Strona 4 z 49 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 488

Wątek: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    to było w czasie, kiedy uległ Pan wypadkowi
    Racja, pamiętam, że załatwiałem Pańską dostawę ze szpitala.

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    A drugie, trzecie, czy czwarte dno nikogo nie interesuje.
    Ale mają fundamentalne znaczenie dla sprawy. Obserwatorów interesuje tylko sensacyjka. "Nierzetelny przedsiębiorca nie oddał pieniędzy!" Dobrze brzmi, no nie? Jak do brukowca. Czy ktokolwiek z czytających zastanowił się przez chwilę, nad faktem, czy ja jako już publicznie osądzony i winny, mam takie hobby, że lubię sobie robić problemy? Sam sobie diabolicznie wymyśliłem, że teraz wyłudzę pieniądze z Pana APP, bo bardzo pragnę znaleźć się takim wątku?
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 10-08-2009 o 12:13
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  2. #32
    Uzależniony Awatar Biperek
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Augustów
    Wiek
    55
    Posty
    593

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Ale mają fundamentalne znaczenie dla sprawy. Obserwatorów interesuje tylko sensacyjka. "Nierzetelny przedsiębiorca nie oddał pieniędzy!" Dobrze brzmi, no nie? Jak do brukowca. Czy ktokolwiek z czytających zastanowił się przez chwilę, nad faktem, czy ja jako już publicznie osądzony i winny, mam takie hobby, że lubię sobie robić problemy? Sam sobie diabolicznie wymyśliłem, że teraz wyłudzę pieniądze z Pana APP, bo bardzo pragnę znaleźć się takim wątku?
    Znaczy co? APP jest winien faktu, że nie dostał w porę monitora, a teraz nie może odzyskać pieniędzy? Nie osądzam nikogo, zwłaszcza osób, których nie znam. Dla mnie jednak sprawa jest prosta - są pieniądze jest towar, nie ma towaru zwrot pieniędzy. Są jeszcze jakieś inne opcje? Klient płacąc zawiera umowę ze sprzedawcą i od tego momentu sprzedawca odpowiada za przebieg transakcji.
    Ostatnio edytowane przez Biperek ; 10-08-2009 o 12:52
    Pozdrawiam
    Marek/Biperek

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biperek Zobacz posta
    Znaczy co? (...) Dla mnie jednak sprawa jest prosta
    Ale nie jest. Jakby była prosta, to by jej nie było wcale.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 10-08-2009 o 13:39
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  4. #34
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A ja z obu transakcji z Tom01 jestem zadowolony. Może nie miałem problemów bo bał się bana tutaj?

    Drugi zakup (selekcjonowany i kalibrowany NEC 2690 WUXi) trwał trochę dłużej niż się spodziewałem, ale przyczyny opóźnienia były logiczne - ten model "wyszedł" , w zamian dostałem w tej samej cenie nowszą wersję WUXi2, do tego te NECi trudniej wyselekcjonować niż Eizo , więc nie przeszkadzał mi fakt czekania trochę dłużej na ten perfekcyjny egzemplarz - zdecydowanie warto było

  5. #35

    Domyślnie

    Selekcja selekcją, decydując się na nią trzeba brać pod uwagę wydłużony czas oczekiwania. Ale nie zwracanie pieniędzy to przesada. Przy tak długim okresie czekania na zwrot pieniędzy i to w kwocie całkiem sporej dziwię się, że APP nie upomina się o odsetki z "zamrożonych pieniędzy".

  6. #36
    Iksrat
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    A ja z obu transakcji z Tom01 jestem zadowolony.
    A ja nie.
    Miałem jedną jedyną transakcję z Tom01 i wystarczyło.

    Kilka miesięcy temu rozglądałem się za w miarę dobrym monitorem. Skontaktowałem z Tom01, który zechciał mi pomóc w wyborze odpowiedniego dla mnie monitora (za co bardzo Mu dziękuję). Stanęło na CG222W. Przed złożeniem zamówienia zapytałem o czas realizacji (włączając usługę wyselekcjonowania i kalibracji). W odpowiedzi usłyszałem, że to potrwa dwa tygodnie.

    Zamówienie złożyłem 6 kwietnia, a monitor otrzymałem 13 maja.

    Przebolałbym ten nieznośnie wydłużający się czas realizacji zamówienia, ale nie to jak zostałem potraktowany. Tak jak w przypadku APP inicjatywa kontaktu stała tylko po mojej stronie, to ja musiałem co tydzień dopytywać się co z monitorem i co tydzień wysłuchiwać tłumaczenia i żebym zapytał w następnym tygodniu – zapłaciłem 5 i pół tyś. zł, a zostałem potraktowany jak petent.

    Dopiero w szóstym tygodniu, gdy zrezygnowałem z zamówienia i zażądałem zwrotu pieniędzy, Tom01 poprosił mnie o danie mu szansy. Dałem. I rzeczywiście tym razem monitor został dostarczony w umówionym czasie.

    Być może Tom01 jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i być może zależy mu na dostarczeniu sprzętu najlepszej jakości (pewnie tak), a na pewno nie jeden z nas ma mu wiele do zawdzięczenia za jego udzielanie się na forum - nikt mu tego nie odbierze.

    Ale wiem jeszcze jedno: nic więcej już u Toma01 nie zamówię.

    Przykre, bo Tom01 jest jednym z nas, ale jak pisał Kolaj: „Na zaufanie trzeba pracować długo, ale żeby je utracić, nie potrzeba wiele.”

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie

    Widzę, że w końcu firma Mastif dostaje to na co zasługuje ja więcej w tej firmie nic nie kupię a kupiłem w 2008 r. eizo CG222W i kalibrator one eye a ile miałem przebojów i próśb ,dawania szans ,itp z ich strony , konkretnie od Tom 01.
    W końcu dostałem monitor po miesiącu od wpłaty pieniędzy na ich konto a kalibrator dopiero po ... trzech miesiącach :-(. Miałem otrzymać gratis za zwłokę (za to ,że naiwny zgodziłem się tak długo czekać) w postaci tableta Bamboo i oczywiście go w końcu nie dostałem . Wstyd o tym pisać ale to są fakty o firmie Mastif i Tom01.
    I tak jak opisują koledzy ja inicjowałem liczne rozmowy telefoniczne pisałem maile gdyż Mastif (Tom01) nie poczuwał się do dotrzymywania terminów i ciągle zmienianych obietnic.
    Ostatnio edytowane przez koraf ; 10-08-2009 o 21:09

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    No dobrze Panowie, wygląda na to, że muszę kilka rzeczy diametralnie zmienić. Tymczasem pozwólcie, że pożegnam ten wątek, muszę nieco pomyśleć.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  9. #39
    Bywalec Awatar Elmarqo
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    245

    Domyślnie

    Proponuję już nie kopać leżącego. Każdy na podstawie tego wątku miał możliwość wyrobienia sobie sobie opinii o firmie i jej podejściu do biznesu. Ze względu na olbrzymią wiedzę Toma01 i jego chęć niesienia pomocy nam wszystkim, dajmy mu czas na przemyślenia i zajęcia stanowiska.

  10. #40
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    62

    Domyślnie

    Witam;

    przedewszystkim chcialem sie przywitac bo to moj pierwszy post na forum.

    Natomiast wracajac do tematu musze powiedziec ze mialem podobna sytuacje otoz zamowilem u Tomka uzywany monitor (ogloszenie wisialo w forumowej gieldzie). Zamowienie oraz pieniadze wplacilem na poczatku grudnia i umowilem sie, ze monitor ma byc dostarczony do swiat. Kilka dni przed wigilia zostalem poproszony o przesuniecie terminu wysylki na pierwszy dzien po swietach, z tego co mowil Tomek byl problem z zapakowaniem. Zgodzilem sie niechetnie, natomiast po chwili odebralem 2 telefon w ktorym zostalem przeproszony za zamieszanie i poinformowany ze monitor bedzie w terminie. Monitor byl u mnie 21 grudnia. Byl to moj pierwszy zakup z przedplata na konto i z realizacji calej transakcji jestem bardzo zadowolony.

    Tak wiec licze ze Tom sie szybko zrehabilituje.

    Pozdrawiam

Strona 4 z 49 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •