zrobiłem mały research w sprawie eizo za 2k euro
cały czas padają hasła o "ochronie oczu" więc pytam -
które eizo mają "eye care" zaimplementowane?

w moim eizo tego nie widzę jak szukam na sieci to znajduję serię EV - jak szukam co to jest eizo EV to dostaję - cytuję "seria EV do zastosowań biurowych"

znając eizo pewnie seria EV i tak jest lepsza od większości biurowych monitorów na rynku ale chyba nie rozmawiamy o monitorze do obróbki foto (zastanawia mnie tylko ta cena 2k euro ale nie dlaczego tyle, tylko kto to kupi) tylko o sprzęcie biurowym - niech mnie ktoś naprostuje bo nie znam całego asortymentu firmy i mogę się mylić - ale jeśli się nie mylę to wnioski z tego wątku na temat porównania sprzętu profesjonalnego ze sprzętem tanim nie trzymają się kupy bo po prostu nie ma w tym porównaniu sprzętu profesjonalnego (przykłady takiego sprzętu w linkowanym kilka postów niżej artykule), a porównujemy sprzęt biurowy firmy eizo (wyprodukowany pewnie na zapotrzebowanie rynku) z innym bardziej popularnym sprzętem biurowym i obu tym sprzętom pewnie daleko do zastosowań takich jak edycja foto - i jeśli tak jest to w wątku są głównie dywagacje o wyobrażeniach jak wygląda przyzwoity monitor - ale pewnie się mylę bo to chyba niemożliwe przy tylu postach