Strona 39 z 49 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 488

Wątek: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

  1. #381
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Przestań już insynuować, że moderatorzy w jakiś sposób "kryją" i popierają działalność Toma01.
    Jeszcze trochę i potraktuję to jako atak personalny
    Staram się jak mogę obiektywnie poppatrzec i ocenić wątek , a Ty piszesz do mmnie ,jak gbybym był głównym naganiaczeczem:
    zła firma,złe forum,źli moderatorzy.Przeczytaj moje wpisy w tym temecie zanim głupio napiszesz:

    Przestań już insynuować, że moderatorzy w jakiś sposób "kryją" i popierają działalność Toma01..
    Nie rozumiesz znaczenia wyrazu :symbioza ?
    Moje wypowiedz(raptem kilka) to oaza obiektywizmu,jest duzo wiecej ostrzejszych zdań/oceni w tym temacie. ,wiec nie wiem dlaczego akurat pojechałeś sobie po mnie,
    (chyba ,że akurat się obudziłeś) wiążąc lekko temat z WIN 95 ?(mam ,licencjonowany) .

    Przecież w wyrażeniu :dynda mi ,jeśli ktoś głupio kupuje jest wystarczająco dużo dystansu do sprawy,no ale to jeszcze trzeba wyczuć .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez zysk ; 21-07-2014 o 22:56
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  2. #382
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    -ta strona jest dość opiniotwórcza ,więc powinna zająć jakieś stanowisko ,albo na tak ,albo na nie ,a nie kasować posty wg humoru zielonego.
    Strona nie zajmie stanowiska, bo nie ma do tego żadnych podstaw. Użytkownik wykupił komercyjne konto i może się tu reklamować, tyle. Wiele nierzetelnych firm reklamuje się codzień w najróżniejszych mediach i jakoś nikt od nich nie żąda weryfikacji reklam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #383
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    no tak ale mody nie sa wlascicielami forum wiec nie do nich pretensje
    Przecież pretensje kieruję wyrażnie do administracji a nie moderacji która w takich sprawach nie ma nic do powiedzenia.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Kolego przestań powtarzać te głupoty. Wyżej wszystko zostało wyjaśnione.
    Może jestem niepełnosprytny ale nie zauważyłem żadnego sensownego wytłumaczenia.

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Taak, kolego zysk, macie rację.
    Nie rozumiem tylko jednego: dlaczego sprzątaczki z Microsoftu do tej pory nie zajęły stanowiska na temat wieszania się Windowsa 95?
    Naciągana analogia. Może dla równowagi zaproponuje inny przykład, gdzie firma zachowała się całkiem przytomnie:

    "Axelle Despiegelaere - Belgijka, która niedawno pokazała się światu podczas piłkarskich mistrzostw. 17-latka zachwyciła widzów i przedstawicieli koncernu L'Oreal. Ci ostatni zdecydowali się nawiązać z nią współpracę. Ale bajka nie trwała długo. Wszystko przez nieprzemyślany wpis na fejsie - nastolatka zamieściła swoje zdjęcie z safari, na którym widniała z martwą gazelą.

    "Polowanie nie stanowi kwestii życia lub śmierci. Jest znacznie ważniejsze... to było jakiś rok temu... gotowa, by zapolować dziś na Amerykanów haha"


    Chwilę potem nie było jej do śmiechu. Wpis starano się usprawiedliwić, ale smród się rozszedł. Po kontrakcie zostało wspomnienie."

    Czyli jak ktoś robi obciach to jednak można mu podziękować za współpracę i zerwać kontrakt?
    Ostatnio edytowane przez kaindox ; 22-07-2014 o 06:37

  4. #384
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    Przestań już insynuować, że moderatorzy w jakiś sposób "kryją" i popierają działalność Toma01..
    Nie rozumiesz znaczenia wyrazu :symbioza ?
    Oczywiście, że rozumiem.
    Ale rozumiem również treść tego zdania:

    "Natomiast jako własciciel forum wraz ze współpracujacymi modami:zająłbym zdecydowane stanowisko"

    Podsumowanie (bo widać, że moja "naciągana analogia" nie trafiła:

    Cytat Zamieszczone przez kaindox Zobacz posta
    Czyli jak ktoś robi obciach to jednak można mu podziękować za współpracę i zerwać kontrakt?
    Można, ale nie robią tego sprzątaczki L'Oreal (czyt: moderatorzy canon-board), tylko dział PR lub właściciel (czytaj: fomag).
    Po prostu kierujcie swoje żale pod właściwy adres, tylko o to proszę.

    Jako użytkownik forum chętnie wskazałbym drzwi Tomowi01. Jako moderator stanowiska zająć nie mogę, bo to przekracza moje kompetencje.
    Mam nadzieję, że tym razem wyraziłem się dostatecznie jasno.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  5. #385
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Analogia bardzo dobra - ktoś działa na szkodę wizerunku forum. Podobnie w L'Oreal. Z tym, że tam sprawa załatwiona od ręki jak trzeba
    Niestety tutaj dochodzi jeszcze kasa z opłacenia sobie statusu, który jak widać zapewnia nietykalność.
    Takie jawne przyzwolenie na prowadzenie szemranych interesów przy wsparciu właścicieli forum bo na pewno nie użytkowników.

  6. #386
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    A moje zdanie jest takie, że reklama reklamą, ale forum to bardziej społeczność niż tablica ogłoszeń, użytkownicy obdarzają siebie kredytem zaufania korzystając choćby z ogłoszeń w dziale giełda i powinna być zdecydowana reakcja włodarzy forum na tego typu proceder. Brak reakcji w moim odczuciu wskazuje na ignorancję lub przyzwolenie na stosowanie nieuczciwych praktyk, co rzuca się cieniem na reputacji całego forum.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #387
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Nie ma ignorancji bo na bank właściciel jest o fakcie poinformowany. TO jest jawne przyzwolenie.

  8. #388
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    wykupienie reklamy nie przeświadcza o tym że nadal trzeba reklamować... umowę można rozwiązać / zwrócić wpłatę lub jej część
    żaden szanujący się wydawca nie będzie emitował reklam po "wysypaniu" się worka problemów

    na forach motoryzacyjnych takie osoby są banowane a ostrzeżenia o nich pojawiają się jako tematy przyklejone/wyróżnione

    generalnie to tu śmierdzi tylko nie każdy to czuje

  9. #389
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Można, ale nie robią tego sprzątaczki L'Oreal (czyt: moderatorzy canon-board), tylko dział PR lub właściciel (czytaj: fomag).
    Po prostu kierujcie swoje żale pod właściwy adres, tylko o to proszę.
    Ja od dłuższego czasu zwracam się do osób mających wpływ na niebieski status Pana Tom01.
    Od dawna wiemy że moderatorzy w tej kwestii nie maja nic to powiedzenia, może niepotrzebnie czujesz się wywołany do tablicy.

  10. #390
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

    To nie jest tak, że takie rzeczy mogą być uznaniowe. Muszą być jasne zasady inaczej dojdziemy do paranoi.
    Przykładem są piękne sformułowania kolegi Cichy:

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    A moje zdanie jest takie, że reklama reklamą, ale forum to bardziej społeczność niż tablica ogłoszeń, użytkownicy obdarzają siebie kredytem zaufania korzystając choćby z ogłoszeń w dziale giełda i powinna być zdecydowana reakcja włodarzy forum na tego typu proceder. Brak reakcji w moim odczuciu wskazuje na ignorancję lub przyzwolenie na stosowanie nieuczciwych praktyk, co rzuca się cieniem na reputacji całego forum.
    I teraz rozumiem że za właściwe uzna kolega zachowanie "włodarzy forum" jeśli w wyniku jednego czy dwóch pomówień na forum o nierzetelności sprzedawcy Cichy zostaną mu odebrane uprawnienia niebieskiego - czy coś źle zinterpretowałem?
    Mam zawodną pamięć ale chyba nawet już raz ktoś się o coś skarżył .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 39 z 49 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •