Strona 3 z 56 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 553

Wątek: Czym się zajmujecie?

  1. #21
    Bywalec Awatar pyciu
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Pawłówek
    Wiek
    46
    Posty
    119

    Domyślnie

    Programista/admiinstrator (obecnie to pierwsze). Foto tylko amatorsko i hobbistycznie.
    Canon 30D | EF-S 18-55/3.5-5.6 | EF 70-210/3.5-4.5 | EF 50/1.8 | EF 100/2.8 | EF 24-105/4.0 IS | Metz 54-MZ4
    album-foto.pl | plfoto

  2. #22
    Coś już napisał Awatar Slaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    65
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thorin
    a on mi na to ze jakas riwiera turecka albo co
    Zarobić mogą jeśli do tej pracy się nadają, bo niełatwy to kawałek chleba. Praktycznie 16 godzin roboty dziennie. Ale jak "idzie" to potrafili i po 10K zarobić miesięcznie. I to oficjalnie, nie mówię o tych co kombinują. A Riviera turecka taniej mu wyjdzie niż Chałupy.(

  3. #23
    Uzależniony Awatar FOTOGRAF
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Holandia, Polska
    Wiek
    33
    Posty
    762

    Domyślnie

    a ja interesuje sie fotografia, lotnictwem i dopadml mnie zaszczyt byc spotterem :-), kitesurfing. teraz sie ucze ostatnia klasa gim czyli 3 a pozniej na kierunek technik awionik albo fotoreportera :->

  4. #24
    Zablokowany Awatar pn_
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Wiesbaden
    Posty
    857

    Domyślnie

    Z wyksztalcenia to fizyk, ale aktualnie analityk/projektant IT w Deutsche Bahn.

    Najwieksze osiagniecie syn 1.0 i syn 2.0, w zwiazku z tym permanentny brak czasu na wlasne hobby. W tym na pstrykanie.

  5. #25
    Bywalec Awatar storm
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    PL / WAW
    Posty
    183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    Oprócz fotografii, rzecz jasna. Pracujecie? Inne hobby? Pytam bo mi wiecznie brakuje czasu na wszystko. Jak pracować na pełny etat, prowadzić życie rodzinno-domowe i robić dobre zdjęcia? Kiedy???
    Zawodowo, modelarz i animator w studiu filmowym Odeon.
    Ale fotografia pozajmuje mi 80% wolnego czasu.. i musze walczyc z tym nalogiem
    Moja kobieta to juz woli nie pytac ile bedzie kosztowal nastepny obiektyw

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slaw
    Zarobić mogą jeśli do tej pracy się nadają, bo niełatwy to kawałek chleba. Praktycznie 16 godzin roboty dziennie. Ale jak "idzie" to potrafili i po 10K zarobić miesięcznie. I to oficjalnie, nie mówię o tych co kombinują. A Riviera turecka taniej mu wyjdzie niż Chałupy.(
    czyli nie ma poczucia humoru

    Cytat Zamieszczone przez kartel
    Mieszkam w Bournemouth (południowy zachód). Hotel nazywa się Marsham Court Hotel. Płaca niestety niższa niż u ciebie ale dochodzą do tego nadgodziny, święta, napiwki itp... Ale nie chodzi nawet o kase ale o język nowe krajobrazy...
    heh no tak, ja jestem pieprzonym materialista i jade tam w czerwcu (i hope so) zeby moc miec jakis bialy tele, 20d i sprzedac trabanta, dolozyc cos i miec jeszcze 10-22... oni pracuja pod liverpoolem w jakiejs fabryce plastiku dla polakow jest to raczje otwarty rynek pracy, mature z angola zdalem spiewajaco wiec za bardzo o dogadanie sie z nimi nie martwie... a tka btw zazdroszcze roboty... koncze OT, przepraszam autorke watku...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  7. #27
    Początki nałogu Awatar Reno
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn_
    Z wyksztalcenia to fizyk, ale aktualnie analityk/projektant IT w Deutsche Bahn.

    Najwieksze osiagniecie syn 1.0 i syn 2.0, w zwiazku z tym permanentny brak czasu na wlasne hobby. W tym na pstrykanie.
    Ja w zasadzie tylko dziecku robię zdjęcia ale i tak nie ma lekko. Trudno ganiać za Obiektem Szukającym Guza z lustrzanką na szyi, powstają dylematy gdy np. zerwie się ulewa - ratować aparat czy dziecko albo czy łapać dziecię czy też zrobić mu interesujące zdjęcie

  8. #28
    Coś już napisał Awatar Slaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    65
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    czy też zrobić mu interesujące zdjęcie
    Rób zdjęcia, bo jutro będzie już o dzień starsze i stracisz okazję.

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    Oprócz fotografii, rzecz jasna
    Elektronik, absolwent Politechniki Gdańskiej. Jestem wciąż jeszcze konstruktorem w państwowej firmie (PIT) projektującej różne, różniste, kwadratowe i podłużne urządzenia radiokomunikacyjne dla armii.
    Inne hobby to kolarstwo i krótkofalarstwo, acz to drugie aktualnie zeszło na dalszy plan.

  10. #30
    Bywalec Awatar Pietro
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Tarnow/Krakow
    Wiek
    51
    Posty
    132

    Domyślnie

    A ja jestem inzynierem budownictwa i stawiam chatki. W zasadzie to wirtualnie, komputerek, AutoCAD i obrazki macham.

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    Ja w zasadzie tylko dziecku robię zdjęcia
    Toc to najwdzieczniejszy temat dla taty/mamy jest.

    A foto to takie hobby male jest. Jestem mniej slepy niz gluchy wiec lepiej robic fotki niez grac i spiewac. (otoczenie mniej cierpi).
    Ostatnio edytowane przez Pietro ; 29-08-2005 o 13:48
    Idzie Panie nowe....

Strona 3 z 56 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •