncu nie zawsze moge sie do niego zbilyc to musi byc jakis inny sposob.Jakie sa w miare tanie i oferujace duuze przyblizenie obiektywy do Canon 300d albo 350d???
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  10. #20
    Bywalec Awatar ziemna
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    W-wa
    Posty
    117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Jakie sa w miare tanie i oferujace duuze przyblizenie obiektywy do Canon 300d albo 350d???
    Tanie czy dobre?
    Tani jest np. 75-300, ale czy dobry...
    Przyzwoity jest np. 100-300,ale to już 1.500 zł.
    EOS 300D, EOS 300, 580EX, gripy, parę szkieł ale bez "L", + nostalgia: Zorkij, Zenit i parę szkieł M42

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •