Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 488

Wątek: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

  1. #41
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Prawda jest taka, że mnie zdecydowanie za mało płacą za pracę niemal na okrągło, wrzody na żołądku i stres związany z każdą ryzykowną transakcją.
    A coż to za tłumaczenie? Możesz zmienić pracę.
    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    miałem prawie równo rok temu poważny wypadek i sporo mi się poprzestawiało w mózgownicy. Z pamięcią też.
    A, już rozumiem.

  2. #42
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    664

    Domyślnie

    Informuję wszystkich zainteresowanych, że w dniu dzisiejszym (13.08.2009) sprawa feralnego dla mnie Eizo S2431, która stała się przyczyną założenia tego wątku, została polubownie zakończona -otrzymałem od ZPK Mastiff (Tom01) przelew na kwotę obejmującą pozostałą część należności wraz z odsetkami.
    Ostatnio edytowane przez APP ; 13-08-2009 o 18:33

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Uff, zamknąć wątek, zapomnieć, potraktować jako wypadek przy pracy.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  4. #44
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Uff, zamknąć wątek, zapomnieć, potraktować jako wypadek przy pracy.
    A po co zamykać?
    A jak komuś znowu jakaś transakcja z Tom01 nie wyjdzie to otwierać/łączyć/zamykać nowy i kierować do tego?
    A po rozwiązaniu sprawy znowu zamknąć? A potem kolejny się znajdzie to znowu otwierać?

    Naprawdę nie rozumiem "parcia na zamykanie" gdy indywidualnej osobie się problem rozwiąże...
    Trzeba patrzeć przyszłościowo - nie można odgórnie zakładać, że taka sytuacja się nie powtórzy a nie ma sensu mieć w przyszłości kilku wątków na ten sam/podobny temat .

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Bo jestem przekonany, że ta niemiła przygoda to ZAMKNIĘTY epizod, co najwyżej rozdział. Nieważne. Pa!
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie

    APP gratulacje, czyli jednak można jak się chce a wątek faktycznie nie zamykać .. ku przestrodze na przyszłość.

  7. #47

    Domyślnie

    Przykład że wizja utraty sporej grypy potencjalnych klientów ma duży wpływ na sferę klient/sprzedawca. Cieszę się, że sprawa dobiegła mimo wszystko do końca, a Tom01 życzę powodzenia w szybkim odzyskiwaniu reputacji.

  8. #48
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Bo jestem przekonany, że ta niemiła przygoda to ZAMKNIĘTY epizod, co najwyżej rozdział. Nieważne. Pa!
    Tylko zauważ że nie tylko APP w tym wątku opisuje swoje epizody (czy to pozytywne czy negatywne) i nie można wykluczyć że w przyszłości kolejni użytkownicy chcieliby dopisać swoje opinie na temat tego konkretnego sprzedawcy.

  9. #49

    Domyślnie

    Cóż, rozmawiałem dzisiaj rano z Tom01 na gg o zakupie monitora celem rozwiania ostatnich wątpliwości. Przemyślałem, dudki podliczyłem i zdecydowałem się ostatecznie na nec p221 + kalibracja. Teraz trafiłem na ten wątek....
    Szacunek dla Tom01'a za ogromną wiedzę, fachową porade i za to że wyszedł "z twarzą" ze sprawy z APP, grubo po czasie ale wyszedł.

    Ja jednak jutro rano znowu zapytam google i porównywarki gdzie kupić mój nowy LCD....
    50D + 17-40/4 L + 70-200/4 L + 85/1.8 + 100/2.8 macro

    forest łapie chwile ulotne

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie

    Informuję, że w dniu dzisiejszym otrzymałem od Tom01 z firmy Mastiff zaległy tablet Bammboo wacom , jestem bardzo mile zaskoczony i usatysfakcjonowany :-D dotrzymaniem słowa przez pana Tomasza. Tym samym Tom 01 zrehabilitował się w moich oczach i życzę serdecznie aby w przyszłości nie zdarzały się sytuacje wystawiające na szwank dobre imię firmy Mastiff.

Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •