Strona 11 z 49 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 488

Wątek: Ostrzeżenie - ZPK Mastiff i Tom01

  1. #101
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swnw Zobacz posta
    Jeden krok dalej i już można mówić o sprawach, które kojarzą się zwykle z różnymi kodeksami, krok w drugą stronę i mamy sprawy prawie wzorowe.
    Tak właśnie wygląda prowadzenie biznesu. Nigdy nie ma tak, że zawsze wszystko jest wzorowo. Coś czasem nie zadziała. Trzeba tylko pamiętać, że zdarzenia wzorowe/wpadki nie mają równego wpływu na opinie o firmie. Na moje oko skuteczność opiniotwórcza wynikająca z wrażeń nabywców, układa się jak 1/99.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  2. #102

    Domyślnie

    [quote=Tom01;963542]Ma Pan w tym jakiś interes żeby pisać takie kłamstwa? [quote]

    Taką informację otrzymałem od dystrybutora. Nie mam interesu żeby rzucać bezpodstawne oszczerstwa w Pańską stronę.
    Poprostu dostałem poradę, aby pieniądze wycofać od Pana i kupić u kogoś innego. Również dowiedziałem się w Alstorze, że nie jestem pierwszy, który ma z Panem problemy.

    Sprawa jest sprzed roku.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sum Zobacz posta
    3. zadzwoń do dystrybutora
    Tak się właśnie składa ze filtrujac rynek, kontakt do Mastiff dostałem tez od Alstora. Kontaktowalem się z człowiekiem zajmującym się kanałem monitorów specjalistycznych i wg jego opinii (mam nazwisko jakby co) Mastiff to najlepsze miejsce do zrealizowania dostawy. Rownież co ciekawe zadeklarował ze ewentualne reklamacje pikselowe odbywają się przy współpracy Mastiffa z Alstorem. Rzucilem okiem przed chwila na strony eizo.pl i Mastiff jest wciaz w polecanych. Poza tym znalazłem informacje ze Mastiff jest partnerem przy organizacji warsztatów foto odbywających się w siedzibie Alstora. Czy takie działania maja znamiona ze firma nie ma zaufania dystrybutora, albo zalega z platnoscami? Sorry, ale się to nie trzyma kupy.

  4. #104
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dominooo Zobacz posta
    kupić u innego dystrybutora (zaufanego) z listy znajdującej się na stronie firmy Alstor.
    Patrzę, patrzę i nie widzę tej listy. Możesz podać link?
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Patrzę, patrzę i nie widzę tej listy. Możesz podać link?
    Przepraszam, chodziło o stronę Eizo:

    http://www.eizo.pl/gdzie-kupic?page=...id_depth_1=All

  6. #106
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dominooo Zobacz posta
    Przepraszam, chodziło o stronę Eizo:

    http://www.eizo.pl/gdzie-kupic?page=...id_depth_1=All
    Mastiff FIGURUJE na tej liście. Chociaż jakoś tak ubogo - bez adresu.
    Ostatnio edytowane przez Kolaj ; 28-04-2011 o 14:52 Powód: Automerged Doublepost
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  7. #107
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Mastiff FIGURUJE na tej liście. Chociaż jakoś tak ubogo - bez adresu.
    W przyszłym roku firma będzie miała swój budynek z biurem, wzorcownią i laboratorium pomiarów ekranów. Póki co adres jest tylko do korespondencji, podany na stronach formowych.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szyplinski Zobacz posta
    Tak się właśnie składa ze filtrujac rynek, kontakt do Mastiff dostałem tez od Alstora. Kontaktowalem się z człowiekiem zajmującym się kanałem monitorów specjalistycznych i wg jego opinii (mam nazwisko jakby co) Mastiff to najlepsze miejsce do zrealizowania dostawy. Rownież co ciekawe zadeklarował ze ewentualne reklamacje pikselowe odbywają się przy współpracy Mastiffa z Alstorem. Rzucilem okiem przed chwila na strony eizo.pl i Mastiff jest wciaz w polecanych. Poza tym znalazłem informacje ze Mastiff jest partnerem przy organizacji warsztatów foto odbywających się w siedzibie Alstora. Czy takie działania maja znamiona ze firma nie ma zaufania dystrybutora, albo zalega z platnoscami? Sorry, ale się to nie trzyma kupy.
    No widzisz, mamy skrajnie różne doświadczenia. Na szczęście informacji w sieci nie brakuje i każdy świadomy użytkownik może je zweryfikować. (nasze wpisy i ich wiarygodność również).

  9. #109
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szyplinski Zobacz posta
    Kontaktowalem się z człowiekiem zajmującym się kanałem monitorów specjalistycznych i wg jego opinii (mam nazwisko jakby co) Mastiff to najlepsze miejsce do zrealizowania dostawy. .
    tak jednoznaczne postawianie sprawy przez dystrybutora, mającego poza mastifem jeszcze kilkudziesięciu innych partnerów handlowych - a wiem z doświadczenia, iż są świetnymi fachowcami od monitorów i koloru - stawia pod wielkim znakiem zapytania czyjąś wiarygodność. Tylko teraz zastanawiam się czyją - Twoją czy Twojego rozmówcy z Alstoru...

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    tak jednoznaczne postawianie sprawy przez dystrybutora, mającego poza mastifem jeszcze kilkudziesięciu innych partnerów handlowych - a wiem z doświadczenia, iż są świetnymi fachowcami od monitorów i koloru - stawia pod wielkim znakiem zapytania czyjąś wiarygodność. Tylko teraz zastanawiam się czyją - Twoją czy Twojego rozmówcy z Alstoru...
    Pytałem o bardzo konkretne rzeczy, czyli gwarancje na piksele, kalibrację itd. Z udzielonych mi informacji w Alstorze i samodzielnym poszukiwaniu, Mastiff jest JEDYNĄ firmą w Polsce, ktora daje takie możliwości przy wsparciu przestawicielstwa Eizo. Zresztą o czym wiele pisać. Kolega trafił na monitor z pikselem. Zamianę na drugi załatwiał Mastiff, monitor kazał wysłać do Alstora, bez żadnych RMA i jakichkolwiek formalności i z powrotem za 2 dni z Alstora przyjechał nowy. Świadczy to o ścisłej współpracy firm i wydaje mi się ze posadzenia o degradacji pozycji Mastiffa są mocno przesadzone.

Strona 11 z 49 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •