Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Spust migawki ? budowa

  1. #1

    Domyślnie Spust migawki ? budowa

    Witam wszystkich od jakiegoś czasu mam problem ze spustem migawki, czasami zaczyna mi nie reagować w pozycji do połowy :-( Musze na niego że tak powiem chuchnąć dopiero zaczyna działać. Aparat już po gwarancji więc myślałem czy da się to jakoś samemu naprawić ? Bawił się już ktoś w takie eksperymenty ?

  2. #2
    Początki nałogu Awatar sbogdan1
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    k.Bielska - Białej
    Wiek
    57
    Posty
    359

    Domyślnie

    WD-40
    A tak na serio puki nie padnie to rób zdjęcia ,potem tylko Żytnia .Samemu to raczej nic nie zdziałasz.
    EOS 40D,BG-E2N, 17-40/4L , 70-200/4L , 50/1.4, 85/1.8 ,T 28-75/2.8,

    Nie kłóć się z idiotami ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem

  3. #3
    Początki nałogu Awatar mrek
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Miasto
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez porter_sc Zobacz posta
    Witam wszystkich od jakiegoś czasu mam problem ze spustem migawki, czasami zaczyna mi nie reagować w pozycji do połowy :-( Musze na niego że tak powiem chuchnąć dopiero zaczyna działać. Aparat już po gwarancji więc myślałem czy da się to jakoś samemu naprawić ? Bawił się już ktoś w takie eksperymenty ?
    Oczywiście mam zgadnąć w jaki to aparat chuchasz?
    Tutaj http://www.hm-studio.com/blog/2009/0...hutter-repair/ znajdziesz coś o wymianie spustu w 30D, a w sieci film z wymiany w 20D (poszukaj).
    Dodatkowo w wątku o Żytniej jest informacja ile ta przyjemność kosztuje na Żytniej oraz jak w USA można kupić spust za parę dolców.
    Pozdrawiam
    Marek
    -----------
    canon user

  4. #4
    Bywalec Awatar tomek1906
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Krakow
    Posty
    217

    Domyślnie

    nic sie nie martw za 3 razem mi na zytniej naprawili , działało 6 miesiecy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •