Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: G11

  1. #81
    Bywalec Awatar christof
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    41
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    też szukam coś małego, aby mieć zawsze przy sobie na spacerze z dzieckiem
    Pół roku temu miałem ten sam problem, Panasonic GF1 z 20/1.7 rozwiązał go bardzo skutecznie - nie zamieniłbym na nic innego. Z tak małego zestawu (co prawda nie kieszonkowego, ale w porównaniu z G7 nie odczuwalna różnica) wychodzą naprawdę świetne zdjęcia no i te filmy HD z niezłą głębią. Polecam w 100%.
    Przykładowe dwa zdjęcia.



  2. #82
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez christof Zobacz posta
    Pół roku temu miałem ten sam problem, Panasonic GF1 z 20/1.7 rozwiązał go bardzo skutecznie - nie zamieniłbym na nic innego. Z tak małego zestawu (co prawda nie kieszonkowego, ale w porównaniu z G7 nie odczuwalna różnica) wychodzą naprawdę świetne zdjęcia no i te filmy HD z niezłą głębią. Polecam w 100%.
    Przykładowe dwa zdjęcia.


    wszystko fajnie kolego ale gf1 z 20/1.7 to dużo ponad 3K zł także troche różnica jest z G11.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    a olek jak dla mnie odpada ze względu braku lampy wbudowanej.

    chyba jednak padnie na G11
    Ostatnio edytowane przez pianista ; 01-08-2010 o 00:58 Powód: Automerged Doublepost
    G11 / eos 33 + bp300 / speedlight 270ex / 50 1,8 / 70-300 / 35-80

  3. #83
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Domyślnie

    Poczekaj na G12 - będzie miało sensor APS-C jak w lustrzankach. Podobno ma to być DX (nikonopodobny ;-) )

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

  4. #84
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    51

    Domyślnie

    sprzedałem 30d i kupiłem G11 - 30d był za duży jak na moje potrzeby. zaczynam się bawić G11 ale widzę że polubię ten aparat. nie za duży, nie za mały - myślę że dobrze zrobiłem decydując się na ten model.
    Cena 1799zł ale kupiłem na firmę czyli minus VAT i w koszty wrzucę także wyjdzie nie tak źle.


    pzd.
    G11 / eos 33 + bp300 / speedlight 270ex / 50 1,8 / 70-300 / 35-80

  5. #85
    Bywalec Awatar christof
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    41
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pianista Zobacz posta
    wszystko fajnie kolego ale gf1 z 20/1.7 to dużo ponad 3K zł także troche różnica jest z G11.
    Swój kupiłem poniżej, czyli różnica w cenie (patrz poniżej) to niecałe 1200zł - a zupełnie inna liga, w tym wypadku wyższa cena zupełnie uzasadniona.

    Cytat Zamieszczone przez pianista Zobacz posta
    sprzedałem 30d i kupiłem G11 - 30d był za duży jak na moje potrzeby. zaczynam się bawić G11 ale widzę że polubię ten aparat. nie za duży, nie za mały - myślę że dobrze zrobiłem decydując się na ten model.
    Cena 1799zł ale kupiłem na firmę czyli minus VAT i w koszty wrzucę także wyjdzie nie tak źle.
    Wszystko zależy od potrzeb, ja nie wyobrażam sobie już robienia zdjęć dziecku kompaktem, shutter lag jest nie do przejścia, nie da się ukryć, że kontrola GO jest też bardzo ograniczona - tutaj nie ma co się oszukiwać. Ale jakbym miał wybrać kompakt Canona teraz to wolałbym S90, jest dużo mniejszy a możliwości podobne przy niższej cenie.

  6. #86
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    51

    Domyślnie

    s90 też brałem pod uwagę ale jednak przyzwyczajony jestem mieć dużo funkcji pod ręką bez wchodzenia w menu.

    rynek jest tak duży że każdy wybierze coś dla siebie. na moje potrzeby G11 jest w zupełności wystarczający.

    pozdrawiam.
    G11 / eos 33 + bp300 / speedlight 270ex / 50 1,8 / 70-300 / 35-80

  7. #87
    Bywalec Awatar christof
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    41
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pianista Zobacz posta
    s90 też brałem pod uwagę ale jednak przyzwyczajony jestem mieć dużo funkcji pod ręką bez wchodzenia w menu.

    rynek jest tak duży że każdy wybierze coś dla siebie. na moje potrzeby G11 jest w zupełności wystarczający.

    pozdrawiam.
    Trochę wbrew naszemu ulubionemu systemowi, ale pomyśl też o zapowiedzianym parę dni temu Panasoniku LX5, poprzednia wersja LX3 zrobiła niezłą furorę Cena, co prawda, w Polsce jeszcze jest nieznana.

  8. #88
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    17

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=5itQR7dVnz8
    to tez warto wziasc pod rozwage G11 sie umywa LX3 tez. Tylko mentalnie moze odstraszac bo Samsung

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •